• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
9
Uyanış Büyük Selçuklu'da kahreden ayrılık iddiası! İzleyenler yasa boğuldu

2021-01-26 10:03:01
Uyanış Büyük Selçuklu'da kahreden ayrılık iddiası! İzleyenler yasa boğuldu

Uyanış Büyük Selçuklu, dün ekranlara gelen 18. bölümü ile yine izleyicileri ekran karşısına kilitledi.

#1
Foto - Batınilerin hedefinde olan Ahmed Sencer, son sahnede pusuya düşürüldü.

Batınilerin hedefinde olan Ahmed Sencer, son sahnede pusuya düşürüldü.

#2
Foto - Hasan Sabbah, kirli emellerini devam ettirirken hem Sencer'i hem de Melikşah'a pusu kurdu.

Hasan Sabbah, kirli emellerini devam ettirirken hem Sencer'i hem de Melikşah'a pusu kurdu.

#3
Foto - Hasan Sabbah'ın hazırladığı zehre maruz kalan Melikşah ise dizinin son sahnesinde zor anlar yaşayarak adeta rol gereği afalladı.

Hasan Sabbah'ın hazırladığı zehre maruz kalan Melikşah ise dizinin son sahnesinde zor anlar yaşayarak adeta rol gereği afalladı.

#4
Foto - Faysal ise attığı ok ile Melikşah'ı yaraladı. Hem zehir hem de ok darbesi ile yere yığılan Melikşah'ın ölmesi beklenmiyor.

Faysal ise attığı ok ile Melikşah'ı yaraladı. Hem zehir hem de ok darbesi ile yere yığılan Melikşah'ın ölmesi beklenmiyor.

#5
Foto - Zübeyde Hatun ise Başulu Hatun ile yıllar sonra bir araya geldi ve Ahmed Sencer'in Melikşah'ın oğlu olduğunu öğrendi.

Zübeyde Hatun ise Başulu Hatun ile yıllar sonra bir araya geldi ve Ahmed Sencer'in Melikşah'ın oğlu olduğunu öğrendi.

#6
Foto - Dizide Batınilerin fedailerinden olan Behram ise Ahmed Sencer tarafından öldürüldü. Böylelikle	Erdem Akakçe diziye veda etti.

Dizide Batınilerin fedailerinden olan Behram ise Ahmed Sencer tarafından öldürüldü. Böylelikle Erdem Akakçe diziye veda etti.

#7
Foto - Dizinin son sahnesinde ise kahreden bir gelişme yaşandı. Faysal, Ahmed Sencer'in savaşçılarından biri olan Ayas'ı sırtından ok ile vurdu. Karakteri oynayan Ünsal Özcan'ın bu darbe ile öldüğü iddia edildi. Savaşçı olan Ayas'ın öleceği iddiaları izleyenleri adeta kahretti.

Dizinin son sahnesinde ise kahreden bir gelişme yaşandı. Faysal, Ahmed Sencer'in savaşçılarından biri olan Ayas'ı sırtından ok ile vurdu. Karakteri oynayan Ünsal Özcan'ın bu darbe ile öldüğü iddia edildi. Savaşçı olan Ayas'ın öleceği iddiaları izleyenleri adeta kahretti.

#8
Foto - Ünsal Özcan'ın dünkü bölümde diziden ayrılan Erdem Akakçe ile paylaştığı fotoğraf ise kafaları karıştırdı. Özcan'ın diziden ayrıldığı öne sürülüyor.

Ünsal Özcan'ın dünkü bölümde diziden ayrılan Erdem Akakçe ile paylaştığı fotoğraf ise kafaları karıştırdı. Özcan'ın diziden ayrıldığı öne sürülüyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23