12 Siyonist 1 İngiliz kıza tecavüz etti

12 İsrailli, 19 yaşındaki bir İngiliz kızına topluca tecavüz etti, dünya sus pus oldu. İğrenç olay geçtiğimiz günlerde Güney Kıbrıs’ın önemli eğlence merkezlerinden Ayia Napa'yada meydana geldi.

18 Temmuz 2019 Perşembe 16:31
12 Siyonist 1 İngiliz kıza tecavüz etti

Asker eğlencesi için Güney Kıbrıs’a giden 12 kişilik İsrailli kafile, otelde tanıştıkları İngiliz kızını önce sarhoş etti. Sonrasında kızı izbe bir odaya götüren göz dönmüş caniler iğrenç fiili gerçekleştirdi. Rum basını olayı gizlerken, İngiliz medyası sert tepki gösterdi.

Münferit olaylar üzerinden Müslümanlara olmadık ithamlarda bulunanların, Siyonistlerin karıştığı iğrençlik karşısında üç maymunu oynaması ise dikkat çekti. Ahlaksız olay Türkiye’de sosyal medya dada tartışma konusu oldu. Müslümanlara her türlü hakareti yapan twitter devrimcilerinin, Siyonistlerin karıştığı tecavüz olayını dillendirenlere karşı ‘anti semitizm” yaftasıyla saldırması ikiyüzlülük olarak yorumlandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Temmuz 2019 Perşembe 16:31

YORUM YAZ

  • mehmet soylumehmet soylu1 ay önce
    insanlığı, dünyayı zitmişler bişi dememişiz de bir ingilizi zitkilediler diye vaveyla koparmanın manası nedir?
  • veliveli1 ay önce
    siyonistler yıllardır ingiliz atına biniyor! şimdi mi suç oldu, alan razı veren razı!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019