AK Parti'nin 3 günlük kampı yarın başlıyor

Yarın Kızılcahamam'da başlayacak olan AK Parti'nin 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı 3 gün boyunca devam edecek.

25 Nisan 2019 Perşembe 10:27
AK Parti'nin 3 günlük kampı yarın başlıyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki kamp, 26, 27 ve 28 Nisan'da Kızılcahamam Eliz Otel'de gerçekleştirilecek.

Kampa AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, kadın ve gençlik kolları MYK üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyeleri katılacak.

Erdoğan'ın 27 Nisan Cumartesi günü yapacağı açılış konuşması ve 28 Nisan Pazar günü yapacağı kapanış konuşması, basına açık olacak.

Basına kapalı bölümlerde ise çeşitli sunumlar yapılacak.

Özhaseki sunum yapacak

Bu doğrultuda ilk gün açılış konuşması sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Yerel Yönetimler" ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan da "Çevre, Şehir ve Kültür" konulu sunumlar yapacak.

İlk günün ikinci bölümünde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından birer sunum yapılacak.

Toplantının son gününde ise yine basına kapalı olarak Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ekonomi sunumu gerçekleştirecek.

Genel istişare ve değerlendirmenin ardından da Erdoğan'ın kapanış konuşmasıyla kamp sona erecek.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 10:27

YORUM YAZ

 • BAL-KES-10BAL-KES-1024 gün önce
  ..YA REİS BUNLARI DEĞİL İLÇE BELDE TEŞKİLATLARINI ÇAĞIR, BU ÇAĞIRDIKLARIN BÜROLARDAN ÇIKMADILAR Kİ , KAPI KAPI SOKAK SOKAK DOLAŞAN İLÇE BELDE TEŞKİLATLARI, BU ÇAĞIRDIKLARINIZ BU EMEKÇİ İLÇE TEŞKİLATLARININ EMEKLERİNİ ÇALAN OMZU KALABALIK YÖNETİCİLER...BUNLAR YOĞURDUM EKŞİ DER Mİ...ESAS OLAN MEYDANLARDAKİ İŞÇİ ARILAR....AH REİS AHHHHH BU AK PARTİ Yİ AKRABA TANIDIK DİYE ADAY YAPILAN LİYAKATSİZ İNSANLARDAN ONLARI ATAYANLARDAN KURTAR ALLAH AŞKINA..ERDEK GÖNENHEP BU YÜZDEN GİTTİ...
 • Ya Adl Ya Adl 24 gün önce
  Bir silkelenme ve ayağa kalkma toplantısı olsun.Hep birilerini eleştirmek yerine acaba biz nerde hata yapıyoruz deme cesaretini gösterme zamanı olsun..Halktan uzaklaşan lüks icindeyasayan idareci ve bürokratların halkın bir kilo sogan ve patatese niye on lira verdiklerini bilme zamanı olsun.ucret adaletsizliğinden, 3600 katsayı adaletsizliginden,eğitimdeki başıboşluk ve lackalıktan haberdar olma zamanı olsun.adalet kavraminin ne anlama geldiğini öğrenip uygulama zamanı olsun..hep etrafındaki danışmanlara değilde ara sıra danışmanlara! danışmama zamanı olsun.Yavuz Sultan Selim gibi keskin kılıç Abdülhamid Han gibi önce fikirligibi olma zamanı olsun.
 • RİZEMASİRİZEMASİ25 gün önce
  Zaten 3 ay dır kamp yapıp maaş alıyorlar. Biz sizleri cumhur a hizmet edin diye seçtik. Önümüzde bekleyen ekonomik sorunlar, çıkacak yasalar bekliyor.Bir AK partili ve 15 temmuzda Sabiha Gökçen de tankın üstüne ilk çıkan kişi olarak yazıklar olsun.
 • Ünal erişÜnal eriş25 gün önce
  Aslında İmamoğlu mazbatayı haksız aldığı ispatlanirsa haksızlıktan yararlanan olarak ceza almalıdır

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019