Abdi İbrahim'in Kurumsal İletişim Direktörü Oğuzcan Bülbül oldu

Abdi İbrahim'in Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Oğuzcan Bülbül atandı

18 Nisan 2019 Perşembe 15:58
Abdi İbrahim'in Kurumsal İletişim Direktörü Oğuzcan Bülbül oldu

İSTANBUL (AA) - Abdi İbrahim, kadrolarını deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor.

Şirket açıklamasına göre, 107 yıldır hayatı iyileştirmek misyonuyla faaliyet gösteren Abdi İbrahim’de Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevi kamu ilişkileri, rekabet, sürdürülebilirlik ve iletişim alanlarında deneyim sahibi bir isim olan Oğuzcan Bülbül'e verildi.

15 Nisan itibarıyla görevine başlayan Bülbül, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini Columbia Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Kamu İlişkileri Fakültesi Kamu Yönetimi’nde, doktora eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Finans Bölümü’nde tamamladı.

Kariyerine Türkiye Rekabet Kurumu'nda rekabet uzmanı olarak başlayan Bülbül, Abdi İbrahim ailesine katılmadan önce Anadolu Efes’te Rekabet Uyum Grup Müdürü ve daha sonrasında Kurumsal İlişkiler ve Rekabet Uyum Direktörü olarak görev yaptı.


Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 15:58

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mayıs 2019