• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Bunu beklemiyorlardı... FOX’un rezil dizisinde büyük yıkım! paramparça oldular

2021-01-27 11:44:33
Bunu beklemiyorlardı... FOX’un rezil dizisinde büyük yıkım! paramparça oldular

Türk milletinin milli ve manevi değerleri ile bağdaşmayan ahlaksız içeriklere sahip dizilere ev sahipliği yapan FOX TV’nin teslim bayrağı çekmesine az kaldı.

#1
Foto - Ahlakdışı dizilerin boy gösterdiği kanalda yayınlanan Mucize Doktor dizisinin kaçınılmaz sona doğru olan gidişatı sürüyor.

Ahlakdışı dizilerin boy gösterdiği kanalda yayınlanan Mucize Doktor dizisinin kaçınılmaz sona doğru olan gidişatı sürüyor.

#2
Foto - Pandeminin ardından ikinci sezonuna başlayan dizide çok ciddi bir düşüş yaşandı. Dizi ciddi anlamda izleyici kaybı yaşadı ve bunu da durduramadılar. Skandal yapım reytinglerde adeta çakılı kaldı.

Pandeminin ardından ikinci sezonuna başlayan dizide çok ciddi bir düşüş yaşandı. Dizi ciddi anlamda izleyici kaybı yaşadı ve bunu da durduramadılar. Skandal yapım reytinglerde adeta çakılı kaldı.

#3
Foto - Son gelen haberler ise dizi için pek de iç açıcı değil. Adil karakterini oynayan Reha Özcan’ın projeden ayrılacağı ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre oyuncu, Şubat ayının ilk haftasından itibaren diziyle yollarını ayıracak.

Son gelen haberler ise dizi için pek de iç açıcı değil. Adil karakterini oynayan Reha Özcan’ın projeden ayrılacağı ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre oyuncu, Şubat ayının ilk haftasından itibaren diziyle yollarını ayıracak.

#4
Foto - Oyuncuların teker teker ayrıldığpı skandal dizide ayrılıkların devam edeceği beklenirken yakında final kararının alınacağı da iddialar arasında. Halkın manevi değerlerini hiçe sayan yapımların itibar görmemesi toplumdaki bilinçlenmenin de yükseldiğini gösterdi.

Oyuncuların teker teker ayrıldığpı skandal dizide ayrılıkların devam edeceği beklenirken yakında final kararının alınacağı da iddialar arasında. Halkın manevi değerlerini hiçe sayan yapımların itibar görmemesi toplumdaki bilinçlenmenin de yükseldiğini gösterdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23