• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Bomba patladı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a geri dönüyor

2021-01-20 13:51:30
Bomba patladı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a geri dönüyor

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ölüm senaryosu yazılan oyuncu Sabina Toziya ile ilgili seyircileri heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

#1
Foto - Ünlü oyuncu Sabina Toziya’nın beyin tümörü nedeniyle rahatsızlık geçirmesi ve hastanede ameliyat olmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hayriye annesine veda etme zorunluluğu ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Sabina Toziya’nın beyin tümörü nedeniyle rahatsızlık geçirmesi ve hastanede ameliyat olmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hayriye annesine veda etme zorunluluğu ortaya çıktı.

#2
Foto - Dizinin 179.bölümünde öldüğü duyurulan Hayriye annenin vedası izleyicileri gözyaşına boğdu. Aslında bu noktaya gelinmesinin nedeni, oyuncunun oğlunun ricasıydı.

Dizinin 179.bölümünde öldüğü duyurulan Hayriye annenin vedası izleyicileri gözyaşına boğdu. Aslında bu noktaya gelinmesinin nedeni, oyuncunun oğlunun ricasıydı.

#3
Foto - Annesinin kemoterapi süreci de geçireceğini belirten oğlunun isteği üzerine yapımcı da karakterin ölmesine karar vererek dizinin senaryosunda yeni bir düzenleme yapıldı.

Annesinin kemoterapi süreci de geçireceğini belirten oğlunun isteği üzerine yapımcı da karakterin ölmesine karar vererek dizinin senaryosunda yeni bir düzenleme yapıldı.

#4
Foto - Ancak Sabina Toziya’nın iyileşmesinin ardından yeniden diziye dönmesi için de kapılar aralandı.

Ancak Sabina Toziya’nın iyileşmesinin ardından yeniden diziye dönmesi için de kapılar aralandı.

#5
Foto - Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, köşesinde

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, köşesinde "Daha yumuşak geçiş yapılabilirdi. Böyle düşüncelerle durumu sordum. Ekip, 'Ailesi ile aldığımız bir karar. Yeter ki sağlığına kavuşsun… Geriye dönüşler ile oğullarının rüyasında biz onu yine oynatırız' dedi." ifadelerini kullandı.

#6
Foto - Dizi ekibinin bu düşüncesinden de anlaşılacağı üzere Sabina Toziya, ileride iyileşip de yeniden diziye dönebilecek duruma gelir ise, flashback sahnelerle geriye dönülecek ve yine dizide yer alması sağlanacak.

Dizi ekibinin bu düşüncesinden de anlaşılacağı üzere Sabina Toziya, ileride iyileşip de yeniden diziye dönebilecek duruma gelir ise, flashback sahnelerle geriye dönülecek ve yine dizide yer alması sağlanacak.

#7
Foto - Toziya’nın ani rahatsızlığının dizinin senaryosunda da bazı değişimler yaşanmasına neden olacağı da belirtiliyor.

Toziya’nın ani rahatsızlığının dizinin senaryosunda da bazı değişimler yaşanmasına neden olacağı da belirtiliyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23