• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şerif Hüseyin ihanetine karşı koyan Emir Hüseyin de Araptı

48 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

EMEKLİ

Selam aleyküm,Allah teala yar ve yardımcınız hocam olsun.Bazı zihnine ingiliz formatı atılanlar sizi üzmesin.
 • 1 Yıl Önce

Namlıoğlu

İhanet eden ve şu anda torunları iktidarda bulunan İngiliz uşaklarının yanında mutlaka Osmanlı’ya taraf Atlarıda olmuştur azınlık çoğunluğun yaptığı ihaneti haklı çıkartmaz unutturmaz halende uşaklığa devam ediyorlar Osmanlı’ya ihanetlerini hain olmayanlardan Allah razı olsun
 • 1 Yıl Önce

Budur

Olay budur. Yaşanan budur

Yalancının????

Senin fantazi tarihini anlıyorum. Haklarında İdam fetvası çıkardığınız Türk Ordusu ve başkomutanına yenildiniz. Memleketten tüyüp vatan hainliğine yurt dışında devam ettiniz. Fantaziye devam :))))))
 • 1 Yıl Önce

Osmanli.

Hocam yazilarinizi okuyup Tarihi ögreniyoruz.Ve size güveniyoruz:Siz dogrulari yaziyorsunuz ve bu itimatla sormak istiyorum? Bu Ümit özdag kimdir?Bu adam hakkin da bir sey biliyorsaniz lütfen yazin da biz de ögrenelim.Benim fikrim var ama günahini almak istemiyorum gerci onun günahi alinarak bitmez.Kisaca kimin aparatidir?ALLAHA EMANET OLUN.
 • 1 Yıl Önce

Yandan çarklı Osmanlıya;

Osmanlı buraya Ümit Özdağ'ın bir tek günahını yaz...Bir tek...

Terzi bilal

Medineyi yıllarca savunan fahrettin pasa en sonunda kaleyi arap bedevilerine teslim etmek zorunda kalır cünkü yıllarca bu kaleye saldıri düzenleyen bedeviler aynı zamanda bu teslimat sırasında serif huseyine osmanli komutani kahraman fahrettin paşayı merak edip görmek istemislerdir malesef araplar ingilizlerle bir 0lup mekke medineyi osmanlıdan almışlardır bunuda güzellikle degil yaptıkları sonu gelmeyen baskın catişma ve muharebelerle yapmıslardır
 • 1 Yıl Önce

miralay

Belki her milletten iyi insanlar da var, kötüler de. Onlarca arap kabilesinden Şerif (siz) üseyin gibi birkaç tane asiler çıkmış diye bütün arapları suçlamak, karalamak vebaldir, hakkaniyetli olmaz. Bak öğrendik ki Emir Hüseyin gibi vefalı civanmed araplar var.
 • 1 Yıl Önce

Gönöydoğu

Hocam Allah razı oldun senden .
 • 1 Yıl Önce

Vatandas

Edebiyat fakültesi mezunu biri nasıl fizik,matematik vs alanında ahkam kesemezse tarih alanında da ahkam kesemez.cunku tarih de bir bilimdir.ama ülkemizde en kolay olan şey tarihçi olmak galiba.iki tane roman yazan,iki tane kitap okuyan herkes tarihci olur.ayrica yıllarca feto nün gazetelerinde çalışan,feto ya o güler düzen kitaplar yazan birisinin de sözlerine ne kadar inanılır acaba????
 • 1 Yıl Önce

vatandaş'a

edebiyat fakültesi mezunu değilde kim(osmanlı)tarihçi(si)olacak?mustafa armağan mesela osmanlıca biliyor.sizin tarihçinin bilmesi gerekiyormu?

HANDAN

Araplar bizi arkadan vurmuş. Bulgarlar, Yunanlar, Ermeniler, Rumlar, Yahudiler bizim yanımızdaydı da bir tek Araplar mı bizi arkamızdan vurdu?Bilakis; Araplar, İslam'ın son kalesi diye 13 yaşındaki oğlunu cepheye sürdü, karısının ziynetlerini Osmanlı'ya bağışladı. Şehitliklere gidin bakın. Araplar bizi arkadan vurduysa ; Çanakkale Şehitliğinde yatan 6 bin Halepli'nin orada ne işi var? Para gönderen Pakistanlı /Afganlı düşman, gelip yanında savaşan Araplar düşman ama sana karşı savaşan, vatanını işgal eden Emperyalist İngilizler, Fransızlar, İtalyanlar, Yunanlılar dost öyle mi? İşte bu yalan tarih ile yıllarca beyinleri yıkadılar.. İşte sizin gibi hakikati savunanlarda Emir Hüseyin ve onun gibi nice kahramanları anlatarak bu yalanları çürütür.. Emeğinize, yüreğinize sağlık hocam.
 • 1 Yıl Önce

