• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Altaylı/haberturk, Prof. Uğur Emek/Karar ve ülkenin özeti!

86 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Nazim Arat

Bu kadar cehalet ve ihanet ancak eğitim.ile olur. Bir insanda yalanı yüzüne vurulduğunda utanmıyor ise benim aklıma prof ugur emek.gelir. Bu kadar yüzsüz utanmaz adam gormedim
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Daçe

Sayın, Ali Karahasanoğlu bey, İyi ki varsınız. Birisi mutlaka doğru ile yanlışı ayırt edip, anlatmalı.  
 • 1 Yıl Önce

Sıkıldık buhran geldi

Bu adamın halkı hatta konuk olarak çağırdığı kişileri de aşağılamasından inanın bıktık. Kendi çalışma arkadaşları veyisi de naptılar ne ettiler kanaldan attırdılar. Bi davaları yok yani onlar nede se o doğru sanıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Yorumcu bir alevi bir mesep bir din yok biz inananlar hz Ali ra peygamberimizin damadı amcasının oglu 4halife islama küçük yaşta inananlardan yetmezmi

Ne alevi islamla benzerligi varmı içlerinde namaz kılan varsa o, da mümindir. Saz çalıp degiş söyleyen türk olupda marxı lenini seven yokmu. madem hz Aliyi seven hz Ali gibi yaşar.
 • 1 Yıl Önce

BİR

Alevi demek, Sünniden sünni demek, Hz ALİ Efendimiz, Peygamberimiz'sav in inandığı gibi yaşamış, ibadet etmiştir, Peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa( sav ) in damadıdır, Alevi Sünni evliliği çoktur.
 • 1 Yıl Önce

BİR

BEN,Bingöllü olsam Temele adımını attırmazdım, o küfür olayından sonra Tüm Türkiye Şehidimiz'inağabeyi'nin haykırışlarını duydu, titredi, ağladı, NE VİCDAN be NE VİCDAN nasıl girebildi, NE cesaret ZİLLET ittifakı.
 • 1 Yıl Önce

Yorumcu ömer faruk bey bu sutunda her görüş ve yoruma yer verildigini yazmışsın dogru bizim ülkemizin insanı bu

karşı taraf küfretmedini düşünelim bir hırsız evini soymuş küfretmedi sizin cevabınız ne olurdu muhalefet gizli planlar yaparken hdp ile ittifak kurarken bir millet vekili küfrederken sessizmi kalalım lütfen adil yorum bekliyok.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Aktepe

Böyle prof, böyle televizyoncu bu ülkeye zehir akıtmaktan başka ne işe yarar? Programlarından yalan damlıyor, zehir damlıyor..
 • 1 Yıl Önce

Dilek karagöz

Hocam tespitler harika. Kaleminize sağlık.
 • 1 Yıl Önce

Ömer Faruk

Ali Bey gene ufaktan nefret dili, dusmanlastirma, hedef gösterme yapmışsınız ama fena yazı olmamış. Keşke hep böyle yazsanız. İşte biz buna özgür düşünce, demokrasi, diyalog, tartışma, kamuoyu diyoruz. Sizin gazeteniz ve televizyonunuzda olmayan birşey. Böyle böyle doğruya her seferinde yaklaşılıyor. Toplum herkesi görüp, dinleyip ona göre düşüncesini, kararını belirliyor. Bu şekilde en saçma yorumlar bile yer alıyor ama hak ettiği yergiyi görebiliyor. Sizin gazetenize bakıyoruz. Hiçbir karşıt görüşe yer verilmeden sürekli Erdoğan'a muhalif kim varsa küçük düşürme, hedef gösterme derdinde içerikler (haber bile demiyorum) ülkeye hiçbir faydası yok. Soruyorum size; sorunları tartışmadan nasıl daha ileriye gideceğiz? Yeni Akit'den bir tarım dosyası bekliyorum mesela..
 • 1 Yıl Önce

Salihce

Cesaret bulaşıcı , hergün daha çok eleştiri duyacak AKP .. 
 • 1 Yıl Önce

ahmet fazıl

Osmanlıya hep kızıyorlardı niye Türk vezir, yönetici,bilim adamı yok diye.Demek ki Osmanlı işi biliyormuş.Cumhurbaşkanımıza Allah CC.yardım etsin...
 • 1 Yıl Önce

Sayın erdogan başkandan kılıçdaroglunun, davalarını geri çekmesi, nasıl münasipse

