Akit haber yaptı, skandal resimler kaldırıldı! Ses bakın kimlerden geldi

Karanlık odatv, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde kendini bilmez bazı öğrencilerin duvarlara kazıttığı ve rektörlüğün anında müdahale ettiği kadın ve çocuk bedeninin teşhir edildiği resimlerin kaldırılmasından rahatsız oldu.

14 Şubat 2019 Perşembe 12:59
Akit haber yaptı, skandal resimler kaldırıldı! Ses bakın kimlerden geldi

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin (YTÜ) Davutpaşa Kampüsü'nde, kendini bilmez bazı öğrencilerin imza attığı ve kadın ile çocuk bedenini teşhir eden resimlerin bulunduğu bir serginin açılmasına tepki gösteren Akit, Türk-İslam kültürüne düşman olan Batı sevicilerin ve sözde solcuların maskesini yine düşürdü.

Solcular teşhiri savundu

Polis içeri almadan önce, Adnan Oktar Suç Örgütü ile eşzamanlı olarak Akit’e saldıran odatv, solcu geçinen bir diğer medya kuruluşu Evrensel’in haberini paylaşarak, “Akit hedef gösterdi rektörlük o resimleri kazıttı” başlığını attı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile ilgili bu sabah Akit gazetesinde yer alan ‘Sanat adı altında rezalet’ başlıklı haberden sonra harekete geçen üniversite rektörlüğü, ‘teşhircilik, çocuk ve kadın bedeninin sergilenmesi’ gerekçesiyle eserin panodan kaldırılmasını istedi. Öğrencilerin röprodüksiyon olan eseri kaldırmak istememesi üzerine rektörlük görevlileri doğrudan olay yerine gelip öğrencilere kendi yaptıkları işleri panodan kazıttı.

Skandal resimler kaldırıldı

Haber yeniakit.com.tr’de yayınlandıktan sonra harekete geçen Yıldız Teknik Üniversitesi yetkilileri, kendini bilmez bazı öğrencilerin duvarlara kazdığı skandal resimleri sildirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Şubat 2019 Perşembe 12:59

YORUM YAZ

 • MaraşlıMaraşlı8 ay önce
  Çıplaklık medeniyet ise eğer hayvanlar biden daha medeni
 • vs vs görünümlüvs vs görünümlü8 ay önce
  kriptoların karanlık maniplasyon odaları ve uyuyan türkiye
 • Aklı kıçında eğitim sistemi Aklı kıçında eğitim sistemi 8 ay önce
  Ne bekliyorsunuzda. Medreseleri kapatanlar felsefeci avrupa okullarını açtı niye açtı bu okulları
 • NurNur8 ay önce
  Utanmaz rezller ahlaksızlığınız dip yapmış artık kendi evlerinizde mekanlarınızda hayatınızda olan kadınları sergileyin bizi ilgilendirmez umuma açık yerlerde yapamazsınız buna hakkınız yok sarhoş mu geziyorsunuz siz beyin hücreleriniz ölmüş iğrenç bir durumdasınız
 • KeskinKeskin8 ay önce
  Bizim içimizeki lere terörist diyince kızmasınlar ANASINA KADAR TERÖRİSThırıstiyanlar bile bunları dışkı görüyor ama bunlar onların dışkısını bile ödül zannedip kendini ülkemde adam yerine köyuyor . bizde ayna tutup kendini gösterince bize kızıyorlar biz bu değilizdiye . Bu sunuz işte TAM DA BU....
 • çapanoğlu çapanoğlu 8 ay önce
  Iyiki varsın akit...
 • AhmetAhmet8 ay önce
  Abdllah efendi, İslam'la bir sorunun varsa önce adını değiştir...
 • turkturk8 ay önce
  akit cocuk p... nosumu yayinliyorlar okullarda o resim resmen p,,noya giriyor.
 • tek taraflı bakış açısıtek taraflı bakış açısı8 ay önce
  çıplak değilse sanat olmuyor mu.. çizilen resmin illa çıplak mı olması gerekiyor.. bence hayır
 • AbdullahAbdullah8 ay önce
  İslam bir sanat eserini daha yok etti. Teşekkürler islam. Müzik, moda, heykeltraşlığı da bitirirseniz sahabeye yakın müslüman olursunuz. DAEŞ'e bile yetişebilirsiniz belki.
 • AkıncıAkıncı8 ay önce
  الحمدElhamdülillah
 • YOKEDİCİYOKEDİCİ8 ay önce
  BU ASANSÖRE BİNEN BİR ERKEK BİR KADIN HALVET YAPMIŞ OLUR... 6 YAŞINDAKİ KIZ COCUKLARI İLE EVLENEBİLİRSİNİZ... ANANIZIN DİZ KAPAĞINDAN TAHRİK OLUR ANANAIZA BİLE TECAVÜZ EDEBİLİRSİNİZ GİBİ SAPIKLIKLARI DİNCİLER DİYİNCE GAZETENİZ MAŞALLAH SES CIKARIP HEDEF GÖSTERMİYOR.. BUNLARIDA KAZISANIZAMADEM .. SAPIKLIK RUHUNUZDA VAR LAN DEVELER
 • hasanhasan8 ay önce
  allah reaazzzzi olsun , din elden gidiyodu ya laaa
 • Devrim ÖZÜİSLAMDevrim ÖZÜİSLAM8 ay önce
  Bunların cinsel organları gözlerinde duruyor. Kadını ve erkeği ve özgürlüğü sadece cinsellik ve çıplaklık teşhirinden ibaret gören hastalıklı ruhlar bunlar. Sözde antiemperyalistler bunlar ama aynı emperyalistler gibi kadını vr Çıplaklığı sömürü aracı olarak kullanmaktan çekinmezler. Sanki iyi bir şey yapıyormuş gibide sahiplenirler. Bunlar emperyalist batı düşüncesine hapsolmuşluğun teslim olmuşluğun iğrenç bir ifadesidir.
 • hsnhsn8 ay önce
  bu resimleri oraya yerleştiren yetkili sapıklar hala görwbde ise bir anlamınyok ki ankarın da oradan kazınması lazım gerekiyorsacrektör ya da dekan farkermez
 • musamusa8 ay önce
  teşekkürler akit

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Ekim 2019