"Ailelerimiz var, izin vermeyeceğim" dedi, eşcinsel sapkınlar kudurdu!

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun ülkenin “eşcinsel turizm cenneti” haline dönüşmesine izin vermeyeceğini söyleyerek "Ailelerimiz var" dedi.

26 Mayıs 2019 Pazar 19:06
"Ailelerimiz var, izin vermeyeceğim" dedi, eşcinsel sapkınlar kudurdu!

The Guardian gazetesi, "Ailelerimiz var" diyen Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun ülkenin “eşcinsel turizm cenneti” haline dönüşmemesi gerektiğini söylediğini yazdı. 

Bolsonaro gazetecilerle yaptığı bir kahvaltı toplantısında “Buraya gelip bir kadınla seks yapmak istiyorsan, hayatına devam et. Ama buranın eşcinsel turizm cenneti olarak tanınmasına izin veremeyiz. Brezilya, eşcinsel turizminin, eşcinsel dünyasının bir ülkesi olamaz. Ailelerimiz var” dedi.

Eşcinsel sapkınlar çıldırdı

Bolsonaro’nun aileyi savunan sözlerine Brezilya'nın sapkın LGBT topluluğu tepki gösterdi. Eşcinsel sapkınlığın savunucusu Kongre üyesi David Miranda “Bu bir devlet başkanı değil, bu sözler ulusal utançtır” dedi.

Miranda, aile hayatını savunan Bolsonaro’nun eşcinsel sapkınların “hedef” haline getirdiğini iddia ederek ilginç bir şekilde kadınların sömürüldüğü bahanesine başvurdu.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Mayıs 2019 Pazar 19:06

YORUM YAZ

 • engineerengineer29 gün önce
  ACIRMISIN ACIMAZMISIN, SAPKIN CİNSEL YÖNELİMLERİ OZLAN ZAVALLILAR ACINASI DURMLARINA NE DENİR? BİLMİYORLAR Kİ GERÇEK CİNSİYETLER VE GERÇEK CİNSEL YÖNELİMLER OLMASAYDI ,BU DEFOLU ZAVALLILARIN DÜNYAYA GELME ŞANSLARI OLURMUYDU? TIPKI DİĞER ENGELLİLER GİBİ NE YAZIKKİ SAPKIN CİNSEL YÖNELİMLERİ OLANLAR DA NE YAZIKKİ CİNSEL ENGELLİDİRLER.
 • AhmedAhmed29 gün önce
  elin gavuru bile anladı. bizde ise devlet teşvik ediyor...
 • erol kılıçerol kılıç29 gün önce
  Lut suresi okunursa bunların hangi noktalara kadarazgınlaşabilecekleri görülecektir. Dahası, özgürlükler vs. adı altında gevşediğinizde sizi de götürürler.
 • Kehribar Kehribar 1 ay önce
  Lut kavmi helak edilmesine rağmen soysopları
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  makaryosoğluna sor birde i.nelerin oyu ile başkan olacağını sanıyor.
 • 17-25 hırsızlık haftası 17-25 hırsızlık haftası 1 ay önce
  Sana ne bana ne
 • Dost Dost 1 ay önce
  Helal olsun adama türkiyedede gösterileri yasaklanmali kendi 4 duvarlarinda ne halleri varsa görsün ama toplumda yasaklansin cok kötü örnek helede müslüman bir devlette
 • S.C.S.C.1 ay önce
  Bu eşcinseller şeytanın kurşun askerleri.
 • EmreEmre1 ay önce
  İşte bu ülkede önce aile hedefe alınıyor ki sonra bu sapkınlık yaygınlaşsın diye batı kafalı feminist kadem kumandalı aile bakanlarımız uyudu uyuyor, uyusun bakalım
 • ........1 ay önce
  bitim kadar sevmem bu herifi ama helal olsun
 • Allah'ın bir kuluAllah'ın bir kulu1 ay önce
  Nasıl oluyorsa üç beş eşcinsel her ülkeye meydan okuyor. Bunlara bu kadar destek veren varsa neden destek oluyor. Hedefleri onu açığa çıkarmak gerekir. Tabi bizde toplum olarak son zamanda çok yobazlaştık.
 • recairecai1 ay önce
  Yobaz her yerde yobaz.
 • Celil yağmuroğluCelil yağmuroğlu1 ay önce
  Darısı bizim başımıza umarım devletimiz uyanır,,

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Haziran 2019