• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Abdullah Çiftçi’den gündemi sarsacak koronavirüs çıkış: İnsanlara pasaport verecekler

Stratejist Abdullah Çiftçi, koronavirüse ilişkin çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Çiftçi, DSÖ ve Bill Gates dışında ortaya atılan aşıların bir işe yaramayacağını belirterek, "İnsanlara artık bağışıklık pasaportu verecekler" dedi.

Yeniakit Publisher
2020-04-12 18:39:00 - 2020-04-12 18:59:57
Abdullah Çiftçi’den gündemi sarsacak koronavirüs çıkış: İnsanlara pasaport verecekler

Stratejist Abdullah Çiftçi, dünyayı etkisi altına koronavirüs ile ilgili yine çok konuşulacak bir çıkış yaptı.

Abdullah Çiftçi, insanoğlunu 'bağışıklık pasaportu' vererek iş hayatına döndüreceklerini söyledi.

Çiftçi, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, "Dünyanın değişik yerlerinde aşı çalışmaları var. Ama Dünya Sağlık Örgütü ve Bill Gates dışında yapılan aşı çalışmalarının bir işe yaramayacağını düşünüyorum. Son dönemde birçok ülkede bağışıklık pasaportu gündeme geldi. İnsanlara bu pasaportu verip iş hayatlarına gönderecekler. Güney Kore'den bir açıklama geldi. 'Virüs yeniden aktivite edilebilir' şeklinde bir açıklama bu ve çok ilginç. Bizler kendimizi birçok olaya hazırlamamız lazım. Mayıs'ın sonunda biter deniyor. Bu mümkün değil gibi. Şimdi termal kamera cihazından sonra bizlerin bir pasaportu olacak. Dijital dünyada artık dijital tıp dönemine geçtik. Benim burada öngörüm, insanlara bağışıklık pasaportu verecekler. Ama sonra çıkıp bu deney tutmadı, diyecekler. Bu sürecin sonunda zorunlu bir aşı getirmeyi planlıyorlar. Dünya genelinde bir alerji oluştu. İnsanoğlu aşıları sorgulamaya başladı. Çip endeksli, dijital dünyada öne çıkan aşılar, insanlar tarafından olumsuz karşılanmaya başlandı" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

abdrhman

desene yavaş yavaş insanlığı kısırlık aşısına doğru yönlendirecekler.
 • Yanıtla

meleknur

BİLL GASET YANİ BU ZAT KENİDİNİ NE ZANNEDİYOR? KENDİNCE DÜNYAYI İMTİHANMI EDİYOR? MİLLETİN CANINI NI OMU VERDİ? BU NEYİN NESİ? GÜN OLUR PARASI ŞİRKETİ ONU KURTARMAZ BİR İNSANA MUHTAÇ OLUR?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı