• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hodri meydan, açıklayın döviz alanları!

123 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

osman yavuz

yassıada mahkemelerinde bir iş adamı hakim karşısında sanık.Hakim idamlık bir sanığa sorar gibi soruyor "demokrat partiye para yardımı yapmışsınız doğru mudur?" İşadamı "evet efendim ııı!" der demez hakim cezayı yapıştıracak amma işadamı hemen arkasından "efendim aynı miktarda parayı chp'ye de bağışladım" der. yargı kararı "BERAAT!"
 • 2 Ay Önce

CENNET ehli.

CHPnin, desteklediği, HDPKK kaç 128 Milyar DOLAR götürüyor, PKK, PYD YPG için, savaş uçaklarının, biri, iniyor, biri kalkıyor. YA Şehitlerimiz, YA ŞEHİTLERİMİZ, İBB 15 TEMMUZ gazisini, işten çıkartmış, öyle ya, bir hdplipkkliya kadro lazım.
 • 2 Ay Önce

Barış sever

İYİ Kİ varsınız ALİ bey, ALLAH cc hayırlı başarılı uzun ömürler versin.
 • 2 Ay Önce

Cem kilic

Kılıçdaroğlu'nun kızkardeşi ölüyor Kocaeli'nde cemevinde cenazesi kaldırılıyor Kılıçdaroğlu katılmıyor. CHP il ikinci Başkanının cenazesi sstanbulda kaldırılıyor Kılıçdaroğlu yine yok ama Kılıçdaroğlu sunnilerin bütün camilerdeki cenaze namazlarında ön safta.  
 • 2 Ay Önce

ALLAH cc Doğruyu göstersin, MİLLETE

İLHAN KESİCİ NE DİYOR, HİÇ BİR ÜLKENİN, MERKEZ Bankasında, yolsuzluk yapılamaz, ŞEFFAF tır, ŞEFFAF tır ŞEFFAF tır, CHP'ye ders veriyor ya birisi, YALANI büyük söylemesini, Söylüyerek CHP'ye yol gösteriyor.zaten yalan söylemede üstüne YOK CHP nin.
 • 2 Ay Önce

Muammer Kardes, ne yaptin da unutamiyor seni

Yaz lutfen, biz de ogrenelim de aynisini biz de yapalim?
 • 2 Ay Önce

Kayaman

AKP liler meclise bir soru önergesi sunsa, bir seferlik devlet ve millet menfaatine olduğundan ve tüm siyasi partilerinde bu para nerde sorusuna cevap olarak 128 nerde olduğunu çok iyi bilen merkez bankası ve bankalar açıklama getirsin. CHP 50 yıl ecim kazanamaz değil %25 de kaybedip izmir körfezine dökülür, gömülür. Kamalda da kurtulur feto da. Denemekte fayda var birde olsa muhalefet istiyor, bir defa da onların dediği olsun.
 • 2 Ay Önce

YUFKACI MUAMMER

Rıfat benden bahsetmişsin, şu an gördüm, beni unutamamışsın bebişim
 • 2 Ay Önce

Cece

Ali kardeşim CHP'nin bu taktiği bizzat sedef Akbaşın itirafları ile ortaya çıktığı üzere Hitler'in propaganda bakanı göbbelsin taktiklerin. Aslında bu konuyu akit olarak çoktan manşete taşımanız lazımdı. Ben bizzat baktım taktikler bire bir aynı. Yalanı büyük söyleceksin, devamlı söyleceksin mutlaka inanan olur. Sizden ricam buna bir bakın. Sağlıcakla kalın.
 • 2 Ay Önce

Allahım affet

Gecen cuma namazinda herifin 2 üniversite mezunu oldugu geldi aklima beni bir gülme aldı, imam camiiden atti beni.
 • 2 Ay Önce

Atatürkün askerleriyiz

Ali bey bu ak parti eline yüzüne bulaştırdı 128 milyarı bizim atatürkçüler olsaydı ter yağından kıl çeker gibi hallederdi bu parayı . Bizim kemel başkan sgk yı cukkaladı varmı ortada bir delil , iş bankasını 90 yıldır sövüşlüyoruz kanun kitabına uydurduk, hele tüsiat a verdiğimiz ihaleler dönmeyen üstüne yatan kırediler alman ve abd vakıfalrını zekâtları fitreleri sadakakrı 3 dönüm bıstan yan gel osman bu iiin piri profesörü üstadı azami bizim chp genel nerkezi , mastır tez chp genel merkezinde hazırlanır burda yetişen cepçiler şeytana papucu ters giydirir , kanun bizim nizam bizim sistem bizim atamız bizim her yol bizim ve bize çıkar .
 • 2 Ay Önce

FERHAT

Elimde hilti daği delmeye geldim,rıfat aradan çekil karambole gidersin
 • 2 Ay Önce

Öz Kamalist

Kütahya valiliğine arka kapıdan giren valilige akşam giriyorsundur sen o zaman scemi hırsızsın bak kardeş valilige gece yarısı pencere veya bacadan gir buda sana tiyom olsun kimseye söyleme birde atamızın maskesini tak bir dost kemalist laik kardeşin . Yeni işinde başarılar. Osmanlı tokadını örnek alma sen bizim chp merkezine takıl kapılardan nasıl girilir öğrenirsin.
 • 2 Ay Önce

DÜŞÜNEN DELİ

Sivaci kardeş, burada birisi var, kendini akıllı sanıyor ama geri zekalinin önde gideni ama bundan kendisinin haberi yok, bil bakalım kim bu
 • 2 Ay Önce

Entarili muammer

Tumanlı jartiyerli muammer , türkiye latin harflerini nerden aldı ? , kanunlarını neden aldı ?  
 • 2 Ay Önce

kemalin atatürkçü askerleri

Rıfat bey bugün bir kamalist chp li mesut kılığına girmiş sana yorum yazmış ,bu laik kamalist chpkk fetöcüler her kılığa girerler  
 • 2 Ay Önce

Düşünur.

