• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ebrar Karakurt, utanıyorum senden! Bir de ayakta mı alkışlayacağız seni...

59 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ezel

Selma Savcı hanımefendi, siz kendi hayatınızda bugüne kadar dua okumak dışında ne yaptınız da Ebrar'a laf ediyorsunuz? Türkiye'ye bir kupa kazandırdınız mı? Ya da herhangi bir dalda bir şekilde ödül kazandınız mı? Bence kazanmadınız.
 • 1 Yıl Önce

Melda

Eger senin cocugun sana gelip ben gay olsaydim yine de beni severmiydin anne deseydi , cehennemin dibine mi git derdin cocuguna yoksa bagrina mi basardin ? Koy bakalim elini tasin altina.. sanki hayatimizin taa icinde yoktu bu gercekler de simdi yeni mi duyuyorsunuz??? O senelerdir ablam dediginiz Bulent Ersoy , hepimizin saygiyla andigi Zeki Müren , ünlü olanlar hayatımızın içinde kabul görürken , bu başarılı sporcu kızımıza mı kestiniz bileti..
 • 1 Yıl Önce

Chucky

Lezbiyen olmuş bize ne .biz oyununa bakarız .gayette başarılı bir sporcu
 • 1 Yıl Önce

Sen oturarak da ayakta da Alkışlama yobaz!!!

Sizin derdiniz sadece Ebrar değil yobaz yamyamlar, komple tüm kadın voleybol takımı. Çünkü sapıksınız, İslam dini Sizin elinizden alınmadığı sürece geriye tam yol ileri!
 • 1 Yıl Önce

Elmas

Teşekkür ederiz, duygularımıza tercüman oldunuz...
 • 1 Yıl Önce

recep

Seni yaratan , onu da yarattıysa, saygı duyacaksın. Yargılamak sana düşmez. Nokta
 • 1 Yıl Önce

Meto

Lezbiyenligi sizin dusunce tarziniza,inanisininiza ters dusebilir de bu asagilama ve nefret dilini anlamak mumkun degil, sporculugu ile bu madalyayi kazandu, cinsel yonelimi ile degil, twitter'i ise daha once maruz kaldigi asagilamalara karsi bir mesaj. Yani sadece takimi ve sporculari kutlasak ve basarilarina ortak olsak , hep birlikte kutlasak bu sampiyonlugu daha guzel ve anlamli olmaz mi?
 • 1 Yıl Önce

Biz güzel ahlâkın kıymetini bunları gördükçe daha bir iyi anlıyoruz

Nihayet bu kepâzeliğe yükselen bir ses içimizi soğuttu...Ahlaksızlığı özgürlük adına iyi bir şey diye yutturmaya kalkmak ahmakların yapacağı birşeydir...
 • 1 Yıl Önce

Kerim

Bizde Erdoğanı alkışlıyoruz. Zam şampiyonu. Maaşa yüzde 25 zam. AKP kayseri belediyesi otobüse yüzde otuzbeş zam.
 • 1 Yıl Önce

Tuğçe

Ebrar Karakurt'un yönelimi tamamen kendine, kendi hayatı ve kendi seçimi. Siz hiçbir şekilde onun kendi yönelimine karışamassınız, hiç kimse karışamaz. Haddinizi bilin, eleştirebilirsiniz ama yargılayamassınız böyle bir hakkınız yok.
 • 1 Yıl Önce

Deli İbo

2712 rumuzlu arkadaş, bu durum Allaha muhafaza her insanın başına gelebilir, çünkü buda bir rahatsızlık. Ancak bu utanç verici rahatsızlığın alenimeştirilmesine, sıradan bir olay, günlük yaşamın bir parçası gibi içselleştirilip savunulmasına karşıyım ben. Yoksa kendi iç dünyasında kimler ne yaşar, mahrem hayatında ne yaşar beni ilgilendirmez, herkesin yaptığının hesabını görüleceği bir ilahi mahkeme-i kübrada bu hesabı her kes kendisi karşılayacak. Ancak bu sapık eylemlerin alenileştirimeside inananlar tarafından şahitlendirileceğine inananlardanım. Saygılar.
 • 1 Yıl Önce

Musa

Ellerine sağlık.
 • 1 Yıl Önce

Osman KOÇAK

Allah razı olsun, mevzu bu kişileri haber yapmamak, lakayt kalmak. Devletimizin bu ve benzeri bütün sapık fikir, eylem ve oluşumları engellemek için ciddi yaptırımlar uygulaması şarttır. Lütfen! Bütün ebeveynler çocuklarına sahip çıksın ve bu ahirzaman fitnelerinden muhafaza etsin.
 • 1 Yıl Önce

sinirli..

Kadın voleybol takımı bugünlere yıllarca emek vererek geldi. 3-5 kendi bilmezin yorumlarıyla haklı şampiyonlukları gölgelenecek degil. herkez haddini bilecek
 • 1 Yıl Önce

nur nur

Gençlik ve Spor bakanlığı neden sessiz, neden gereğini yapmaz. Sapıklara hadleri bildirilmeyince iyice zıvanadan çıkıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

2712

Ebrar Türkiyenin milli gururudur. Kimse isteyerek lbgt olmaz. Onlar öyle doğmuşlar öyle yaratılmışlar.
 • 1 Yıl Önce

nuri

Çok güzel bir Makale yazmışsınız. TEBRİKLER. Bu sportif başarı beni hiç ilgilendirmedi?!Hiç de bir yorumu ,Görsel basını izlemedim?MÜSLÜMANIN Artık uyanma silkinme kendine gelme zamanı.BU OLAYLA BAŞLAYALIM İNŞ...
 • 1 Yıl Önce

Bir okur

Tebrik ederim Selma hanım. Milyonların hislerine tercüman oldunuz. Cenab-ı Hak razı olsun..!
 • 1 Yıl Önce

Aydin

Biz müslümanlar bunların sevdigindende, sapkınlıklarındanda, ilahlaṣtıdıkları sahte ilahlardan ve kurtarıcılarındanda uzagız. Cehenneme kadar yolları var, ve bize bu sapıklar hiçbir ṣeyi dayatamazlar. Bunlar bizim için birer musibet ve beladır.
 • 1 Yıl Önce

Akıntıya kürek

Bu yazı sadece pisliğin reklamı yerine geçer. Daha ciddi şeylerle uğraşacak nitelikte ... ihtiyaç var..
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Sapkınlık sıradan görülüyor hak görülüyor özgürlük görülüyor . Bunların sürekli gündemde tutulması da yanlış . Mücadele böyle olmaz .
 • 1 Yıl Önce

akıl tutulması..

Başörtüsü yasagı kalkalı 10 sene olmasına ragmen hala dilinizden düşürmeyip , aynı yasakçı zihniyeti sürdürmeye çalışmanız beni benden alıyor.
 • 1 Yıl Önce

Haylaz

TV de ramazanda ahkam kesen sanatçılar hepsi Bodrum'da en cüretkar dedikleri elbiseler ile .çoluğu çocuğu olan kadınların bile tek derdi flört olmuş .FB GS futbol takımına gelip milyon dolar alıp birde eşcinsel olduğunu söyleyen futbolcu çok oldu onlara bırakın kizmayi sempati duyuldu .
 • 1 Yıl Önce

Haylaz

Sn yazar bu gibi kişilere kötü örnek te yaptigi içinde kiziliyor .lakin bu ülkede türkücü olsun popcu olsun hatta şu anda dizilerde oynayan oyuncular olsun futbolcular hatta. Devlet TV sinde şimdi bile program yapan sunucular olsun nice kötü örnek olmadılarmi .sosyal medyada edepli bir kadın yada erkek çoğunlukta görüyoruz .kadın erkek çoğunluğun kafası florte çalışıyor .kız ile erkek normal kahve arkadaşı gibi artık .kadında şort giymek edepli sayılıyor artık siz düşünün.veleybolcuya gelene kadar
 • 1 Yıl Önce

Solcu Genç

Sonuna kadar LGBT 'yi savunacağız. Bu milletin değerlerine karşıyız biz. CHP - HDP - TİP bütün sol partiler olarak bu milletin milli ve manevi değerlerine karşıyız.Batının yani Avrupanın değerlerini savunmaya devam edeceğiz.
 • 1 Yıl Önce

Aydin

Bizde sizin gibi sapik ve kafirlerle sonuna kadar mucadele edecegiz.

Mehmet Kocataş

Bu yaratık KARAKURT; sporculukla gündemde kalamayacağını biliyor, bizim memlekette soyunmak ünlü olmaktır!
 • 1 Yıl Önce

Seda

Dünya şampiyonu olmuş bi zahmet “sporculukla” gündem olsun

melih

sana yanlış anlatmışlar Mehmet. Bu soyunan türlerden dgil

Ziya

Eşşeğe altın semer taksanda eşşek yine eşşek sende ayne osun lezbiyen karı altında alsan bilmem nede alsan senin bizim gözümüzde b.... böceği kadar değerin yok sen bir  lezbiyendin laik çağdaş yobaz
 • 1 Yıl Önce

Deli İbo

“Sakin biri" rumuzlu yorumcu. Senin çok geniş bir tiniyete sahip olduğun anlaşılıyor. Eşcinsellik normalmi? O eylem bir hastalığın vede hastalıklı düşüncenin dışa vurumu değilmi? Bu tür insanların ne kadarı normal insanlar arasında yaşamını idame ettiriyor. Semti ayrı, sosyolojisi ayrı, giyimi ayrı, davranışları ayrı, konuşmaları ve hitab şekli ayrı, düşünceleri ayrı hatta fizyolojileri bile ayrı, bu kadar ayrılık normalmi? Bu tesbiti yapmak içinde üniversitede tıp okumaya gerek yok. Azcık aklınla bakarsan bir anormallik olduğunu anlarsın. Bunlar senin için normalse, sende o hastalardan birisin demektir.
 • 1 Yıl Önce

Sakin Biri

Sayın İbrahim Bey, siz her ne kadar kullandığınız kutuplaştırıcı ve hedef gösterici dilden vazgeçmeseniz de ben sakin kalmaya devam edeceğim ve tartışmayı uzatmayacağım. Size hiçbir düşünceyi kabul ettirmek/dayatmak amacında değilim. Demek istediğim şey; eşcinsellik doğada rastlanan bir durumdur, bir tercih meselesi değildir, kimi bireyler eşcinsel yönelimde doğarlar ve bu, onların kontrolünde olan bir şey değildir. İnsanlığın tarihi kadar eskidir. Dolayısıyla "hastalık" kategorisine girmez. Kısa bir araştırma yaparsanız geçmişte "akıl hastalığı" olarak tanımlandığını ancak daha sonrasında yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda anne karnında bebeğin maruz kaldığı hormon seviyesi nedeniyle oluştuğu ortaya çıkmıştır. Genetik ve tıp biliminde yaşanan gelişmelerin ışığında bu durumun doğal bir süreç olduğu saptanmıştır. Ne yazık ki baskıcı toplumlarda bu insanlar çoğunlukla kendilerini gizlemeyi seçmiş ve bahsettiğiniz gibi ayrı semtlerde oturarak kendi topluluklarını oluşturmak zorunda bırakılmışlardır. Bu, o insanların suçu değil, toplumun suçudur. Hiç kimse cinsiyetini, cinsel yönelimini, milliyetini seçemez. Bu yüzden bu insanları yargılamak kimsenin haddine değildir. Benim de o "hasta"lardan biri olduğumu iddia etmişsiniz. Toplumda ezilen ve ötekileştirilen bireylerin hakkını savunmak için ille de onlardan biri olmam gerekmiyor. Umarım bir gün siz de bakış açınızı genişletebilirsiniz. İyi akşamlar dilerim.

fatsa

Napalım kızı vatandaşlıktan atıp olmadı hapse mi atalım. neyin kafasını yaşıyorsunuz siz

Cengiz

Şahsi düşüncem erkek cinsiyetine daha yakın. Boy, görüntü, ayakkabı nosu 47, cinsel eğilimi. Geçimini spordan sağladığı için Bülent Ersoy misali dönüşüm yapamıyor. Utanılacak bir şey yaptığını ise kesinlikle düşünmüyorum. Her insanın hayatında içinde olduğu bir çok rol vardır ve ben Ebrarı voleybolcu rolü ile değerlendiriyor ve kendisi ile gurur duyuyorum. Özel hayatından bize ne
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

Her yerde ötekileştirme yapmasanız olmazmı. İyi hatırlıyorum bir zamanlar bundan en çok sız yakınırdınız. Demek güç kime geçerse gelenek devam ediyor. İntikam da intikam
 • 1 Yıl Önce

ata

pisliğin ismini de cismini de milli kimlikten silecaksiniz... silmezseniz öyle yüzde 38lerden aşağı inersiniz... dost acı söyler...
 • 1 Yıl Önce

ADİL

SELMA KARDEŞİM BELKİ ŞİMDİ YAZACAĞIM ŞEYLERDEN DOLAYI BENİ ELEŞTİREBİLİRLER OLSUN ŞUNU AKLIMIZDAN ÇIKARMAYALIM BELKİDE O VOLEYBOL TAKIMIMIZIN ŞAMPİYON OLMA SEBEİNİN TEK GEÇERLİ NEDENİ EBRAR GİBİ SAPKIN EDEPSİZ DİN DÜŞMANI PİSLİKLERİN BİZİM O TAKIMIMIZDA OLMASI SIR BUNDAN EMİNİM NEDEN DERSENİZ ÜLKEMİZİN İLK GÜZLLİK YARIŞMASINA KATILAN KERİMAN HALİS İN OLAYIN DA OLDUĞU GİBİ
 • 1 Yıl Önce

akıl tutulması..

merak buyurmayın Selma hn. Ebrar daha önce İtalyadaydı simdi Rusya da oynayacak. hem Size oldukça uzak hemde yaş olarak genç .Sizi tanımadıgına göre bir zararı da dokunmaz
 • 1 Yıl Önce

Yasin

Ya bu erkari, senin yakınlarına müptela olursa.. .

hasan

21. yüzyılda beyni 6. yüzyıla saplanıp kalmış dindarlıkla yobazlık arasında bocalayan, dinimizin hoşgörü dini oldugunu unutmuş neredeyse tüm eşitlik hakları Atatürk tarafından verilmiş ama nankörlükten vazgeçememiş sizi ayakta alkışlıyorum
 • 1 Yıl Önce

Deli İbo

Kutsal dinimizi hemen hoş görüye bağlayarak yorum yapmak, bu kutsal dinin değerlerini hafife almak, basitleştirmektir. Bu dinin kutsal kitabında Lut Kavmi'nin neden helak olduğu anlatılmaktadır. Seni anladığın ve anlattığın gibi bu işler hoş görü ile basitleştirilseydi, yüce Rabbim o kadar insanı yok edip taşa çevirmezdi. Fındık kadar aklınızla hepiniz din uleması, din fıkıhçısı oldunuz. Hadi oradan sapık severler ve sapkın düşüncede olanlar.

Banane

İslamda mevlid yokki..
 • 1 Yıl Önce

Ekrem aslan

Bu kadının sporcu olması Türkiye için güzel.lakin sporculukta ünlü olması,yaşam biçimini ulu ortada yaşamamalı,
 • 1 Yıl Önce

Okur

. Sarayda ramazan ayında Bülent Ersoyu agırlayan, aynı masada iftar açarken neden böyle nşr yazı yazmadınız.
 • 1 Yıl Önce

Deli İbo

İslamda ibadette gizli, kabahatte gizli. Bülent Ersoy'un hangi eşcinsel eylemini açık açık öve öve anlatıp, neşrettiğini duydun. Bu Ebrar sapığı yaptığı eylemi açık açık anlatıyor. Sende bu kadını şimdiye kadar hiç bir cinsel eylemini bilmediğimiz Bülent Ersoy'la aynı kefeye koyuyorsun.

ÖZCAN ŞAHİN

GÜNAYDIN BU KELİME BİLE SİZİN DÜŞÜNCENİZE GÖRE AYIPLIDIR BAYAN MİLLİ TAKIMIMİZİN DÜNYA ŞAMPİYONU OLMASINI BİLE KABUL EDEMİYOR BAHANELER BULUYORSUNUZ BAYAN MİLLİ TAKIMIMIZ DÜYAYA ÜLKEMİZİN ADINI BİR DAHA DUYURDU BURASİ LAİK BİR ÜLKEDİR ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRKTÜR YOLUMUZ ONUN YOLUDUR EFENDİM
 • 1 Yıl Önce

tikA

 Ebrar gibi ülkesini seven onun için ter döken birine laf etmişsin
 • 1 Yıl Önce

Deli İbo

Ebrar için ülkesinden sevgi ile bahsederken, ya bu kadın senin ailedeki bayanlarıda çok severse, muhtemelen severde.

izmirli

Tabiiki bizi de ,Akiti de ilgilendiren bir hadisedir.Kör gözüm parmağına misali sapkın tercihini kamuoyuna fütursuzca takdim ve reklam etmeğe gayret var..Yoksa,evinde ne yaptığı bizi tabiiki alakadar etmez..selamlar
 • 1 Yıl Önce

Deli İbo

Bu Milli takımımızda oynayan diğer bayan sporcu arkadaşlar bu insandan rahatsız olmuyormu bilmiyorum? Bu voleybolcu kızların ebeveynleri ben olsam, Ebrar ile aynı ortamda, aynı otelde, aynı yerde olmaktan kızım adına tedirginlik ve rahatsızlık duyardım. Çünkü kadın hasta, hastalığı bulaşıcı.
 • 1 Yıl Önce

Be fair

Hastasın sen

2712

Deli İbo fazla konuşma dünyada milyonlarca lbgt var. Senin oğlun veya torunun da lbgt doğabilir. Onlar öyle doğmuşlar

okur

senin beynin hasta

Sakin Biri

Hangi devirde yaşıyorsunuz, hangi BİLİMSEL temellere dayanarak eşcinsel olmanın bir hastalık olduğunu öne sürüyorsunuz gerçekten anlam veremiyorum. Hayatınızda bu konu ile ilgili kaç makale okudunuz, ya da hiç okudunuz mu? Ne zamandan beri başka insanların yaşam tarzı sizi bu kadar ilgilendirir oldu? Niçin Ebrar'ı şahsen tanımadan bu kadar önyargılı yorumlar yapıyorsunuz, size bu hakkı kim veriyor? Ebrar'ın hakkında bu şekilde atıp tutarak kul hakkına girdiğinizi belirtmek isterim ve kul hakkına girmek en büyük ve en istenmeyen günahlardandır. Umarım dini hassasiyetlerinizi bu hususta da ön plana alırsınız.

kodu mu

karıda bir doksan boy var, kodu mu devirir. m. ali cılay’ da da hafriyat kepçesi gibi el vardı, kodu mu deviriyordu. karşısında sıkı mı, hiç bir hıristiyan dayanamamıştı
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

UTAN MADIKTAN SONRA HERŞEY SERBEST,
 • 1 Yıl Önce

Halil İbrahim BELEK

Yüreğine, Kalemine kuvvet sağol Varol.
 • 1 Yıl Önce

Tencere

A milli futbol takımında bir oyuncu eşcinsel olsaydı takımdan atılırdı. Spor bakanı orda mı?
 • 1 Yıl Önce

Akiti hiç ilgindirmez

Nasıl bir gazetecilik anlayışı bu? Siz gazeteci değilsiniz,üslubunuz bile belli ediyor kendini. İnsanların yaşayış biçimleri sizi ilgilendirmez bunu aklınıza sokun.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23