• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahmet Hakan fena patladı! Niye artistlik yapıyorsun yeğenim?

Hükümetin olumlu icraatlarını görmezden gelip mevcut problemleri duyurmak yerine şov yapmayı tercih eden FOX TV'nin algı operatörü Selçuk Tepeli'nin tarımla ilgili bir haberi sunmaya başlarken canlı yayında rejiye bağırıp kameramanlara bardak fırlatmasına Ahmet Hakan'dan tepki geldi.

Yeniakit Publisher
2022-05-22 12:42:00 -
Ahmet Hakan fena patladı! Niye artistlik yapıyorsun yeğenim?

Hükümetin olumlu icraatlarını görmezden gelip mevcut problemleri duyurmak yerine şov yapmayı tercih eden FOX TV'nin algı operatörü Selçuk Tepeli'nin tarımla ilgili bir haberi sunmaya başlarken canlı yayında rejiye bağırıp kameramanlara bardak fırlatmasına Ahmet Hakan'dan tepki geldi. Ahmet Hakan, Hürriyet'teki köşesinde Tepeli'ye "Niye artistlik yapıyorsun yeğenim?" diye seslenip şunları kaydetti:

"İktidara yakın duran bir televizyon kanalında...

Bir haber spikeri, haberleri sunarken...

Şehit haberine sıra geldiğinde...

“Yeter be yeter! Yeter terörle arasına mesafe koymayanlarla dostluğunuz. Sırf seçimde oylarını alacağız diye yaptıklarınız yeter!” falan dese...

Ve rejiye “Geç bunu, geç” falan diye bağırsa...

En sonunda da bardağı kameraya doğru fırlatarak ekranı terk etmeye kalksa...

*

Ben şöyle bir yorum yaparım:

*

“Niye artistlik yapıyorsun yeğenim? Orası senin tepkisel artistliklerinin sahnesi mi? Müsamere çocuğu musun sen? Sonsuz haklı bile olsan kendini niye zapt etmeyi beceremiyorsun? Haberleri daha önceden bildiğine göre bu tepkin anlık olamaz. Yoksa rol mü kesiyorsun? Buna hazırlandın mı yeğenim?”

*

Muhalefete yakın bir televizyon kanalında...

Haber spikerinin, haberleri sunarken...

Yaptığı artistlik karşısında da...

Yapacağım yorum budur, bundan ibarettir."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Adil

Amerikalı bir köpekten maaş alan satılmıştan ne bekleyip te izliyorsunuz anlamak mümkün değil. Türkiye Amerikalı emperyalistlerin çok umurunda

Doktor

Her akşam ekran karşısında memleketin gerçek dertlerine derman olmayan kısır siyaset çekişmelerini izleyenlerin daha ciddi patlamalar yaşadığını düşünüyorum ve biliyorum.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23