• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Aile çalıştayının ilk ayağı tamamlandı! İstanbul Sözleşmesi milli güvenlik sorunudur

Türkiye Aile Meclisi’nin, ailedeki bozulmaya dikkat çekmek adına düzenlediği aile çalıştayının Ankara ayağı tamamlandı. Türkiye Aile Meclisi Başkanı Adem Çevik, “Baltanın sapı bizden de olsa zulme susmayacağız. İstanbul Sözleşmesi sorunu milli beka sorunudur.” diye konuştu.

Yeniakit Publisher
2019-07-24 16:38:00 - 2019-07-24 16:39:37

 Oğuzhan Çağlar  Ankara  Türkiye Aile Meclisi tarafından İstanbul Sözleşmesi’nin aile için oluşturduğu tehditlere dikkat çekmek ve çözüm üretecek fikirler ortaya koymak amacıyla aile çalıştayı düzenlendi. Çalıştay hakkında yeniakit.com.tr’ye açıklamalarda bulunan Türkiye Aile Meclisi Başkanı Adem Çevik, “İstanbul Sözleşmesi ve CEDAW’la ilgili Ankara’da bir çalıştay yaptık. Biz Musa değiliz, karşımızdakiler Firavun değil. Güzel sözle, tebliğ ederek, bu yanlıştan dönmeliyiz.” dedi.

“Fıtrata, özümüze, dinimize dönmemiz lazım”

İstanbul Sözleşmesi’yle birlikte hayatımızın her alanına etki etmeye başlayan toplumsal cinsiyet eşitliğinin bir operasyon olduğuna işaret eden Adem Çevik şöyle konuştu: “Biliyorsunuz, zehiri verirken bal içinde verirler. Aslında Türkiye’ye bir operasyon çekiliyor. 15 Temmuz’da yapılamayan, aileyi yok ederek yapılıyor ve bu operasyonun adı da ‘toplumsal cinsiyet eşitliği’. Malum eğitimde de, ETCEP denilen eğitimde toplumsal cinsiyet eşitliği projesi var. Bu operasyona dahil olan bir çok odak var. ‘Geç değil genç evlilik’ dediğimiz, akran evlilikleri dediğimiz evlilikleri teşvik etmemiz lazım. Şu anda fuhuş serbest, genç evlilik yasak, siz bunu yasaklayınca lezbiyenliğe, gayliğe, sapkınlığa kapı aralamış oluyorsunuz. Allah’ın serbest bıraktığı bir şeyi yasaklamak da ilahlık iddiasında bulunmaktır ve bu tavrı kınıyoruz. 1 Ağustos’da tüm Türkiye’de mektup eylemleri yapacağız. Sevdiğimiz insanların hükümette olması bu zulme ses çıkarmamızı engellemez. Biz Musa değiliz, karşımızdakiler Firavun değil. Güzel sözle, tebliğ ederek bu yanlıştan dönmeliyiz. Çözüm önce aileyi, sonra da bireyi inşa etmekten, mahalleyi inşa etmekten geçiyor. Sadece kanunlarla değil, eğitimle de bu inşanın gerçekleştirilmesi gerekir. Fıtrata dönmemiz lazım, özümüze dönmemiz lazım.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Doğrusu...

O sözleşmeden derhâl çekilmeliyiz..!

gencoglu

kademciler duymasın adem bey sizi tefe koyarlar siyasi linç ederler
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23