Soruyu tersden soralım.Bu 128 milyar dolar piyasaya verilmese ne olurdu,? Tabiki çok berbat bir krizimiz olurdu.Arz talep dengesi bozulunca altında dolarda füze gibi fırlar herşey altüst olurdu.Daha öncedeb oldugu gibi.Daha önce 10 milyar dolarla oiyasaları altüst eden azgin laik zenginlerimiz şimdi istedikleri kaosu cıkaramıyorlar.KUDURMALARI bu yüzden.Milyarlarca dolar alip bir kriz çıkmasıni bekliyor kisa yoldan VURGUN yapmayı bekliyorlar.Bankalarda yatan 200 küsur milyar doların sahibi kim ?.zarzor geçinmeye çalisan işçilermi veya üç beş tane kendini zengin sayan laiklerin yaninda gariban kalan akpartili işadamımı ? Yoksa ultra laik kemalust laik bogaziçi zenginlerimi ?
 • 2 Ay Önce

Düşünür.

Ali bey gercekleri konuşsak.Eyüp yılmaz arkadaş gayet güzel yazmış.Türkiyenin en zenginleri dünden bugüne degiştimi.Bir avuç zengin hala ülkenin kaymagini yiyor .Yani degişen birşey yok.Milyar dolarlarin sahibi tabiki lail c.h.p liler.Ülkenin en zengini yine onlar.100 zenginden bir tane ancak muhafazakar insan cıkar.Buna ragmen hala cazgırlik yapan hala aglayan bunlar.Şu dolarlari açiklansa iste o zaman kukla kemal hapı yutar.Kendi yandaşlaru bizi nasil açıga çikarırsın deyip koltuktan alaşagı ederler.
 • 2 Ay Önce

Gerçek Kamalın askerleri

Hakikî osmalı tokatı , allaha şükret polisler seni külliyenin yanından sepetlemişler , birde chp genel merkezine git bakalım başına neler geliyor özgürlük adalet , beden benim , LGBT ye serbestlik deyip taciz ve tecavüz edip üstünüde örtbas etseler ne yapacaktın . Sen müzümsüz birine benziyorsun merkezlerin etrafında fazla dolaşma başına iş gelir yaşasın laisizm kamalizm dini . Tanrı sizi kutsasın inno minno finno .
 • 2 Ay Önce

Hakiki Osmanlı tokatına

Kardeşim biz Kütahya da valilik binasına , binanın arka kapısından giriyoruz. Valiliğin ön kapısını sadece vali kullanıyor. Sanırsın valinin evi. Burası böyle olursa, saraya iki km yaklaşınca çevirmeleri normal.
 • 2 Ay Önce

Rıfat

Gençlere "Nutuk" dağıtıyorlarmış; gençlerin Nutuk a değil Kuran a ihtiyacı var, yeter nesilleri zehirlediğiniz!..
 • 2 Ay Önce

Hiltili muammer denen kişi yazdıklarınla kendin çelişiyorsun

Laiklik düşmanın batının rejimi. Laikliğe karşı çıkan müslümanlara batı uşağı diyorsun. Kafa çalışmıyor demek ki senin.  
 • 2 Ay Önce

armağan

sahi 128 milyar dolar nerede ali bey lütfen bu harcadığınızı söylediğiniz 128 milyar doların kimlere ve nasıl satıldığını listeler halinde açıklar mısınız. sayenizde toplumda bilgilenir.
 • 2 Ay Önce

Tika Kardeş

115 Beygiri unutmuşun.
 • 2 Ay Önce

Muhsin

Ali Tilkiden kurnaz yok ama pazarlar Tilki kürküyle dolu.  
 • 2 Ay Önce

A.L.

Merkez Bankası ile Hazine arasındaki “Protokol”de 26 Kasım 2018’de değişiklik yaparak ve de Merkez Bankası’nı da “muhabir banka” sıfatıyla devreye sokarak “128 milyar dolar”ı tüketti. Madem döviz satacaktı niye banka usulüne uygun “ihale” açılmadı da milyarlarca dolar Hazine ve Maliye’den dolaştırılarak, Ziraat Bankası’nda da ihale açılmadan dövizler satıldı?  
 • 2 Ay Önce

Tarih Öğretmeni

İngiltere Başbakanı Boris Johnson'un öz dedesi Ali Kemal, İçişleri Bakanı iken Kuvvay-ı Milliye ve Mustafa Kemal Paşa'nın aleyhine emirler yayınladı. İngiliz MANDASINI isteyen İngiliz Muhipleri Cemiyeti'ne üye oldu. Ali Kemal, bu sırada hükümet içinde çıkan bir anlaşmazlık yüzünden bakanlıktan ayrılıp, gazetecilik yaptı. Millî Mücadele aleyhindeki yazıları yüzünden öğrencileri tarafından protesto edilince Darülfünun'daki hocalık görevini bıraktı. Millî Mücadele aleyhindeki yazıları yüzünden Ali Kemal'e "Artin Kemal" adı takıldı. Milli Mücadele'nin sonuna kadar muhalefetini sürdüren Ali Kemal, İzmir'in kurtulmasından sonra 10 Eylül 1922'de "Gayelerimiz Bir İdi ve Birdir" başlıklı bir yazı yazarak yanıldığını söyledi. MANDACI Ali Kemal, trenle yargılanmak üzere Ankara'ya getirilirken 6 Kasım 1922'de İzmit'te yazılarıyla Türk Milletinde kin ve nefret biriktirdiği için istasyonu basan halk tarafından trenden indirilip linç edildi. NOT: 1. Yorumcu olarak linç edenleri lanetliyorum, keşke yargılansaydı. 2. Bu paragraf AKP Yanlısı Sabah Gazetesinden kopya edilmiştir.
 • 2 Ay Önce

İt taşlar

Bak hiltici bu sayfaya utanmazca yorumlar yazmayı bırak.git kendi çöplüğünde oyna. 
 • 2 Ay Önce

CHP=PKK=FETÖ

Hesaplar açıklanamaz.Kanuni olarak mevduat sahibi korunmak zorundadır.Açıklandığı zaman işleme aracılık yapan bankaların güvenirliği çöp olur.Sistem çöker. 
 • 2 Ay Önce

DÜŞÜNEN DELI Kardeş, eğer o zat o soruya cevap versin

Ben hiltimi kullanmaktan vaz geçeceğim. Sor bakalım 7 kere 6 kaç eder, anında cevap verirse yobaz olayım!
 • 2 Ay Önce

Orhan İnan

ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN..KONUYA BU AÇIDAN HİÇ BAKMAMIŞ İDİM. ÇOK DOĞRU BİR TESPİT.YETKİLİLER GECIKMEDEN GEREĞİNİ YAPIP, DÖVİZ DEVŞİRENLERİ AÇIKLAMALI..
 • 2 Ay Önce

Hakiki Osmanli tokadı

Selamü aleyküm Ali abi. Gecen gün medar-ı iftiharimiz olan saraya şöyle bir yakindan bakayim dedim. Yakin dediysem, 2 km. Hemen polisler cevirdi beni kimlik sorup, oralarda ne gezdigimi sordular. Sonra da oradan sepetlediler beni. Düşundüm de abi, polisler haklı. Halka hizmetkar olmak icin gelmis birine herkes yaklasmak isterse nolur mazallah. Biz Almanlar, Japonlar gibi cahilmiyiz? Yaptigim hatadan dolayı agladim. Abi saygilarimla. Selam ve dua ile.
 • 2 Ay Önce

Ali bey..

Ticaret bakani gorevden alindi. Simdi sana bir cesaret gelmistir. Konuyu artik korkusuzca yazabilirsin.
 • 2 Ay Önce

Mertürk

Hiç akletmez misiniz diyor, Allah bir çok ayette. Hiç düşünmezmisiniz diyor Allah bir çok ayette. Aklını kullanmayan toplulukların üzerine pislik yağdırırım diyor ,Allah bir ayette. Bundan dolayı düşünmek aklını kullanmak farzdır. 128 milyar dolar rezerv para niye iki üç yıl içinde satılmak zorunda kalındı. Niye ,niye,niye. Arkadaş bu sorunun cevabını aklımızı kullanarak araştırmayacağız, o şunu dedi ,bu şunu dedi, o zaten eskiden beri şöyleydi,bu zaten böyleydi vb laf ebeliği yapacağız. Velevki kim ne zaman ne söyledi ve ne yaptı doğru olsa da ,bu durum şimdiki iki üç yıl içinde 128 milyar dolar rezerv para nın erimesi gerçeğini ve bunun sonucu olarak ülkenin dış finansal sabotajlara açık hale gelip ,finansal açıdan sıkıştırılarak birçok konuda taviz verilmeye zorlanmasına neden olma gerçeğini değiştirmez. 
 • 2 Ay Önce

Sedat

Hocam boşuna yorulma CHP sazanı bol bir parti kıvırma yı iyi yapıyorlar Asena bile onlar ğibi kıvıramaz dürüst ğörünen kesici bile kıvırcığına ğöre MB başkanlığı yapmış parti sözcüsü de demekki bu işten anlamıyor veya sahanlığından böyle şey olmaz diyemiyor onların koç u var O yemiş olabilir
 • 2 Ay Önce

Can

Yere göge sigdiramadigin yöneticiler acaba hangi semtlerde oturuyor 
 • 2 Ay Önce

Metin

Türkiye’nin en zengin beş kişisinide yazsaydın ya Murat Ülker Erman Ilıcak Ferit şahenk Hüsnü özyeğin Hamdi Ulukaya bunlarda mı CHP Li yoksa ak partilimi hodri meydan hadi bunu da yazsana dürüstsen
 • 2 Ay Önce

Vatansever

Dolar Bir kaç yılda 2tl’den geldi 8.20’ye geldi ve çıkışa devam etmekte. Vatandaşın yüz lirası olmuş on beş lira bu zaman çerçevesinde. Doların sömürü düzeni bitmedikçe küresel kapitalist yamyamlara alın terimizi kaptırmanın sonu gelmeyecektir!
 • 2 Ay Önce

Vatandas

Amaç belli degilmi bu zihniyet kaos çıksın döviz hızlı ve yüksek oynasin alalım satalım daha çok nemanalalim.
 • 2 Ay Önce

Murat Koca

Ali Bey, açıklayın nidanızın muhatabı, bunu açıklayacak olan MB ve hükümettir. Böyle yürekli sorular sormanızı özlemişiz. Ticaret Bakanı da yolsuzluk iddialarının ardından görevden alındı. Yolsuzluk sessizce kabul edildi gibi oldu. Bunun için ne dersiniz?
 • 2 Ay Önce

Yılmaz

Hindici Muammer,orantılamayı ters yapmışsın.Emperyalist Batı'nın desteklediği ve dâhi OUR BOYDS dediği laik,çağdaş,aydınlardı.Ayrıca Eski bir CHP'linin KKK hakkında ve Silk Road Enstitüsü raporuna bakarsan iyi olur.Daha onlarca örnek var,TR705 Kim ve şu an nerede incele.Çağdaş,laik,aydın CHP kimden danışmanlık hizmeti almıştı incele.PKK kimin projesi ve kandil elevaşları son yerel seçimlerde kimler icin oy talebinde bulundu ? Daha onlarca örnek var görmek istersen.
 • 2 Ay Önce

