• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Diziden ayrılacağı konuşuluyordu! Masumlar Apartmanı'nda ortalık karıştı

2021-01-23 08:51:38
Diziden ayrılacağı konuşuluyordu! Masumlar Apartmanı'nda ortalık karıştı

TRT'nin reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı'nda izleyiciyi şaşırtacak bir gelişme yaşandı.

#1
Foto - Yayına girdiği günden beri reyting listelerini altüst eden Masumlar Apartmanı dizisi dolu dizgin giderken dizide sürpriz bir gelişme yaşandı.

Yayına girdiği günden beri reyting listelerini altüst eden Masumlar Apartmanı dizisi dolu dizgin giderken dizide sürpriz bir gelişme yaşandı.

#2
Foto - Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, merakla beklenen 19. yeni bölümüyle 26 Ocak Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, merakla beklenen 19. yeni bölümüyle 26 Ocak Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak

#3
Foto - Han, İnci'nin kendisinden boşanmak isteğini öğrenince büyük bir yıkım yaşıyor.

Han, İnci'nin kendisinden boşanmak isteğini öğrenince büyük bir yıkım yaşıyor.

#4
Foto - Ortalıktan kaybolan İnci'yi bulan Han, eşiyle yüzleşiyor.

Ortalıktan kaybolan İnci'yi bulan Han, eşiyle yüzleşiyor.

#5
Foto - İNCİ GERİ ADIM ATIYORİnci Han'a

İNCİ GERİ ADIM ATIYORİnci Han'a "Biz evlenince nasıl bir hayatın bizi beklediğini ve kendi mecburiyetlerini söylemedin bana. Benim istemediğim sen değilsin o ev" sözleriyle tepki gösteriyor.

#6
Foto - Ancak Gülben'in sözleri üzerine ise İnci geri adım atıyor ve Han'ın ailesiyle birlikte yaşamaya karar veriyor.

Ancak Gülben'in sözleri üzerine ise İnci geri adım atıyor ve Han'ın ailesiyle birlikte yaşamaya karar veriyor.

#7
Foto - SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Han, İnci'nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir hale geldi. Han, İnci'yi bulmak için çalmadığı kapı bırakmadı ancak çabaları sonuçsuz kaldı. Han'ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklendi ve onu karanlığın içine, en dibe çekti.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Han, İnci'nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir hale geldi. Han, İnci'yi bulmak için çalmadığı kapı bırakmadı ancak çabaları sonuçsuz kaldı. Han'ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklendi ve onu karanlığın içine, en dibe çekti.

#8
Foto - Safiye ise Naci'nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içine girdi. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci'den gelen ihanetle yıkılan Safiye, yeniden içine kapandı.

Safiye ise Naci'nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içine girdi. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci'den gelen ihanetle yıkılan Safiye, yeniden içine kapandı.

#9
Foto - Naci'nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye karar verdi. Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kollarını sıvadı.

Naci'nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye karar verdi. Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kollarını sıvadı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23