• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Parti’den üyelik seferberliği

İl genelinde üyelik seferberliği başlattıklarını kaydeden AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, “İnşallah bugün çok daha fazla yeni AK Partili neferler, üyemiz partimize katılacak. Önümüzdeki süreçte AK Parti ailesi, Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde çok daha güçlü bir şekilde yola devam edecek” dedi.

Yeniakit Publisher
2019-11-04 12:15:00 - 2019-11-04 12:16:00
AK Parti’den üyelik seferberliği

 Haber Merkezi 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, 17 yıllık zafer yürüyüşünün yıl dönümünde önemli açıklamalarda bulundu. İl genelinde üyelik seferberliği başlattıklarını kaydeden Şenocak, şunları söyledi:

İstanbul’da 6’ncı çalıştay

Bugün 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin tek başına iktidar olarak büyük bir zafete imza attığı genel seçimlerin yıl dönümü. 17. yıl dönümümüz kutlu ve hayırlı olsun. Uzun yıllar ülkemize hizmet etmeyi mevlam bize nasip etsin. 17 yılda parti olarak çok güzel işler başardık. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın yola çıkarken ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla bu 17 yılı değerlendirdiğimizde gerçekten artık hiçbir şey eskisi gibi değil. 17 yıl önceki Türkiye ile günümüz Türkiye’si arasında dağlar kadar fark var. Artık siyasi vesayet dönemi kalktı” ifadelerini kullandı. Altıncı teşkilat çalışanıyla sahada olduklarını belirten Şenocak, “İnşallah bugün çok daha fazla yeni AK Partili neferler, üyemiz partimize katılacak. Önümüzdeki süreçte AK Parti ailesi, Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde çok daha güçlü bir şekilde yola devam edecek” dedi.

Kalın: Başkan Erdoğan’ın ABD ziyareti 1-2 güne netleşecek

Öte yandan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 38. İstanbul Kitap Fuarı ziyaretinde yaptığı açıklamada Erdoğan’ın ABD ziyaretine ilişkin, şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımız Washington’a gitmiş olmak için gitmez. Önümüzdeki 1-2 gün içinde kendisi de son değerlendirmelerini yapıp bu konuda kararını verecek. Biz de inşallah yakın zamanda bunu kamuoyuyla paylaşacağız. ABD heyeti ile görüşmemizde Temsilciler Meclisinden geçen iki tasarıyla ilgili tepkilerimizi ilettik.

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

derman05

Bence üyelikden ziyade kuruluşunda emek vermiş hiçbir menfaat beklemeyen gerçek dava adamları kazanılmalı yoksa 10 milyon üyeyi 20 milyon yapsan ne çare vatandaş zaten vermiyecekse zaten üyede olsa eğer istemediği bir adayı koyarsa veya yanlış bir durum görürse oyunu vermez.Ben herzaman diyorum 94 ruhu 2002 ruhunu taşıyan insanlar olmadıkça dava sekteye uğrar.Bunu belediye seçiminde gördük.Birde Erdoğanın isminden geçinen asalaklar ve Erdoğanın kesesinden yeyip kendini birşey zanneden adaylarla olmaz.Sağlam ve dava adamı teşkilatla olur.
 • Yanıtla

KİBİRLİ, HALKTAN KOPUK SİYASETÇİLER TEMİZLENMELİDİR

Teşkilatlar dava şuurundan uzak, REİSE ve Temsil ettiği davaya yakışmayan, mevki makam hırsından herkesi harcayan tiplerle dolu. Şahsen AK PARTİ ÜYELİĞİNDEN İSTİFA EDECEĞİM. İlçe başkanımıza ulaşmak Reise ulaşmaktan daha zor. REİSE GÖNÜL VEREN, HATTA CANINI BİLE FEDA ETMEKTEN ÇEKİNMEYEN İNSANLARIMIZ DIŞLANMAKTADIR.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23