Benim

İlhan Kesici ne diyor, Hiç bir Ülkenin,Merkez bankasında, böyle bir şey olması mümkün değildir diyor, Merkez bankaları, şeffaftır, DİYOR ama Cahil CHP. İnanan CAHİLLER e ne demeli, Yalan söylemenin, yollarını TVde anlatıyor, onlarda aynısını, uyguluyor.
 • 2 Ay Önce

Amorti Kâzım

Tika,yazdıklarının hiç biri yoktu ki kaybolsun ! Müslüman Anadolu halkı yeni yeni tanışıyor bu kavramların gerçek özüyle.
 • 2 Ay Önce

Mesut

Rifat iki üniversite bitirmişse, bende cambridge düşesi Catherine Middleton'um
 • 2 Ay Önce

DÜŞÜNEN DELI

Tika adlı yorumcu, adalet kayboldu, eğitim kayboldu, insan hakları kayboldu demişsinde, bulunanlar var. Rıfat, mesut, yasemin ( bu isviçre çakısı gibi, on rumuzlu ) osmanlı torunu, koca solak saymakla bitmez mantar gibi türüyorlar
 • 2 Ay Önce

DÜŞÜNEN DELI

Rifat'a soruyorum, bir otobüs istanbuldan kalkıyor, antalya otogara gidiyor. Muavine soruyoruz hangi istikametten geldiniz, kütahya, afyon, isparta, burdur üzerinden geldik diyor. Sonra şoföre soruyoruz, osmangazi köprüsünden bursa, balıkesir, aydın, muğla, sahilden geldim diyor. Yolculara soruyoruz uyuduklarını söylüyor. Soför 10 depo mazot harcadım diyor hangisi doğru söylüyor
 • 2 Ay Önce

Yavuz

SOLYANDANCARKLİTAYFA. ...................... .............................................................. CA..HA..PE...DARBESEVER.... CA..HA..PE....DARBEYİ. .DESTEKLER.... CA..HA..PE...DARBEYİ. .HAZIRLAR.... CA..HA..PE...DARBELERİN. .SUÇ. .ORTAĞIDİR. ... CA..HA..PA..MENDERES'İN. .KATİLİDİR.... CA..HA..PE..15 TEMMUZ...DARBESİNİN. ..FETONUN..SUÇ. .ORTAĞIDİR. .. CA..HA..PE..GEÇMİŞİ. ..KİRLİ. .KARANLIK..VE...PİS TİR. ... CA..HA...PE..DE..ATATÜRK. .CUMHURİYET. .DEMOKRASİ. .EŞİTLİK. ..HEPSİ. .MASKEDİR. .KAMUFLAJDİR. .. CA..HA..PE...İNGİLİZ. .MANDASİ. .MUSTEMLEKEDİR. ...... HA ..128..MİLYAR. .BENDE MANN ADASINA GÖTÜRDÜM. ...
 • 2 Ay Önce

T. COŞKUN

İt taş, sen ne anladın anlattığından, sonuç olarak merkez bankasında ne kadar dolar varmış, soyledide biz mi duymadık, sizler ikna olmaya hazırsınız, 28 milyar patetes ve soğan dağıttık dese, bak gördünüz mü diyecek kadar at gözlüğü takmışsınız. Problem sizi değil muhalefeti ikna etmek, buda o kadar basit degil. Iktidarın problemi anlatırken hep sizleri baz alması
 • 2 Ay Önce

Ibrahim

Kalemine,yüreğine sağlık ali ihsan bey,iftirayla birlikte algı operasyonu yapan heykelci örgüt chdpkk bu iftiranın altında kalacağa benziyor, çünkü piyasayı,hükümeti, zor duruma düşürmek için her türlü entrikalar çeviren cihape liler ve türevleri paralarını dolara çevirip yurtdışına çıkarmadıkları ne malum,araştırılsın kimin ne mok yediği ortaya ciksinki bu iftiranın altında keMal kalacağa benziyor...saygilar SAYIN ali bey...
 • 2 Ay Önce

Tika

128milyar$ ne ki 19 yılda neler kayboldu . Eğitim kayboldu,adalet kayboldu,demokrasi kayboldu,insan hakları çocuk hakları hayvan hakları kayboldu yani ülkede herşey kayıp
 • 2 Ay Önce

Amorti Kâzım

İt taşlar,sözünü ettiğin sürünün Hâli pür melâl'ini görmek için İlhan KESİCİ'nin açıklaması ve daha sonra kendini yalanlaması yeterli.Yâni,kaybolmaz okumasını bilen MB sitesine bakar inceler ve görür diyen kişinin,128 milyar dolar nerede diye sorarak kendini yalanlaması acziyetin,tükenmişliğin ve ezikliğin göstergesidir.Kılavuz karga misâli...
 • 2 Ay Önce

BASTIR RIFAT.. ARKANDAYIM...

Rifat iki üni. bitirmis diyorlar, (gülmeyin lütfen;))
 • 2 Ay Önce

ZİYA

128 milyar dolar bir ay, altı ay, bir senede eriyen bir para olamaz. Hatırlarsanız, ekonomi canlansın diye, daire satilsin diye çok düşük oranlarla devlet bankaları kredi verdi. Krediyi çeken kendi içinde babadan oğula gibi kendi aralarında satışlar yaparak sanki daire almış gibi gösterdi,İşte bu parayı çekenler dövize yatırdı, devlet bankaları milyar dolar zarar yazdı, burdan başlayan, dövizide 6.80 den tutucam çabasıyla başlayan döviz satışı maalesef paranın erimesi ile ( ne kadar olduğunu bilmiyoruz, bilmem de mümkün değil) sonuçlandı. Birde hiç bir banka kimde ne kadar döviz var açıklayamaz suçtur. Şirketlerde, oda borsaya kota olanlar bilançolarında göstermek zorunda. Sonuç olarak açıklama yapılsa dahi bizlerin anlayacağı dilden olmaz. Hep soru işareti olarak kalır
 • 2 Ay Önce

Eyüp Tekin

Ali abi gönlüne sağlık.rabbimden ferasetine ziyade, ömrüne bereket,bedenine sağlık dilerim ki uzun yıllar bunların tezviratlarini ortaya cikarasin.
 • 2 Ay Önce

Şenoling

Yorumcunun biri yazmış, sayın cumhurbaşkanımız 128 milyar doların nereye gittiğini gerizekalıya anlatır gibi anlatmış. Katılıyorum bence de açıklama aynen gerizekalıya anlatır gibi.  
 • 2 Ay Önce

Hiltili Muammer

100 yıldır bu coğrafyada Mustafa Kemal’ın başlattığı laik, çağdaş ve aydın düşünenlerle emperyalist Batı’nın desteklediği siyasal İslamın gerici güçleri arasında bir kavgadır devam ediyor.
 • 2 Ay Önce

ittihat terakki ihaneti chp

KORK ALLAHTAN KORKMAYANDAN .  
 • 2 Ay Önce

adaletin bu mu dünya

"Bisikletli ak partili" :)). Güldürdünüz beni Ali bey Allah'ta sizi güldürsün. Ama zamanın çok gerisinde kalmışsınız. Artık bisikletli ak partili yok. Porshe'li ve nişastasever ak partililer var ve emin olun ki o dolarları onlar aldı. O yüzden açıklanmaz alanlar. 
 • 2 Ay Önce

Hayvan sarrafı

Bu paraların nerelere ve kimlere verildiğini soran zevzek ve boş beyinliler bedava kimseye birşey verilmedi para merkez bankasında bu bir . Madem bu kadar dürüst ahlaklı iseniz 2001 kırizinde 20 banka ve merkez bankasını batıran 100 milyar doları çalan peşkeş çeken chpkk ya hesabını niye sormuyorsunuz ve hala chpkk nın ardından davar eşşeği gibi niye gidiyorsunuz ? Ve chpkk ile hala niye ortak kanki dost ahbapsınız? .
 • 2 Ay Önce

Hıyanet partisi chpkk

Bir parti namussuz ahlaksız arsız , dinsiz imansız, allahsız kitapsız , vatan ezan bayrak ve halkına ancak chpkk kadar düşman olur.
 • 2 Ay Önce

Tekerrür

Tarihçi , devletin ve şirketleri gizli ticari sırları var isteyen kendi açıklar . Sen mahrem odanda klanalrı açıklarmısın ? . Chp sahtekârlarından sanada bir yalan payı düşmüştür . Ihtiyaç sahibi isen devlete baş vur sanada pay düşer .
 • 2 Ay Önce

İt taşlar

Reisi cumhur ERDOĞANA bu gün chpkk nın 128 milyar yalanını geri zekalıya anlatır gibi anlattı ama chpkk lıların ve peşinden giden sürünün anlayacağını zannetmiyorum.  
 • 2 Ay Önce

Ömer

İnsanda biraz Allah korkusu olur iman olur Birazdan olur adaletli olur  
 • 2 Ay Önce

Devlette,bu yazıyı okusun, ve uygulasın.

Hükümet ye bu yazıyı, okusun.
 • 2 Ay Önce

Birincisi

1 katrilyonluk, FAİZ, faturası, çıkar,2001 de,hazine 3,9milyar ile, CUMHURİYET, tarihinin,en büyük ödemesini, yaptı,Bu gelişme, sonrası, hazineden, parayı, alanlar, soluğu döviz, kapısında buldu, devamı VAR.
 • 2 Ay Önce

DÖNDÜK DOLA$TIK CHP YiNE SUCLU..

128 milyar $$$, Bakanliga dezenfektan satisi, Almanya'ya insan kacakciligi, A§I sorunu, milyonlarca degerinde yeni mercedesler, doguda batida güneyde kuzeyda yazlik-kislik malikaneler, konaklar, cuvallarla patates sogan dagitim törenleri v.s... sonuc: 70 YILDIR IKTIDAR OLMAYAN CE HA PE SUCLU!... AH! BU KK!...
 • 2 Ay Önce

Kanarya

Zillet ittifakı yani hdp nin yol arkadaşları HDP CHP İYİ parti açıklayacaklar bu 128 milyarı nasıl hesaplamışlar öyle sallama rakamı benim Ayşe teyzem Hasan amcam anlamıyor köydeki çifçim anlamıyor bunu nasıl hesap edip çıkardıklarını sıradan bir vatandaşın anlayacağı şekilde açıklayacaklar bu işte Hesap Uzmanı Kılıçdaoğluna düşer çünkü içlerinde Hesap Uzmanı o olduğu için evet bekliyoruz bize 128,129,130 gibi rakamlar bir şey anlatmıyor nasıl buldun bu değeri açıkla tek tek kalem kalem çok okumayan biri bile verileni alınanı gireni çıkanı bilir Kılıçdaroğlunu açıklamaya davet ediyoruz.Lütfen nasıl tespit ettiniz haydi hodri meydan açıkla açıkla açıkla
 • 2 Ay Önce

Rıfat

Söyleyin! Fetö iti geberdi mi? O günü bayram ilan edeceğim!..
 • 2 Ay Önce

Ahmed 61

Böyle bir iftirayı atan vatan haini deyilde nedir?.Piyasaları tedirtgin etmeye ne hakkınız var..
 • 2 Ay Önce

Ömer

Dikkat edilirse yolsuzluk denmiyor para nerede deniyor . Sanki bakkal dükkanı da para kaybolacak . Büyük bir algı ve iftira operasyonu var . Ak partinin hatası baştan açıklama yapmaması oldu . Esasında hedef Albayrak’tı ama erdoğana döndü . Bu rahmetli Menderes’in uçakla altın kaçırdığı iftirasına çok benziyor . CHP bu işlerde başarılı . Dikkatli olunmalı . Hedefleri seçimlere kadar hükümeti yıpratmak silkelemek . Ne yazık ki bu iftiralara inananlar az değil . Hükümet aktif olmalı .
 • 2 Ay Önce

acı gerçekler...

Bir yorumcu, "dünyanın hiçbir yerinde, solcular para babası değil" demiş, halbuki dünyanın bilinen ultra milyarder zengin aileleri, "kıpkızıl solcudur (Komünisttir). Aynen, bütün dünyada olduğu gibi. Toplumda oluşturulan bir diğer şehir efsanesi de: "Solcular (Komünistler) vatanseverdir" safsatasıdır. Çünkü, Komünizm; vatan, millet, ezan, bayrak gibi, gerçek vatanseverlerce değerli kabul edilen her şeyi reddeder...
 • 2 Ay Önce

Tarihçi

Paranın büyük bir bölümünü halka dağıttık diyorlar. Bana bir pay düşmedi . Ali bey ilk kez sizinle aynı fikirdeyim. Bu paranın hesabını yetkililer tek tek açıklamalı kimler aldı kimler sattı . Türkiye de hiç bir şey halktan gizli saklı yapılmamalı.
 • 2 Ay Önce

Amorti Kâzım

CHP İstanbul il başkanı,ölmüş küçücük bir beden üzerinden dolar algısını omurgasızlık ve ahlâksızlığın zirvesine çıkarttı.Suriyeliler diye ter yer tepinenler Suriye'li küçücük bir bedenin üzerinden algı tepinmesini sağlamlaştırdılar,domuz yemenin faydaları olmalı ! Ölümlerden çıkar uman zihniyete çok görmüyoruz.Ne demişti büyük bir siyaset dehası ! " BU ÜLKE DE NAMUSSUZ EKSİK " gerçekten çok mâhirler miş namussuz siyaseti inşâ etmekte...
 • 2 Ay Önce

Mucoz

Ali bey doğrudur. Birileri almış satmış şimdi niye bu tantana 128 milyar . Niye gündeme oturdu . Neler hesaplanıyor. Bu para çalınmışmı ko uşulanlarda altına çevrilmiş tl olmuş vs benim almadıgım kesin bizede vırvırı düşüyor. Ben alacagım aylıgıma bakarım. Devletim var ülkemde biz aylıkçı adamların kafasını yemesinler Elinde delili olan varsa çıksın adam gibi bu belge desin . Yok agzı olan konuşuyor.
 • 2 Ay Önce

Naim

Bu vatan hainleri sağdan saldırılar olmuyor soldan saldiriyorlar olmuyor yalan yalan üstüne söylüyorlar gene olmuyor bu seferde merkez bankasini ça hedef alıp şu pandemi döneminde türkiyeye güveni sarsmak için var güçleri ile saldiriyorlar içimiz hainleri dolu dışardaki düşmana hicgerek yok ilkonce merkez bankasından bütün rezerv bitmiş gibi bir algı yaratti baktılar yemedi şimdide merkez bankası her daim yaptığı döviz alım satım işlemlerini kanunen yasak olduğunu bildikleri halde yok kime satın kimden aldın diyerek algı ve yalana devam ediyorlar tek dertleri merkez bankarşına olan güveni sarsmak
 • 2 Ay Önce

Rıfat

Fetö iti nalları dikmiş diyorlar, doğru mu? Buradaki tasmalı itlerine sormak lazım!..
 • 2 Ay Önce

murat

bunu chp değil erdoğan açıklayacak.utanmasan merkez başkanlarıda chp li iyi partili diyeceksin.dermisin dersin.utanma duygun olmadığı için herşeyi yazabilirsin.bu millet yaptığınız bütün pislikleri çıkaracak.zaten şu an bile heryerden yolsuzluk hainlik fışkırıyor.
 • 2 Ay Önce

Güneydoğu

Ali bey kardeşim doğru türkiyenin en büyük Holding Derneği çoğu dolarları dışardaki hesap lara aktariyorlar yurt tışında tahminim toplam 350 milyar dolar birde altın hesab sahipleri prof.belediye başkanı. İşadamı Kapalıçarşı nın büyük dovizciler bilir banka yurtdışı havale aktarmalı işlerine bakan çalışanlar bilir. Bunlar milidegiler .
 • 2 Ay Önce

Putsavar

tabi kç mutlu ve outlu azgın azınlık
 • 2 Ay Önce

naci

128 milyar dolar meselesinde samimi ise CHP DELİLLERİYLE BERABER MAHKEMELERE MÜRACAT ETSİN CÜMLE ALEM GÖRSÜN KİM HAKLI KİM HAKSIZ 17 25 ARALIK TA AYAKKABI KUTULARINA SAKLADILAR PARALARI YALANI TUTMADI OLMADI MAN ADALARINDA PARALARI VARMIŞ OLMADI KADIN TORUNUNA SÜT ALAMIYORMUŞ OLMADI BAZI EMEKLİ AMİRALLER BİLDİRİ YAYIMLADILAR pkk lı yöneticiler bu bildiriyi ayakta alkışladılar BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİNİ KARIŞTIRMAK İSTEDİLER şimdide utanmadan sıkılmadan engin altay cumhurbaşkanımızı tehdit edip sonu MENDERES gibi olacakmış sayın cumhurbaşkanımız diktatör olsa idamla tehdit edilebilir miydi
 • 2 Ay Önce

Selim

Bugüne kadar gelen hukumetlerde hangisi açıklamış merkez Bankasının kime ne kadar dolar verdiğini aldığını zaten kanunen yasak bu sadece blancolar açıklanır bunu bilmeyenleri algi yapip keklemeye çalışıyorlar olay bu
 • 2 Ay Önce

murat yılgınç

bu kadar pisliğe girmişleri acıklayın kim bu dolar milyonerleri neden bunlara önlem alınmıyor sayın ERDOĞAN bunlara karşı neden önlem almıyor kim koruyor bunları evlerini dolarla kiraya verenler kimler bu memleketin kendine ait parası varken neden bunlara göz yumuluyor istenirse bu para akımları yada kara para illekal olaylar önlenemezmi??????????
 • 2 Ay Önce

Nihal

Meral Akşenerden Masallar:Geliyoooor Geliyoor gelmekte olan geliyor göklerden geliyor efendim sandık erken seçimden bahsediyor.Şimdi Kafiyeye bir bakın patates sOĞAN güle güle ErdOĞAN düşünebiliyormusunuz sokak çocukları gibi grup konuşması çapsızın çapı bu olsa gerek ne o patates soğan yine Erdoğanın merhametine kaldıda ellerinde kalanları aldı
 • 2 Ay Önce

Yüzsüzlükte de atalarının izindeler

Nasıl utanmaz olduklarını görüyoruz. Osmanlıyı yık ingilizin, avrupanın manda rejimini getir ülke kurtardı yüzsüzlüğü yap şeyh said gibi kahramanları İngiliz ajanlığıyla iftira at. Düşmanın kanunlarını alanın asıl İngiliz ajanı ve uşağı olduğunu görüyoruz. Ülkeye çivi çakma şimdi laik kemalist rejime rağmen yapılan hizmetleri eleştir. Elbette bu düzen yıkılacak, yüzyılın ihanetlerinin, zulümlerinin, pisliklerinin hesabını vererek yıkılacak.
 • 2 Ay Önce

Alp Arslan

dünyanın hiç bir yerinde solcular para babası değilken, benim ülkemde bütün para babaları, kompradorlar chp'li...
 • 2 Ay Önce

Metin

128 milyar dolar nerde deyip halkı kandirmaya çalışanlar 2001 krizinde içi boşaltılanonlarca bankanin baş musebbibidirler ozaman imfnin cantacisi olan faik oztrak gibileri bugün utanmadan bu yalanları soylemektedirler bu arsizlarin geçmişte neler yaptığını bilmeyenler fetoden alinan argumanlarla kandirilmaya çalışılıyor bilhassa bu olayları bilmeyen yeni nesile faik oztrak gibilerin ne mal olduğu geçmisleri iyice anlatilmalidir
 • 2 Ay Önce

sukru

Merkez bankası başkanı ben olsam o dolar alanları isim isim adresleriyle birlikte açıklarım.Suç isede cezamı gönül rahatlığıyla çekerim.isterse on yıl versinler.
 • 2 Ay Önce

akp li

eğer bu parayı chp liler alsa şimdiye açıklarlardı bu para kendi yandaş ve yabancı bankalara yabancı lara satıldı sıkıntı o açıklayamıyorlar usta gidecekler artık az kaldı
 • 2 Ay Önce

vadandaş arif

bizde tam bunu söylüyoruz kim aldıı??? bisikletli akp li almadığına göre kim aldı ? malı batıya kim kaydırdı bilelim reis açıklayamadığına göre işler istediği gibi değil herhalde ticarete döktünmü bittin demektir özalda da böyle olmuştu
 • 2 Ay Önce

Yobaz Savar

Bu kadar önemli bir konunun, böyle yüzeysel, hiçbir veri kullanılmadan, alelade örnekler vererek ele alınması, son derece vahimdir. Bahse konu olan meblağ, Türkiye’nin senelerce bir araya getiremeyeceği, bütün toplumun vergilerinden artırılmış, toplumun her ferdinin hakkı olan bir paradan bahsediliyor. Bu konu da sözüm ona, mütedeyyin kesimin daha duyarlı olması gerekmez mi? Hesap verilebilirlik esas olmak zorunda değil mi?
 • 2 Ay Önce

Âlim

Buna birisi dur demeli,takip ediyorum mesut beyin özel hayatı,mahremiyeti burada linç ediliyor.bir insana siyasal anlamda tahammül edilememesi ve hatta tiksinilmesi bile bu denli ifşalara sebep vermemeli.adamın eşini şeyh, efendisine ilim öğrenmesi için teslim etmesi sizi neden rahatsız ediyor.sizene.
 • 2 Ay Önce

Okur

Kim zerre kadar hayır işlerse mükafatını,kim zerre kadar şer işlerse cezasını görecektir ilahi buyruğuna inanarak diyorumki bu ülkede kim haksız yere kamu malı yerse yedi ceddi iflah olmasın,dünya ve ahirette gün yüzü görmesin.
 • 2 Ay Önce

kml

ali abi, 2012 yılında fetö tarafından bu solcumsulara dolar suflesi geldi.boynu tasmalı ilişik casus fetö nun, erdoğanı devirme planının ilk atağı yurttan dolar çıkarmak, çıkmayanı yastık altında tutturmaktı ki ekonomi kötüye gidiyor algısıyla hükümet devrilsin.bu solcumsulardan daha uygun hain bulunabilirmiydi yurt içinde...
 • 2 Ay Önce

