• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
EDHO'nun 'Hayriye Ana'sı Sabina Toziya'nın oğlu üzen haberi duyurdu!

2021-01-19 23:25:57
EDHO'nun 'Hayriye Ana'sı Sabina Toziya'nın oğlu üzen haberi duyurdu!

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 'Hayriye Ana'sı Sabina Toziya'nın oğlu üzücü haberi duyurdu.

#1
Foto - Heyecanla sete başlamaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi ekibi aldıkları acı haberle adeta yıkıldı. Dizinin 72 yaşındaki 'Hayriye Ana'sı Sabina Toziya yılbaşı molasında ülkesi Makedonya'ya gitmişti.

Heyecanla sete başlamaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi ekibi aldıkları acı haberle adeta yıkıldı. Dizinin 72 yaşındaki 'Hayriye Ana'sı Sabina Toziya yılbaşı molasında ülkesi Makedonya'ya gitmişti.

#2
Foto - Toziya tam dönüş hazırlığı yaptığı sırada bayıldı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar usta oyuncunun beyninde bir tümör tesbit etti ve Sabina Toziya'yı hemen ameliyata aldı.

Toziya tam dönüş hazırlığı yaptığı sırada bayıldı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar usta oyuncunun beyninde bir tümör tesbit etti ve Sabina Toziya'yı hemen ameliyata aldı.

#3
Foto - 10 saat süren ameliyattan sonra tümör tamamen temizlendi. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu daha sonra normal servise çıkarıldı, Sabina Toziya'nın bugün evine götürüleceği öğrenildi. Doktorlarının

10 saat süren ameliyattan sonra tümör tamamen temizlendi. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu daha sonra normal servise çıkarıldı, Sabina Toziya'nın bugün evine götürüleceği öğrenildi. Doktorlarının "Sabina güçlü bir kadın, başkası olsa masada kalırdı o yaşta" dedikleri konuşuluyor.

#4
Foto - Usta oyuncunun ameliyatını Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce yaptı. Eşi Türk olan Makedonya'nın Arnavut asıllı Kültür Bakan Yardımcısı Sedat Süleymani de Sabina Toziya'nın sağlık durumuyla yakından ilgilendi. Herkesin çok sevdiği ve hayranlık duyduğu oyuncuyu ihtiyaç halinde atv yönetimi de hastane uçakla İstanbul'a getirmek için hazırlık yaptı.

Usta oyuncunun ameliyatını Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce yaptı. Eşi Türk olan Makedonya'nın Arnavut asıllı Kültür Bakan Yardımcısı Sedat Süleymani de Sabina Toziya'nın sağlık durumuyla yakından ilgilendi. Herkesin çok sevdiği ve hayranlık duyduğu oyuncuyu ihtiyaç halinde atv yönetimi de hastane uçakla İstanbul'a getirmek için hazırlık yaptı.

#5
Foto - Sabina Toziya'nın yaşadığı üzücü olay dizinin senaryosunun da değişmesine neden oldu. Hastalığının durumu göz önüne alınarak usta oyuncuyla ilgili cenaze sahnesi yazıldı. Dizi ekibi 4 gündür değişen senaryodaki yas ve cenaze töreni sahnelerini yetiştirmek için ara vermeden çalıştı.

Sabina Toziya'nın yaşadığı üzücü olay dizinin senaryosunun da değişmesine neden oldu. Hastalığının durumu göz önüne alınarak usta oyuncuyla ilgili cenaze sahnesi yazıldı. Dizi ekibi 4 gündür değişen senaryodaki yas ve cenaze töreni sahnelerini yetiştirmek için ara vermeden çalıştı.

#6
Foto - Bu arada Sabina Toziya'nın oğlu üzücü haberi duyurdu.

Bu arada Sabina Toziya'nın oğlu üzücü haberi duyurdu.

#7
Foto - Toziya'nın oğlunun kemoterapi sürecini göz önüne alarak annesinin projeden affını istediği ortaya çıktı.

Toziya'nın oğlunun kemoterapi sürecini göz önüne alarak annesinin projeden affını istediği ortaya çıktı.

#8
Foto - EDHO hayranları Hayriye Ana'nın gidişine üzülse de oyuncu için 'geçmiş olsun' mesajları yağıyor.

EDHO hayranları Hayriye Ana'nın gidişine üzülse de oyuncu için 'geçmiş olsun' mesajları yağıyor.

#9
Foto - SABİNA TOZİYA KİMDİR? Sabina Toziya, 1946 doğumlu Üsküp Makedonyalıdır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan usta oyuncu uzun bir süredir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ekranlarda boy gösteriyordu. Toziya beyaz perdede ise Bal Kaymak ve Annemin Yarası filmlerinde rol aldı.

SABİNA TOZİYA KİMDİR? Sabina Toziya, 1946 doğumlu Üsküp Makedonyalıdır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan usta oyuncu uzun bir süredir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ekranlarda boy gösteriyordu. Toziya beyaz perdede ise Bal Kaymak ve Annemin Yarası filmlerinde rol aldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23