Ataşehir’in 40 yıllık imar sorunu çözüldü

40 yıldır Barbaros Mahallesi'nde yaşanan ve Ataşehir'in sorunu haline gelen yapılaşmaya ilişkin imar müjdesini Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem verdi.

14 Şubat 2019 Perşembe 14:34
Ataşehir’in 40 yıllık imar sorunu çözüldü

 Cengiz Almış  İstanbul 

Ataşehir’de 40 yıldır sorun haline gelen imar sorunu çözüldü. Bir tarafında devasa gökdelenlerin bir tarafta ise gecekondulu yapılaşmanın dikkat çektiği Barbaros Mahallesi’nin son hali havadan görüntülendi. Ataşehir İlçesi’nin yıllardır sorunu haline gelen imar problemi çözüme kavuştu. Cuma günü Yenisahra ve Barbaros Mahallelerinin çıkacak olan imar müjdesini Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem verdi.

İmar plânı cuma günü çıkıyor

Barbaros Mahallesi’ni gezerek halka imar müjdesi veren Başkan İsmail Erdem, “40 yıllık Yenisahra ve Barbaros Mahallemizin imar planlarını cuma günü Büyükşehir Belediyemizin meclisinden çıkaracağız. Bizler devreye girdik Büyükşehir Belediye İmar Komisyonumuz ile beraber ön görüşmelerimizi yaptık. Arkasından da İmar Daire Başkanlığı ve Planlama Müdürlüğü ile beraber son 25 gündür Büyükşehir ekibi çalışarak bugün meclisin gündemine alındı. Cuma günü Yenisahra ve Barbaros Mahallemizin 40 yıldır beklenen imarları çıkmış olacak” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Şubat 2019 Perşembe 14:34

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Ekim 2019