Aynı evde ikamet eden herkes TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

Hem dar gelirli hem de orta gelirli binlerce vatandaş TOKİ’den ev nasıl alındığını araştırıyor. TOKİ konut başvurusu nasıl yapılır? TOKİ başvuru şartları neler? Aynı evde ikamet eden herkes TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi? TOKİ'den ev nasıl alınır? TOKİ son dakika satışları. TOKİ başvuru 2019, TOKİ başvuruları nereye yapılıyor, engelli TOKİ başvuruları 2019 ne zaman, TOKİ başvuru ücreti iadesi, TOKİ başvuruları nereye yapılıyor 2019, TOKİ başvuru yerleri nedir?

13 Haziran 2019 Perşembe 12:52
Aynı evde ikamet eden herkes TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

Hem dar gelirli hem de orta gelirli binlerce vatandaş TOKİ’den ev nasıl alındığını araştırıyor. TOKİ konut başvurusu nasıl yapılır? TOKİ başvuru şartları neler? Aynı evde ikamet eden herkes TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi? TOKİ'den ev nasıl alınır? TOKİ son dakika satışları. TOKİ başvuru 2019, TOKİ başvuruları nereye yapılıyor, engelli TOKİ başvuruları 2019 ne zaman, TOKİ başvuru ücreti iadesi, TOKİ başvuruları nereye yapılıyor 2019, TOKİ başvuru yerleri nedir?

Aynı evde ikamet eden herkes TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

Kuralı satışlarda ve/veya alt gelir projelerinde, hane halkı adına sadece bir başvuru yapılabilmektedir. Açık satışlarda ise, genel olarak bu şart aranmamakta olup, projelerin durumlarına göre bazen uygulanabilmektedir. İlgili projelerin satış duyurularında bu bilgiler detaylı olarak yer almaktadır.

TOKİ’nin hangi ilde konut satışının olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Engelliler TOKİ kuralarına ne kadar katılabilir

TOKİ kurada kazanamayanlar yatırılan paraları nasıl alabilir

TOKİ başvuru işlemlerini benim adıma başkası yapabilir mi?

TOKİ istanbul kura sonuçları son dakika ne zaman çekilecek?

TOKİ’den İstanbul’a yeni konutlar

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Haziran 2019 Perşembe 12:52

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Temmuz 2019