Sayın mehmet metiner, rıca etmişse sayın dilipa efendinin davasını çekmesi bize güç katar. sayın başkandan bekliyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Zorbalar elde edemediklerini iftira demogoji, yagara kimden görürlerse para yatsada çamura amaçları gözden düşürmek

Bir millet uyanıyor bazılları eski Türkiye sanıyor. ülkem seni var gücümle savunacagım sensin benim tüten ocagım arkama bakmadan önde ben olacagım sana benim gibi bakmayanı unutmayacagım.
 • 1 Yıl Önce

akesar

MEB ile Diyanet bütçeleri arasında çok büyük fark var. 
 • 1 Yıl Önce

Karamanlı

“Dolarla mı maaş alıyorsun” diyenin maliye bakanı, 2009 dan 40 bulup iktidar hesabı yapanın parti başkanı, 20 yılda ülkeyi batıranın “ ekonominin kitabını yazdık” deyip ekonomist geçindiği, memleketin profu gazetecisi de böyle olur. Onlara ne dersen de Ali bey kardeşim de , hepsine de!
 • 1 Yıl Önce

meleknur

NOT:BYAZAR EFENDİ: KONUYLA ALAKALI DEĞİL AMA Bİ ARAŞTIRIP BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ. TARIM BAKANLIĞI İNSANLARIN TARLALARIN BİR ARAYA GETİRME POLİKASI VARMI? BURSA MUSTAFA KEMALPAŞA KÖYLERİNDE BU UYGULAMA YAPILIYORMU? KÖYLÜNÜN VERİMLİ AZ OLAN TOPRAĞINI (TARLASINI) BÜYÜK OLAN ARAZİNİN YANIDAKİ VERİMİ DÜŞÜK OLAN YERMİ VERİLİYOR? KÖYLÜNÜN KENDİ VERİMLİ OLAN YERİ(TARLASI) BAŞKA BİR KÖYLÜNÜNMÜ OLUYOR? VE BU İŞLEMLER SADECE KÖYLÜNÜN TOPRAK PARÇALARINI BİRLEŞTİRME ADI ALTINDA YAPILIYORMUŞ DOĞRUMU? 
 • 1 Yıl Önce

hasankaranfil

''Türkiyede ve dünyada sol''ya ingiliz gizli servisi tarafından kurulmuştur ya da ele geçirilmiştir.
 • 1 Yıl Önce

Yorumcu, Asımın nesli kardeeşim teşekürler nuran devres islama çamur atar yalan yanlış yazar cevap yazmaz bir kaç gün sonra yine yazar maksatı doguları anlatmak deyil zaten bbizden deyil

Ben küçüktüm 1955 dogumum çocuken duyardık caminin önünden geçerken korkardık bazı köy odaları vardı muhtarların duvarlarında HZ Alinin resimleri vardı babannemin, Benden sonraki kadeşlerime dua, mı ninnimi söyleri sözlerini yazacagım bizim yaşadıgımız halk alevi deyil tamamı hanifi mesebinden 300hanrlik köyde 2 cami var burda söylemek istedigim asımın nesli dogru söylüyor islamı unutturup alevi adında batıl bir inanış yaşatmak istiyorlardı babannemin söyledigi hu hu hu Allah bir incecim kiraz dalı dibinde zemzem kuyu kanatlandım uçmaya ya muhammet ya ali cennnetde huriler ya muhammet ya ali, ali bize kitap getirdi cümlemize sevap yetirdi bunu 60 yıl önce duyardım şimdi alevilik diye bir din yok işte tam teferuat bilmiyom bir tanıdıgım alevi vardı asıl kuran hz aliye gelecekti de yanlışlıkla hz muhammede verildi diye söylerdi nuran hanım dogrusunu diyanetden ögrensin saygısızlık yapıyor inanmıya bilir bu kadar inancımıza sınır ve aldatma yapmasınnlar.
 • 1 Yıl Önce

nur

En güçlü devletler, pandemide perişan oldu, rakamlara bak! Haçlı kendi devletini unutmuş, Türkiye ekonomisi diye CİYAKLIYOR, Türkiye yi mi düşünüyor sizce?
 • 1 Yıl Önce

Cevdet Bakır

Fettoş iti gebermiş diyorlar eğer doğruysa bayram yapacağım!
 • 1 Yıl Önce

Hayrettin

Merhabalar Alibey.Fatih Altaylı’nın proğramını baştan sona kadar dikkatle izledim.Bugünkü yazınızda...Ali Hocam,olup biteni ve gerçekleri o harika anlatım üslubunuzla çok güzel özetlemişsiniz.Proğramın sunucusu Fatih Altaylı ve Uğur Emek hoca,proğrama çok iyi hazırlanmış Mustafa Ilıca hoca karşısında,tabir yerindeyse, “ava giden avlanır “ misali,yenilmiştik psikolojisiyle proğramı bitirdiler.Zaten,proğramın son dakikalarında, Ilıcalı hocanın son cümle söylemek için izin istemesine,Fatih Altay’lının nezaketsizce çıkılması,yaşadıkları ruh hali bakımından iyi bir göstergeydi..Bugünkü nitelikli yazınızı beğendiğimi,bunun için Size çok teşekkür ediyorum.Sağolun/varolun.
 • 1 Yıl Önce

BİR

Deyinde, Ali Bey, HDPKK binlerce kişiyi şehit etti tık yok, dağlara kız çocuklarını kaçırdı, bukadar eleştiri almadı, suçlular, suçsuz suçsuzları suçlu durumunda gösterme ÇABASI algı, yalan. bunun için bir Bakanlık mı? yapılır, bir birim mi açılır, Ne gibi önlem alınacaksa, acilen alınmalıdır, MİLLETVEKİLİ olmak şartları, atılma şartları da kanunla acilen belirlenmeli.böyle birşey olamaz algı ve yalanın CEZASINI KİM BELİRLEYECEK. CEZASI NE OLACAK.
 • 1 Yıl Önce

Molla kasim

Ey baş örtü imam hatip Tayyip bey düşmanı altaylı Allah senin belanı ... kemik yalayıcısi ....
 • 1 Yıl Önce

Çekirge

Soros"çulardan beslenip onlara köpeklik yapan "Fondaş Medya" dan bir örnek olan Habertük ten ne beklenir ki.
 • 1 Yıl Önce

Huzur

Ali abi bir olay bu kadar net anlatılır anlayana anlamayana dünyanın en iyi işinide yapsanız dediya adam
 • 1 Yıl Önce

Prof

Ebubekir, Selman Öğüt ve Mehmet Şahin gibi tipler hergün çıkıyor ve iktidarın her yanlışını savunuyorlar. Onlara da bir kelam et. 
 • 1 Yıl Önce

Tahir

Bana : Habertürk deme. Hele hele Fatih Altaylı hiç deme. Anlayan anladı. Soros'çuların köpekliğini yapanlardan sadece bir kısmı.
 • 1 Yıl Önce

Muhalif SAĞ SEÇMEN.

Ali dayı,o zaman sunuda söyleyelim.Gecen gün.H.Hökenek in programında Ersan Şen ve Kemal Öztürk 'ün eleştirileri de yüzde yüz doğru,altına imza.Buna karşılık M.Binicinin.helede hepimiz sahadayız.lafi hiçte doğru değil.
 • 1 Yıl Önce

osman yavuz

Bir zamanlar rahmetli Prof.Ekrem Pakdemirli (tarım bakanımızın babası) kendisi de profesördür amma proflar hakkında şunu demişti:"bizdeki bilim adamı dediğimiz profların %90'ının kafası, kendi uzmanlık dışında hiç bir şeye çalışmaz!"
 • 1 Yıl Önce

Emir köse

Yalancı az gelir.alayi ...
 • 1 Yıl Önce

Muhalif SAĞ SEÇMEN.

Ak partiye daha iyisini bulsa oy vermeyecek milyonlar var,benim gibi..Fakat bu sol kesimin anlamadığı,bizi yalanlarla ,saçmalıklarla,yaptırmam demekle avlayamayacaklarini.hala anlayamadılar.
 • 1 Yıl Önce

İl, ler içinde bayburt kkocaman teşekürler pankartınıza

Bravo bayburtlu vatandaşlarımız, sayın Erdıgana verdiginiz destegi pankartla belirtmişler. yazmışlarki, biz sayın Erdogana dolar düşsün diye oy vermedik. Vatan düşmesindiye oy verdik demiş kardeşlerimiz vatan size minnetdardır. Nice adı bilinmeyen kahramankar vardır sizinle gurur duyuyoruz.
 • 1 Yıl Önce

hasan ağbi biliyordu

ben onu bunu bilmem rahmetli hasan karakaya ağbi kime bir şey hediye ettiyse kime bir malzemeyi eline verdiyse kime sandalye koltuk haricinde oturtacak bir nesneye al bu sana iyi gelir dediyse mutlaka dorusunu bilip doğru söyleyip doğrusunu yazmış
 • 1 Yıl Önce

Jale ozsoy

KAYITLI KAYITSIZ 9 MILYON SURIYELIYI SABAH AKSAM BESLIYORUZ SONRADA EKONOMİ KOTU DIYORUZ SIZ EVINIZE 5 YADA 6 KISI ALSANIZ MAASINIZ YETERMİ ?
 • 1 Yıl Önce