Handana cevap

Okuduğunu anlayabilseydin sana yorum yapacaktım

Mal mudüru

Araplar kendi ülkesi için bie savaşmıyor osmanlı icinmi savasmiş ? Osmanlinın tek asker kaynagı anadoludaki müslüman turklerdi Allahu Ekber daglarinda donarak sehit olan 90 bin asker anadoludaki mehmetcikti iclerinde 1 tane bile arap yoktu ?

Gerçek Tarih

Haziran 1916 tarihli ilk bildirisi ‘...Türkler dinden çıktılar. İslám’ın kanunlarını ve geleneklerini ihlál ediyorlar. Artık Allah’ın emirlerine uymuyor, emredilenin aksini yapıyor, biz Araplar’ın asırlardır devam edegelen ádetlerine saygı göstermiyorlar’ diye başlıyor, ‘Araplar’ın Türk idaresine karşı cihada girişmeleri farzdır...’ sözleriyle bitiyordu. 10 Eylül 1916’daki ikinci bildirisinde ise ‘...İslam dünyasındaki bütün kardeşlerimi bu yıkıcı, bozguncu, aptal ve alçak kişilere (yani, biz Türkler’e) itaat etmemeye çağırıyorum. Allah’a itaat etmeyenlere itaat edilmez!’ diyordu.Aradan kaç sene geçmiş ama menfaat icin Dini islamiyeti kullanma olayı artarak ve aynen devam ediyor .Tabii anlayana....
 • 1 Yıl Önce

DEĞİLKİ

ÇOK ZORLAMIŞ UYDURMALARLA BİR KAREKTER YARATMIŞSIN ŞERİF HÜSEYİNİN PİSLİKLERİNİ KAPATMAK TELAFİ ETMEK İÇİN NİYE HİÇ HİTLERİN MÜSLÜMAN ORDUSUNUN KOMUTANI OLDUĞUNDAN BAHSETMEMİŞSİN TEK KUSURU BU DEĞİLKİ
 • 1 Yıl Önce

Türk Arap kardeşliği yeniden tesis olacak, titre ey küffar

Araplar Osmanlıyı sırtından hançerlememiştir; tam tersine Şerif Hüseyin’i sap gibi çölde kendi başına birakmışlardır. Araplara bu yakıştırmaya takanlar kemalistlerdir.
 • 1 Yıl Önce

ADSIZ

Arap Türki sevmiyi arap ermeniyi rumu seviyi zorlamı sevdilerim arkadaş

Aydanur

Biz algı operasyonlarıyla yıllarca insanımızın beyinlerini nasıl uyuşturduklarını ve uyuştumaya devam ettiklerini çok iyi biliriz. Peki Araplar arkadan vurdu da ülkeni 3 buçuk yıl yakan yıkan, kızlarımıza masum insanlarımıza akıl almaz işkence ve katliamda bulunan Yunan önden mi vurdu da liderlerin her şeyi silip el ele kol kola girip karşılama törenleriyle ağırladı. Akıl almaz dostluk bağı tesis etti. Fransız İngiliz Rus hepsini silip düşmana çevir bir avuç Arap ihanetini bütün Arapalara yay. Irkçılığı ayaklar altına alan Peygamber Efendimiz’in ırkına laf söylemek senin ne haddine! Her yazınız dirilişe sürüklüyor adım adım. Emir Hüseyin’in ve adı unutturulmuş nice sessiz kahramalarımızın ruhu şad olsun.
 • 1 Yıl Önce

Nuri

Mustafa Bey, size ne yazıp ne yazmamanız gerektiğini söyleyen hadsizlere aldırmadan, İslam düşmanı güruhun unutturduğu, tarihi gerçekleri bize anlattığınız için çok teşekkür ediyorum. Sağolun, varolun, çileli mesainizin semeresi bereketli olsun inşallah.
 • 1 Yıl Önce

çoktan ölü kıbrıs

süleymancıların kurs açamadıkları üç yer: israil, iran ve kıbrıstır. denktaş hiç bir şekilde müslümanı istemedi. onun polisi arama yaptığı bir müslüman evinde bulduğu Kuran-ı Kerim’i göstererek “bunun yazarı kim, üzerinde yazarının ismi yok?” diye soracak kadar dinsiz imansızdı.
 • 1 Yıl Önce

Metin

Senin gibi Rum dönmelerinin sözüne kimse itibar etmez deliğine gir

Urfa

Gerçekten söleymancı dernegi çıkıb neden israhili kınamiyor .

