• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin ismi ne?

AK Parti’den istifa edip kendi partisini kuracak olan eski başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni partisinin ismi merak ediliyordu. Son dakika haberine göre Ahmet Davutoğlu’nun partisinin ismi belli oldu. Pazartesine gününe kadar parti tüzüğüne dair son çalışmalar tamamlanmış olacak. Peki Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin ismi ne? Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin adı belli oldu mu? İşte Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni partinin ismi.

Yeniakit Publisher
2019-12-04 17:46:00 - 2019-12-04 17:46:42
Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin ismi ne?

AK Parti’den istifa edip kendi partisini kuracak olan eski başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni partisinin ismi merak ediliyordu. Son dakika haberine göre Ahmet Davutoğlu’nun partisinin ismi belli oldu. Pazartesine gününe kadar parti tüzüğüne dair son çalışmalar tamamlanmış olacak. Peki Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin ismi ne? Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin adı belli oldu mu? İşte  Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni partinin ismi.

Ahmet Davutoğlu'nun partisinin isminin 'Bizim Parti' olacağı söyleniyor. Partinin kurucular heyeti 130 kişiden oluşuyor. 25 il başkanı şimdiden belirlenmiş durumda. Ankara ve İstanbul'un yanı sıra diğer illerde de parti merkezleri oluşturuldu. 

Kılıçdaroğlu, Davutoğlu'nu övmüştü

Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği 5. Olağan Genel Kurulu'nda bir araya gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve yeni parti kurma hazırlığındaki Ahmet Davutoğlu'nun birlikte verdikleri fotoğraf çok konuşulmuştu.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, toplantıda eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 'siyasi ahlak yasası' ile ilgili sözlerinden "Hayatımda duyduğum en güzel cümlelerden birisi" diyerek övgüyle bahsetmişti. Davutoğlu da bu sözlere alkışla karşılık vermişti.

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatan

Partine PKK'yı hdpyi CHP'yi al. sıralarda KUR ANİ KERİM türban yasağı kalktı faiz düşüyor Davutoğlu rahatsız oldu herhalde mümin kullarının bedduası ile bir yere gelemezsn
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı