• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Rezil dizi Sadakatsiz’de flaş gelişme! ‘Veda’yı resmen açıkladı

2021-01-28 10:53:33
Rezil dizi Sadakatsiz’de flaş gelişme! ‘Veda’yı resmen açıkladı

Aile yapısını darmadağın eden rezil dizilerden biri olan Sadakatsiz ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

#1
Foto - Kanal D ekranlarının ahlaksız dizisi Sadakatsiz, dün akşam yayımlanan yeni bölümüyle ekrana geldi.

Kanal D ekranlarının ahlaksız dizisi Sadakatsiz, dün akşam yayımlanan yeni bölümüyle ekrana geldi.

#2
Foto - Dizi, büyük tepkilere rağmen yayınlarına devam ederek izleyicilerin sinir uçları ile oynamaya devam ediyor. Hem 'Sadakatsiz' hem de 'Asya' başlıkları altında Twitter'da birçok yorum yapıldı.

Dizi, büyük tepkilere rağmen yayınlarına devam ederek izleyicilerin sinir uçları ile oynamaya devam ediyor. Hem 'Sadakatsiz' hem de 'Asya' başlıkları altında Twitter'da birçok yorum yapıldı.

#3
Foto - Bahar ve Mert karakteri üzerinden gayrimeşru ilişkinin gözler önüne serilmesi ve Bahar karakterinin yalnız kalmasının kendisine iyi geldiğini söylemesi konuşulurken başka bir detay dikkatleri çekti.

Bahar ve Mert karakteri üzerinden gayrimeşru ilişkinin gözler önüne serilmesi ve Bahar karakterinin yalnız kalmasının kendisine iyi geldiğini söylemesi konuşulurken başka bir detay dikkatleri çekti.

#4
Foto - Cansu Dere, Caner Cindoruk gibi isimlerin rol aldığı rezil ilişkilerin anlatıldığı Sadakatsiz dizisinde bir ayrılık yaşandı. Mert rolündeki Eren Vurdem'in senaryo gereği diziye veda etti.

Cansu Dere, Caner Cindoruk gibi isimlerin rol aldığı rezil ilişkilerin anlatıldığı Sadakatsiz dizisinde bir ayrılık yaşandı. Mert rolündeki Eren Vurdem'in senaryo gereği diziye veda etti.

#5
Foto - Sadakatsiz dizisinin orijinali olan Doctor Foster'da olduğu gibi Sadakatsiz'de de bu karakterin dizideki hikayesi sona erdi.

Sadakatsiz dizisinin orijinali olan Doctor Foster'da olduğu gibi Sadakatsiz'de de bu karakterin dizideki hikayesi sona erdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23