Sailor_77

Arapların bizi arkadan vurdu yalanı ile 100 yıl beynine kazınan kitleye bir şey öğrenme ve anlama isteği yoksa zaten Google Wikipedia vb. kaynak zannediyor ve orada yazılan her şeyin doğru olduğunu zannediyordur.Onu kendi karanlığı ile başbaşa bırakın lütfen..
 • 1 Yıl Önce

Cumhuriyet kadını

HICAZ DEMIRYOLUNU BOMBALAYAN MEKKEYE GIDEN BAGDAT HICAZ HATTINI TRENLERINI BOMBALAYAM ARAP CETELERINİ NİYE YAZMIYORDUN ? ARABISTANLI LAWRENS ILE ISBIRLIGI YAPAN BEDEVILERI ? INGILIZLER ARAPLARIN YARDIMI OLMASAYDI OSMANLIYI ARABISTAN CÖLLERINDE YENEBİLIRMIYDI ? AYRICA USİ ANLASMASI 1912 DE YAPILIP ITALYANLARA VERILDI BU BELGELI KAYITLI DOKUMLU FOTOGRAFLIDIR AÇ GOOGLE A BAK
 • 1 Yıl Önce

Hande

Şimdi asıl sorulması gereken soru şu; Araplar bize ihanet ettiyse (!) O ihanet eden haini 15 gün ne diye Ankara'da misafir edip sonra Savarona yatında İstanbul ve Boğaz sefası yaptırırsın o zaman? Önce bunu araştırın sizde..

İslamın Neferi

Osmanlıya sabah akşam küfreden zihniyetin evlatları ! Osmanlıyı ne zaman sevmeye başladınız ? Konu, Araplar ve müslümanlık olunca Osmanlıyı savunmaya başlıyor zevzekler

Fatih

Sonuç olarak İngilizlerle iş birliği yapan büyük bir Arap topluluğu Türkleri öldürdi. Esir aldı. Mısır’da çıplak yürüttü. Bizim ordumuzda da Arap vardı tabi ki. Şimdi olduğu gibi. Biz Arap halkına tamamen düşman değiliz. Aklımızı dostu düşmanı ayırt etmek için kullanalım. Sırf Muhammed’e inanıyor diye çıkarımıza aykırı duygusallıklara mı girelim? Tarihçi olarak bunu mu tavsiye edersiniz?
 • 1 Yıl Önce

Kâri

Yıllardır yanlış veya eksik bildiğimiz, bize anlatılan bilmemizi istenen bilgilerle beyinlerimiz yıkandı. Gerçekleri okuduğumuzda hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını anlıyoruz. Hakikat kalemimiz hiç susmasın,ömrünüze Bereket hocam.
 • 1 Yıl Önce

Okur

nasıl yikansin

Evrim

Yine bilinmeyen bir tarihi kimliği tanıttımız bize dayatılan tarihe inat doğruları gösterdiğiniz için hep var olun hocam
 • 1 Yıl Önce

BATSIN

evrim KİM NE DAYATI SANA A HEPSİ VİDYOSU BİLE FACEBOOK VAR SÇ BAK BOŞ BOŞ YAKINMA YALANIN BATSIN

Tolga

“Unutmayın ki tarih dirilirken bizi de diriltir” İşte kilit nokta burası. Bunu anlayınca ve eğitimli bir gözle bakınca tarihe, o zaman anlayacak Türk evladı sorumluluğunu.
 • 1 Yıl Önce

Arif nazar

Tarihe gitmeye gerek yok Araplar bugün bile ne zaman gerginlik olsa ya rumlarin ya Ermenilerin yanında
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Onu yapanlar Arapların laikçi Zilletçi kesimidir, normal mümin Arapları temsil etmezler.

Uğur

Hocam hıyanet eden kabileler genellikle göçer Bedevilerdendi. Bugün o yöredeki göçer Araplar yani Bedeviler resmî İsrail hizmetinde! Yerleşik asıl Filistinliler ise tam aksine genellikle Osmanlı ordusunda askerlik yaptı, özellikle Filistin davasının önderleri olan Hacı Emin el-Hüseyni ve İzzeddin el-Kassam gibiler. Yani gizli ve açık İsrail sempatizanı laikçiler hain Bedevi-İsrail tarafını dost diye anlatıyorlar; hıyanet etmemiş olan Filistin tarafına ise iftira edip destekledikleri tarafın hıyanet suçunu yüklüyorlar. Gerçekleri psikopatça kara propagandayla tam ters gösteriyorlar. Bu ancak ruh hastalığıdır.
 • 1 Yıl Önce

KESER

uğursuz FAYSALAR ASIL İHANET EDİP TÜRK ASKERİ KELLESİNİ ŞU ANDA HANEDANLAR ARAP BIÇAĞIYLA BADAT HİCAZ DEMİR YOLUNDA İSTASYONLARDA NÖBET TUTAN ASKERLERİN BOYUNLARINI KESEREK BEDEVİSİDE AYNI YERLEŞİK ARABIDA ARABIN TERSİ PARADIR İNGİLİZDEN ALINCA YAPMAYACAĞI YOK BABASINIDA KESER

Ugura yanit

Ee hani zilletci hani münafıklar kelimeleri ? Uğur ? Bu kelimeler olmadan sen hicbir sey anlatamazsin. (MI?) Ha pardon özür laikci kelimesini kullanmissin.Özür

Tek soru sayın yazar

Filistinliler ve araplar tarihte ermeniler ve Rumların yanında oldumu ayrıca yotubede Şerif Hüseyin ve Rauf Denktaşi izledinmi tskler
 • 1 Yıl Önce

Şevki

Yalancı Rum dönmeleri Kıbrıs ta kandil günleri resmi tatildir insanlar camide ibadet ettikten sonra ertesi gün işe gitmezler

kıbrısın islamla en ufak1bağı yok'a cevap

müsebbibi denktaştan önce ingilizler.bu günkü bazı kktcliler'ingiliz sömürgesinin bize tek faydası islamın müslüman kıbrıslıların hayatındaki1.mevkiini aşağı düşürmek olmuştur'derler.şeyh nazım kıbrısîyi kktcde denktaş kolluyordu

kıbrısın islamla en ufak bir bağı yok

rauf denktaş kıbrıs’ta tam olarak süleyman demirelin karşılığıdır. Dine öyle alâkasız ve hattâ muhaliftir ki kıbrıs’da namaz kılan hattâ Cumaya giden bir türk bulmanız zordur. kıbrıslı bunu denktaş’a borçludur

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK HOCAM, DİNİ İSLAM İÇİN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM ALLAH C.C RAZI OLSUN HAZRETİ MUHAMMED MUSTAFA SAV KOMŞU EYLEYE AMİN. YALANCI LAR SAHTEKAR LAR DOLU DUR MEDYA SERMAYE HAİNİ ÇOKTUR MÜSLÜMAN GORUMLU KAFİRLER ÇOKTUR HEPSİNİ GAYESİ FİTNE FESAT KARIŞTIRMA, ŞEHİTLERİN KANI DA BOĞULACAK LAR İNŞALLAH AMİN, ALLAH C.C AŞKINA ÜMMETİN BİRLİĞİNE VESİLE OLMASINI DİLERİM AMİN..
 • 1 Yıl Önce

YAĞARDI

muzaffer DUVA KABUL OLSAYDI GÖKTEN KEMİK YAĞARDI KARA ZİHNİYETLİ DİLLİ

MtAn

Ne öğrettilerse onu bilir bizdeki çok bilmiş heykelciler , tarihini , dinini bilmez saldırırlar....bunların geneli İslam düşmanlı yaptığının farkında da değil...
 • 1 Yıl Önce

Hande hn yazmış, en altta dursun, din düşmanları okusun

Araplar bize ihanet ettiyse (!) O ihanet eden haini 15 gün ne diye Ankara'da misafir edip sonra Savarona yatında İstanbul ve Boğaz sefası yaptırırsın o zaman?

uydurma ya cevap

kitap okumakla eğitimli olunmuyor ! bir türlü öğrenemediniz ! medeniyeti kitap okumak,fötr şapka takmak sanan zihniyetin eserisiniz ? böyle düşünmenizde gayet normal

UYDURMA

mtan CAHALETE SEFALETE BAK AŞAĞILADIĞI KESİMDEN DAHA AZ EĞİTİMLİ DAHA AZ KİTAP OKUR AMA ONLARI AŞAĞILSMAYA ÇALIŞIR HAKARET EDER CAHİL İMAMDAN DUYDUĞU YALAN UYDURMALARLA EĞİTİM ŞART
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23