• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Alman medyasından Payitaht Abdülhamid hamlesi

Alman meşeili yayın kuruluşu Deutsche Welle, TRT'nin "Payitaht Abdülhamid" dizisinin oyuncuları Bülent İnal ve Vildan Atasever ile röportaj yaptı.

Yeniakit Publisher
2021-05-04 14:12:00 -
Alman medyasından Payitaht Abdülhamid hamlesi

TRT'den yapılan açıklamaya göre, DW ekibi, TRT 1'in 5 sezondur yayınlanan dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in setini ziyaret etti.

DW muhabiri Julia Hahn, dizide 2. Abdülhamid'i canlandıran Bülent İnal ve Saliha Sultan karakterine hayat veren Vildan Atasever ile tarihi dramaların dünyadaki popülaritesi üzerine söyleşi yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hahn, yabancı birçok basında dizinin haberlerine rastladıklarını aktararak, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Büyük bir prodüksiyon yapıyorsunuz. Başarılı haberlerinizden ve şimdi başrol oyuncularınızla yaptığımız röportajlardan yola çıkarak, tarihi dizilerin yurt dışında neden bu kadar popülaritesinin oluştuğunu Deutsche Welle ekibi olarak, DW Kültür ve Sanat sayfalarında İngilizce, Almanca, İspanyolca, Arapça ve daha birçok dilde ve dünyanın birçok ülkesindeki platformlarımızda yayınlamak üzere bir dosya hazırlayarak anlatacağız. Bu pandemi döneminde, tüm kurallara uyularak gerçekleştirdiğimiz röportajımız ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Almando Muzsurat

Terör örgütleri Fetö ve PKK besleyen iki yüzlü Almanyanın GEZ vergisi ile finanse edilen ve daima Türkiye aleyhine algı röportajları yayinlayan medya kurumu DW acaba ne amaç ile bu röportajı yaptı? Her hafta Focus Online haber sitesinde Türkiyeyi karalayan ve yalanlar ile doldurulmuş bir DW röportajı bulunuyor. Bakalım, bir kaç günde bunu görürüz.
 • Yanıtla

barış pınarı

Aynen katılıyorum bu alman pez.. Leri Allah bilir ne ... yiyecekler.. Bunların türkiyemin hayrına Bi halt etmezler... Türk ün türkten başka dostu yoktur... Bu böyle biline...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23