Amazon’dan Almanya’ya geniş istihdam

ABD merkezli e-ticaret firması Amazon, bu yıl itibariyle Almanya’da yeni mağazalar açarak, 2,800 kişiyi istihdam etmeyi planlıyor.

14 Temmuz 2019 Pazar 16:40
Amazon’dan Almanya’ya geniş istihdam

Münübe Yılmaz

ABD merkezli e-ticaret firması Amazon, bu yıl itibariyle Almanya’da yeni mağazalar açarak, 2,800 kişiyi istihdam etmeyi planlıyor. 2019 yılının sonunda Almanya’daki toplam personel sayısı 20.000’i geçmesi beklenen Amazon, 35’den fazla bölgede hizmet vermiş olacak. Geçtiğimiz aylarda Moenchengladback’daki mağazasını açan Amazon, Almanya çapında 13 toptan satış magazına kavuşmuş oldu. Amazon’un düşük maliyeti ve kaliteli taşıma hizmeti ile Almanya’daki pek çok şirket ile uzun süredir rekabette olduğu biliniyor.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2019 Pazar 16:40

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Temmuz 2019