• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Partili Aydemir’den fotoğraflı algı çabasına sert tepki! “Uyduruk yayınlarla Türkiye’yi, liderimizi aşağıya çekmek beyhude bir uğraştır”

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, NATO Zirvesi'nde Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden'ın selamlaşması öncesinde çekilen bir fotoğrafa tepki göstererek, “Böylesine ucuz, üçüncü dünya ülkelerinin yapacağı uyduruktan yayınlarla Türkiye'yi ya da liderimizi aşağıya çekmek beyhude bir uğraştır” dedi.

Yeniakit Publisher
2021-06-15 15:20:00 -
AK Partili Aydemir’den fotoğraflı algı çabasına sert tepki! “Uyduruk yayınlarla Türkiye’yi, liderimizi aşağıya çekmek beyhude bir uğraştır”

 Yeni Akit/Ankara 

AK Parti'li Aydemir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, NATO Zirvesi'nin ana oturumunun başlamasından önce Erdoğan ile Biden'ın selamlaşması öncesinde çekilen ve uluslararası medyaya servis edilen bir fotoğrafı eleştirdi. İki liderin karşılaşmasına ilişkin videoyu bütün dünyanın görmesine rağmen kalleşçe, haince yayınlar yapıldığını söyleyen Aydemir, fotoğrafın tam tersi bir durumun olduğunu ifade etti. Erdoğan'ın, delikanlıca duruşunu, milli duruşunu bütün dünyanın bildiğini dile getiren Aydemir, şunları söyledi: “Başta da Biden biliyor. Bu işte Biden'ın bir kabahati yok elbette ancak, Türkiye düşmanları böylesine düşük ve sakat paylaşımlar yapıyorlar. Bunları kınıyoruz, lanetliyoruz. Dünyada liderler içerisinde en tecrübeli isim Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Bütün dünya bunu ifade ediyor. Öyleyse böyle kalleşçe yayınlara gerek yok. Böylesine ucuz, üçüncü dünya ülkelerinin yapacağı uyduruktan yayınlarla Türkiye'yi ya da liderimizi aşağıya çekmek beyhude bir uğraştır. Böylesine basit ayak oyunlarına meyletmek, bu tür ucuz işlerle uğraşmak bizim lügatimizde yok; bu muhalefetin lügati, tarzı. Milletimiz bunları görüyor, gerektiğinde derslerini verecek”

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdulcabbar

Bu halk öyyle şerfsizler gördü ki…sorma gitsin. Vatan hainlerine bu millet artık geçit vermeyecek….Reisin adını bile bu ........ler ağızlarına almadan önce dişlerini fırçalaması gerekiyor…
 • Yanıtla

Meryem Azra

İşleri güçleri alavere dalavere. Algı operasyonu. RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN burada adamın elini öpmediği gün gibi ortada. Bu millet kimlerin kimlerin neresini öptüğünü çok iyi biliyor. İSLAM DÜŞMANLARININ bir taraflarını yalayanları iyi biliyor. Rabbim bu münafıklara fırsat vermesin. Ümmet-i Muhammed'e birlik ve beraberlik içinde olduğu huzur dolu günleri göstersin amin.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23