Zeki sabancı

Selamun aleykum ah güzel kardeşim bunların yalanları iftiraları olmasa bunları kim biliyor bozacının şahidi şıracı misali bu yalancılarda gerçeği biliyorlar ama ideolojik körlükleri ve Erdoğan nefretleri olduğu için bu kadar yalan bu kadar iftirayı kolayca söyleyebiliyor lar ALLAH Bu hain yalancı iftiracılara fırsat vermesin diyorum inşaALLAH.
 • 1 Yıl Önce

Bekenbey

İktsat okuyan bir üniversite öğrencisi kamu maliyesi dersinde şunu öğrenir. Devletin yol, köprü, altyapı hastane, okul, üniversite gibi kamusal yatırımlarının getirisi parasal olarak ölçülse bile, sosyal ve ekonomik getirisi çok çok fazla çıkar. Mesela çanakkale köprüsümün getirisi sadece geçiş ücreti değildir. Zaman tasarrufu, kazalarda azalma, yakıt tasarrufu, güzergahtaki ekonominin canlanması...say sayabildiğii kadar. Ama bu profu dinlersen, köprüyü yapmak zarara uğratır bizi, imamoğlu gibi temel atmama töreni yaparsın.üzerinden geçiş ücreti ile bu devlet hesap yapacak olsa, hiçbir kamu yatırımı yapılamaz, iktidara gelince de bu herifler yatırım yapmayacaklar. Çünkü hesapları yanlış. İmamoğlu bunların görünür halidir.
 • 1 Yıl Önce

Gerçekçi

Ya bu dingil Durmuşa ne demeli. 
 • 1 Yıl Önce

Ali 46

Maalesef günümüzde doğruyu söyleyen insan pek kalmadı. Muhalif olanlar iktidarın doğrularını bile çarpıtıyor.  
 • 1 Yıl Önce

kibarcik

bu altaylı vb lerı beslemesı
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Adamsin
 • 1 Yıl Önce

Nur

Tv side oraya çıkarttığı adamlarda kinlerinde boğulsunlar aynı kaba pisliyorlar haktan adaletten adamlıktan nasip almamışlar karaktersizliğin dibine vuruyorlar Allahın lincine uğrasınlar inşallah rast getirmesin Mevlam işlerini hırsızdan dolandırıcıdan ne farkları var bunlara bir yaptırım olmalı ama Allahın sopası yok birilerini vesile eder verir belâlarını tvsinin de spikerininde o' prof denen adamlarında sabırsız olan biziz Allah var gam yok elbette her şeyin bir sonu bir sınırı var!
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Habertürk denen kanal(i)zasyonu ve pornocu Altaylı yı seyretmiyoruz!..
 • 1 Yıl Önce

Vurucu

Alayı kavt bunların İhsan bey, yalan iftira algı babaları fettuşiden miras bu mandavllara....
 • 1 Yıl Önce

Kumpas emek'çisi

Bu proğramın tamamı kumpas üzerine kurulmuş gayet açık...bir yanlışlık olunca önce özür dilemek... sonra düzeltmek yeterlidir...hiçbir şey olmamış gibi devam edilmez...bu bir kere olur..iki... üç... dört de olmaz...
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Soyu sopu araştırılmalı: Altaylınında,çakma profunda... Ya ermenii çikar yada satılmış beyaz türklerden çıkar. Şaşırırmıyız HAYIIIIIIRRRR
 • 1 Yıl Önce

Altayli

Altaylinin kim oldugunu biliyorum ama nedense sizdense o daha inandirici geliyor.hele ki ulkemin su anki durumuna baktikca size soyleyecek bir sey bulamiyorum.halrn ayni noktadasiniz.halen fikir uretmek yerine onu bunu asagilamak.baska bisey yok.hep bos isler.hep okuru yaniltma kin ve dusmanliga sevketme girisimleri.yazik
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Bu alçakların yaptığını yunan yapmaz, o kadar net!..
 • 1 Yıl Önce

Doğruya doğru

Üçüncü mortt olduktan sonra hala yalana .. yanlışa...manipulasyona devam ediyorsa ona oha yetmez...orda Mustafa Ilıcalı Bey'in çıkış yapıp ; artık yeter hocam yanlışlarını düzeltmek ten kamuoyuna bilgi vermeye sıra gelmiyor diyip uyarması... zaten kibar bir beyefendi böyle yapmayın diyerek pekuştirmesi ile eşekten düşerek kendine gelir onlar...
 • 1 Yıl Önce

AHMED

Bu adamların yetiştirdiği öğrenciler " Kim milyoner olmak ister" yarışmasında daha ilk soruda eleniyor. Söylenen bir şarkının İNGİLİZCE VE İTALYANCA olduğunu bilemeyen Harvard öğrencisi 2. Soruda elendi. Hele üniversite mezunları halktan kopuk oldukları için halkın kullandığı kelime ve deyimleri hiç bilmiyorlar. CHP zihniyetinin işi gücü iftira.90 yıl bu halk fakirlikten kıvrandı. CHP li yaşlı biriyle 1976 Ecevit dönemini tartışıyorduk. "Kriz , yokluk, kıtlık vardı ama olsunnn. Biz iktidardık." Dedi.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Bak canım cennetlik ali abi bu kadar saflık sana değil bana yakışır.Aşağıdaki izahatım pusulan olsun.Seni sevdigimden samimi yazıyorum mütevazide olmayacağım çünkü yazdıklarım%/% doğru.Bunlar bir iki salak ağzına hakim olmayan siyasinin cahilce ve itikada münafi şuursuz reise övgüsünü bahane edip bizleri 500 tane cimer yapıcı çözümlü öneri istek eleştirimize rağmen ve reisden iyisi çıkarsa onu derhal destekleyecek kıvamda olmamıza rağmen;bizi şuursuzca reise bağlılık itikadi tabire uymayacak boyutta reisle ilgili safsatalara kapılacağımızı söylerler.Kendileri ise bile isteye yalan söylerler ve bilmediklerinide bilerek öğrenme gereği duymazlar.Çünkü onlar tepeden tırnağa yalana ve aç oldukları iktidar için artık her yolun mubah olduğuna inanmışlardır ve pisliğin için de bize attıkları iftira pisliğini miskü amber diye yüzlerine sürerler.Su-i zan yapmayalım diyelim.Bunların yalandaki mazereti ve mesuliyeti;sarhoşken adam vuran katilin mazeretsizliği gibidir.Mezkur izahdaki gibi bunlar mazeretsiz sarhoştur.
 • 1 Yıl Önce

Asım,ın nesli

Dünkü yorumlarda Nuran devres hanımefendi, alevilikte 5 vakit namazın olmadığı, güneş doğarken güneş batarken ve ay doğarken ibadet edildiğini falan yazmış, Nuran hanımın anlatdıkları aleviliği değilde, islam dininden önce yaşayan türklerin göktengri inancına benziyor, Nuran hanımın itiraflarından yola çıkarsak, cumhuriyetin ilanı ile birlikte, türkçe kuran, türkçe ezandan sonra sıra türkçe islama gelmişti, din içinde din kurmak istiyorlardı, yeni bir mezhep uyduracak halleri yoktu, bunun için aleviliği seçtiler,islam dininden önce yaşayan türklerin sapkın göktengri inancını aleviliğe uyarlamak istediler, dersim isyanıda büyük bir olasılıkla bu yüzden çıktı,peygamber efendimiz hz Muhammed olmadan sünniliğin bir hükmü yoksa, hz ali olmadan Aleviliğin bir hükmü yoktur, dersim katliamını hangi zihniyet yaptıysa, maraş, Çorum ve Sivas katliamınıda o zihniyet yapmıştır, ateist kominist aziz nesinin madımak daki varlığı ve sağ olarak kurtulması bizim iddaalarımızın ispatıdır, bu ülkede bir alevi sünni çatışması bekleyen ateist kominist putperestlere kötü bir haberim var, bu ülkede hiçbir zaman böyle bir şey olmayacak, hz aliyi seven aleviler bizim canımız ciğerimizdir, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın da dediği gibi mesele hz aliyi sevmekse en büyük alevi biziz !!!
 • 1 Yıl Önce

keçili71

bunlar kimin çocukları acaba. altaylı kimin çocuğu, o prof. ünvanlı kimin çocuğu. bunlar araştırılmalı bence
 • 1 Yıl Önce

Şener

"diploma=şehadetname. Evvelce diplomasız cahillerdiniz, şimdi diplomalı cahiller. Bu şehadetname neye şehadet edecek? Cahilliğinize." K. Mısıroğlu. Allah rahmet eylesin.
 • 1 Yıl Önce

samimi

Genelde bu adamlar derslerine iyi ??? çalışarak gelir...dersine çalışmış havası bile iyi ???puan kazandırır...kendini iyi hissettirir, buyurgan tiplerin olmazsa olmazıdır...kendini iyi hissetmek için zaruridir...grafikle, istatistiklere gelmelerinin sebebi budur... Ekrem'i hatırlayın...daha seçilmeden Binali Bey'in karşısına grafik... istatistik... dosya...mosyya bilumum hazırlıklı gelmişti... ancak soruları önceden alan adam hazırlıklı gelebilir... dimdik durmalarını o argümanlara borçlular... İsmail şeref sözü vermesine , Binali bey önceden bunun haberini de almış olmasına rağmen söylemedi... eğer orda canlı yayında herşeyden haberi olduğunu...soruların karşı tarafa verilmiş buna hazırlık yapılmış olmasına rağmen ...tamamen zihnindeki doğaçlama bilgilerle kamuoyunu bilgilendireceğini baştan...en başından açıklamış olsaydı aleyhine olan rüzgarı tamamen tersine çevirir...bütün oyunu ifşa ederdi...sanırım bu da orda olanları siz biliyorsunuz,kamuoyuda biliyor zannediyorsunuz ondan kaynaklanıyor...olanların üzerinde detaylı düşününce anlaşılabilecek şeyler bunlar...dikkat ederseniz tıpkı ona benzer bir durum... soruları alıp bilgi belge ile gelen çatır çatır konuşunca herkes onu sağlam ( bilgi istatistik) gözüyle bakıyor...tamamen göz boyama yöntemi....
 • 1 Yıl Önce

hasan

altayliyi seyredecegime netenyahuyu dinlerim belki bir dogru laf soyler dunyadaki en nefret ettigim adama benziyo
 • 1 Yıl Önce

DRSN

onlar özür dilemez çünkü ikisi de soros un çocuğuddur tabiki inanalarda aynı ... çocuğudur
 • 1 Yıl Önce

Bilal Bilgin

Tam söyleyelim sayın Karahasanoğlu bunlar aşağılık şerefsiz mahluklar
 • 1 Yıl Önce

yavuz çelikadam

Milleti kör ve sağır sanıyorlar, asıl kör ve sağırlar onlar. ''Yalancının mumu yatsıya kadar yanar''ama onlarınki hiç yanmayacak.Allah cc yalancıya fırsat vermesin.
 • 1 Yıl Önce

Semih

"Porno serbest olsun" diyen bir adam Altaylı..
 • 1 Yıl Önce

sahi

Bunlar özellikle böyle adının önünde oku oku bitmeyecek sıfata sahip adamları çıkarıyor ki; söylediklerine karşı çıkacak, eleştirecek babayiğit çıkmasın...kendisine baka baka dinlesin de dinlesin...uyusun da uyusun...neden çünkü otorite??? konuşuyor...
 • 1 Yıl Önce

Erkan ÖZER

deyin tabikide.Agziniza sağlık.
 • 1 Yıl Önce

Başeğmez

Van dan böyle ferasetsiz, adaletsiz ve yargısız infaz yapan çıkmaz, çıkarsa da Fatih gibi azılı olur. Allah iman kuran versin. Yıllardır din düşmanlığında haçlıyı aratmayan nefretle aynı düzeyde saldırganlığını devam ettiriyor. Toplumda bir karşılı var mı? Yok... Yaptığı şey insanları yalan dolanla kandırıp kendi cephesine çekmek istiyor. Kendine yazık ediyor, kendisi inanmasa da ahirette karşılığı var bilmiyor.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Bu güzel yazıyı, ""Televizyoncusu ile, profesörü ile, çapları işte bu kadar” diyerek bitiriyorsunuz. Allah razı olsun sizden, Ali İhsan Bey, kaleminize sağlık... Vicdan sahibi bir insanın bunları sabır ile sonuna kadar dinlemesi mümkün değildir. Bir kaç gün önce, bu kanalda bir ceza hukuku profesörü baktım yine esip gürlüyor, neymiş efendim, vatandaşın gözünde her gün fiyatı artan ayçiçek yağı karşısında makro büyümenin bir önemi yokmuş... Tamam bir hayat pahalılığı gerçeği var, fakat buradan hareketle Memleketimizin kazanımlarına vurmak nasıl bir anlayıştır,... Makro büyümenin bir önemi yokmuş, köprüler şöyleymiş falan.. bu yandaşlık değilse, açık bir şekilde Ülkemiz üzerinde uygulanan projelere hizmet etmek değil de nedir. Öyle ya, adamların titrinde prof var, cahil diyecek halimiz yok.. Adamlar otomobil üretmemize tahammül edemiyolar, daha fikirlerini nasıl ortaya koysunlar... Gözbebeğimiz savunma sanayi ürünlerine bir kulp takmak için kıvranıp duruyorlar... Bunları görünce geçip gidiyorum, Allah da öyle buyuruyor, selam de geç. Fakat, Ali İhsan Bey siz yazmaya devam edin, ki, meydanı boş zannetmesinler.
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

DE KARDEŞİM, HEM DE HER FIRSATTA SÖYLE Kİ, BU YALANCILARIN ARSIZLIKLARI BİRAZ AZALSIN..BUNLARA EDEP YÜKLENMEZ AMA AYAR VERİLİR. ALLAH SANA UZUN VE HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN DE SEN ONLARIN TOPUNA YETERSİN.
 • 1 Yıl Önce

Selim

Hadi oradan kendini titretenler
 • 1 Yıl Önce

Laik kemalizmin profları ve fitne kanalı

Bu okullara giden çocuklar özellikle üniversite bitirenlerdeki bozulmaları senelerce gördük. Prof dedikleri düzgün olsa öğrenciler ilim seviyesi yüksek ve ahlaklı olur. İlim ahlakın olmadığı nereden belli zamanında ülkeye çivi çakılmadığından ve bitirenlerdeki ahlak ve zihniyet bozuklukları yanlışlara hainlere normal bakma seviyesine gelip muhakeme yapamaması bir de ilimden uzak durumları. Bir de şatafatlı isimlerle dip seviyelerini satmaları yok mu gülünç durum. O kanala yıllar önce fitne kanalı denilmişti kuruluşu da öyledir.
 • 1 Yıl Önce

Mahmut Süreyya Çayköylü

Kusura bakmayın ama burada devletin başının müthiş hatası, adam sendeciliği , vurdum duymazlığı var.. sen bu tip adamları başta kılıçtaroğlu olmak üzere yalan söylüyorsun diye adamı yakasından yakalayıp silkelemez, ve de hapis cezası (para değil) ile cezalandırmazsan biz de böyle kendi kendimize hılt oluruz..
 • 1 Yıl Önce

Muro

Sayın yazar Ali Bey'in dikkate, sayın yazar, DÜNYA 5 TEN BÜYÜK TÜR, LAKİN BEŞ NE DER İSE O OLUR, Bu arada Enflasyon Sebep FAİZ sonuç TUR.
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Meselenin! aslı şu. Bakanlık döviz üzerimden hazine garantili yap işlet yatırımlar için hazineden ödenen yüklü parayı gizlemek için , çok eskiden yapılmış otoyol köprü havalanı demiryolu vb gelirlerini de bir torbaya atıp ,son yıllarda yapılan yap işlet yatırımların zararını gizlemek istemiş. Bu şekilde toplam zararı küçük göstermiş. Bu durum son yılarda yapılmış olan yap işlet yatırımlar için hazineden ödenen yüklü parayı örtmez. Bu yap işlet ihalesini alan firmalar devletin garanti ödemesini referans göstererek parayı yabancı bankalardan alıp işi yine bu konuda uzman yabancı bir firmaya yaptırıyor lar ve bu şekilde kar yapıyorlar. Madem kaynak yabancı, yapan firma yabancı ve döviz üzerimden gelir garanti ise niye devlet bu içi kendisi dışardan borç alıp kendisi bu yap işlet yatırımları yapmıyor? Böylece kar hazineye kalır. Bu yatırımlar çok fazla personel çalıştıran bir iş de değil. Geçişler kamera sistemi ile otomatik
 • 1 Yıl Önce

Gani

Yazıklar olsun köpeğe de kumpas kurdunuz ya pes yani
 • 1 Yıl Önce

YAVUZ

DEVŞİRME SOLYANDANÇARKLITAIFE. ...... AT YALANI BULUNUR INANANI NASILSA. HABERTÜRK .TV...İZLEMEM .SEYRETMEM .KAALE ALMAM .TESADÜFEN DOKUNMUŞUM .AAA DEDİGİNİZ PROGRAM ELİNDE .RAPORLAR .BURDA BÖYLE ŞURDA ŞÖYLE .ANLADIM .TEZGAH .YALAN. ÇAMUR .İFTİRA .ZAPLADİM .BAŞKA KANALA .GEÇTİM. .......GELELİM SADETE KLAVUZ LARİ KEMAL KASETOGLU ŞURASI DA AYNI OLACAK. .YALAN .PALAVRA .İFTİRA ÇAMUR .CİRKEFLİK KEPAZELİK .............. NE YAZİKKİ .%25-30 YEMİNLİ ALICILARI VAR .
 • 1 Yıl Önce

arif

Ali bey ne dersen de bunlar utanmazlar "İnsan insandır olmasa da bir pulu, eşek eşektir altından olsa çulu" Atalarımız bu sözü boşa mı söylemiş.
 • 1 Yıl Önce

nurettın

uyduruk yakın tarihle yetişmiş ecdadına dinine düşman yetiştirmek için her iş yapılmış nesil bu
 • 1 Yıl Önce

Ruhi Dumlu

Allah cc bunları islah etsin, bunlar pişkin, utanma yok, arlanma yok, günah korkusu yok ,hak yok, hukuk hiç yok, ar damarları yırtılmış, at ata bildiğin kadar, yalan söyle söyleye bildiğin kadar.
 • 1 Yıl Önce

Sedat X

Ali hocam bunlar hokkabazlıkta uzman olmuş. Yeni Çağ'da haber ;emekli müftü Gani Aşık Erdoğan'ı şöyle eleştirdi diye haber yapıyorlar. Kim bu adam diye google'da arıyorum. CHP MİLLETVEKİLİ.
 • 1 Yıl Önce

Gül

İzledim o programı biraz. İgrencti! Altaylı zaten iflah olmaz reis düşmanı zaten. Yazılarında çok bariz belli . Ağzı küfürlü,bol tukrukle dili diline dolaşıyor arada . Sayın Ilıcalı çok iyiydi ya. Bayıldım adamın taarruzuna.ama tabi on kesmeye çok çalışıldı. Nerdeyse hakaretler edecekti Altaylı .bir de o genci çağırmış ikide bir kendini vergi veren biri olarak tarifi çok komikdi. Sayın Ilıcalı kesinlikle ak parti sözcüsü olmalı.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Fatih Altaylı bazı yıllar yazılarında havadan, sudan, futboldan, otomobillerden bahseder, bazı yıllar siyasetin dibine girer, bazı siyasetçilere siyasetçiden daha fazla muhalefet eder. Neden acaba? Kendi isteği ve iradesiyle mi yapıyor acaba? Bunu yapmak için neden yıllarca bekler?
 • 1 Yıl Önce

Fatih altaylımı onlardan biri bunlardan görürsün kibiri

görmek istersen klibi seyret profösörü.
 • 1 Yıl Önce

Halka iktidarı rencide eden teşir edenler bunnu onlara anlatmasın ihtiyaç duyuyorlar

okul var ama dogru dürrüs, yok diyen gerçen insan yetiştirmedigi okullar desem okulun suçu ne onlara ders verenlerde profosorden ne farkı var. Çünkü Erdogan düşmmanı bir fatih altaylı bir kkarar gazetesi yazarı birinden nesinden faydalanacaksın? sadece küstahlık saddece üstüne lazım olmayan konuları anllatma itiyacı duyanlları dinlemek ne acı millet ittifakına aracı.
 • 1 Yıl Önce

adam müsluman degil ama "ekonomik tetikcinin itiraflari" kitabini yacacak kadar vicdanli, durust, gercek dostu! keske bizde de "akademisyen, medya, hukukcu vs MASKELI TETIKCILERDEN ITIRAF/OZUR ERDEMI OLAN DURUST birileri olsaydi!!! (H.Cemal gibi alismis.

........
 • 1 Yıl Önce

şüayıp

Samimi olmayanların sözlerinin hiçbir değeri yoktur.Geçmeyen para gibidir
 • 1 Yıl Önce

Cngz

2 Olasılık var: 1- Ya bu Prof.esör olduğu söylenen kişi sırf patronuna ( bknz. A. D.) yaranmak için yalan söylüyor ve çamur atıyor. 2-Ya da daha da beteri kapasite bu...
 • 1 Yıl Önce

MT.AN

" Bizi aldatan bizden değildir" Hadisi Şerif
 • 1 Yıl Önce

Özbaş

Balık, baştan kokarmış çıktıkları, Televizyon kanallarindan tutun spikerine, oradan da ne idüğü,belirsiz hangi beyin'le eğitim almış, profesör dediğimiz zavallılara, O kafaları bedenlerinin üzerinde taşımasınlar akıllara zarar! Genç profesör adaylarna kötü örnek oluyorlar, gelelim Fatih Altaylı ya, bu Adamın da nevalesini kim veriyorsa! Artık emekli etsinler, O da genç gazetecilere kötü örnek oluyor. Televizyonda, görmek istemiyoruz!
 • 1 Yıl Önce

Okur

Ne derse de ama bu ölümüne düşmanlık çok çirkin. Siz de çok kullanıyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23