Ümüt

MERAK ETME KILIÇDAROĞLU VE chp LİLER ONUDU AÇIKLİYACAK LAR . SİMDİYE KADAR BUHAR OLMUŞTU AK PARTİ LİLER CEBE CUKKA ETMİŞLERDİ . BAKTILAR İFTİRA YALAN TUTMADI SIMDİ DOLARLARI KİM SATIN ALMIŞ . O KADAR MİLYON DOLARLARI ALAN HRRKALDA BİSKİLETLE BİR FAKİR PARASIZ ALMAMIŞ . SEN EVVELA GİT SSK NIN HESABINI VER EYYY KILIÇDAROĞLU. S3N EYYY chp 40 YILLIK TEK PARTİLİ DİKTA DÜNEMİN HESABINI VERIN ....
 • 2 Ay Önce

Kocasolak

Chpkk parti yöneticileri de aynı. Bisikletli bir CHP parti yöneticisi var mı? ASLA! İp de aynı, hdp de aynı. Yalnız akp de PARTİ YÖNETİMİNDE bisikletli kaldı mı onu bilmiyorum. Ama bisikletli parti yöneticileri varsa o da yine AK partide vardır. Askari ücretli millet vekili, parti yöneticileri, il genel meclisi üyesi, encümen üyeleri VARMIDIR? Yok ise. Sahi TBMM inde Askari ücretlileri KİM temsil ediyor???
 • 2 Ay Önce

Gerçek osmanlı tokadı

Biriside çıkmış Erdoğan ve kılışdaroğlunun mal varlıkları açıklansın diyor, Erdoğan 20 yılda chplilerden 5 milyona yani eski parayla 5 trilyona yakın tazminat kazandı, sen ne için chplilerin hak hukuk adalet diye yırtındıklarını sanıyorsun, chpliler Recep Tayyip Erdoğana hakaret ve küfür ettiklerinde tazminata hüküm edecek değil, kendilerine aferin diyecek mahkeme ve hakim istiyorlar.
 • 2 Ay Önce

turgay

valla yalılar el değiştireli baya olmuş ali bey. birde sizden istirhamım uzun zamandan beri siyasetteki masonlar listesini yayınlamadınız. güncel sıralı tam listeyi bi yayınlasanız.
 • 2 Ay Önce

Hasan terzi

Tamam işte açıklasınlar ak g... kara g.... çıksın ortaya bastırın sizde görelim bu kadar basit aciklanmasa hep kuşku ile bakılacak
 • 2 Ay Önce

Yorumcu ismail bu muhalefetin cesaret aldıgı da batı deyilmi

Batının kuyruguna takılırsak , bunları söyleten baı abd deyilmi hala S 400 lerden vaz geç diyor kendi törörü destekliyor, muhalefeti destekliyor atın kişnemesi sahibinden. bir televizyonun yanıına gitmene gerek yok kumandası ile kalalları degiştir biz sineklerle ugraşıyok, bataklıga yaklaşıyok. bunca darbe darbbeleri başbakanını idam ettiren kim faili meçul cinayetleri kim yaptırdı muhalefet sadece chp mi var iyi parti devs gelecek hdp aynı fikirde olmasa birleşiirlermi. Bir adam otamatik hastası olmuş bilrn kişiye götürmüşler, bilen kişi o kumar oynanan yere gitme arkadaşlarını degiştir demiş. kumar oynayan demişki arkadaşllara bakmak içindemi gidemem deyince senin tedavin zor demiş sadece chp den kaynaklanmıyor kaç kere açıklanır kafa kalınsa kötü maksatı varsa başka çare aramak lazım.
 • 2 Ay Önce

ismail

1 dolarlık adamlar 128 milyarın hesabını soruyor ? hadi ordan siz gidin hocanızın elini öpünde bayram harçlığı versin? o 128 e gelince suriyenin ovasına libyanın çülüne karabağın dağına gömdüm kıçınız yiyorsa gidin çıkartın.
 • 2 Ay Önce

Gerçek osmanlı tokadı

128 milyar lira nerde diye sorsalar, anlayacağız adamlar muhalefet yapıyorlar diyeceğiz,fakat 128 milyar dolar nerde diye soruyorlar, size ne ulan amerikan para biriminin çobanımısınız siz, hem amerikan para birimi olan doların ne işi var bizim merkez bankasında müstemleke miyiz biz, dhkp c sempatizanı Ahmet Necdet Sezerin cumhurbaşkanı, başörtüsü düşmanı Bülent ecevitin başbakan olduğu dönemde 20 den fazla bankanın içi boşaltılıp batırıldı, tamda o gün ülke chpnin başını çektiği müzmin Muhalefetin özlem duyduğu parlamenter sistem ile yönetildiği halde durup dururken çıkan bir kitapçık krizinden sonra ülkenin anahtarları amerikan vatandaşı olan bir imf memuruna daha doğrusu imfye teslim edildi, siz hiç Ahmet Necdet Sezer ve Bülent ecevite hırsız diyen bir chpli gördünüzmü duydunuzmu, bugün birşeylerin hesabını soracaksak işe 2001 kriziyle başlayalımmı ne dersiniz chpli mızmızlar.
 • 2 Ay Önce

Kemal in Yeni Çarkı..!

Kemal Kasetçilik in Yeni Çarkı nı açıklıyorum..! Patates soğan Çarkından sonraki yeni çark..! Covid çok arttı Turist gelmiyor..! 2 ay sonra Erdoğan Covid li turist leri Ülkeye doldurdu. :) :)
 • 2 Ay Önce

Rıfat

Chp götürürse tam götürür, chpkk nın eline bu konuda da hiçbir parti su dökemez! Allah bunlara iktidar yüzü göstermesin, ülkenin iliğini kemiğini sömürürler, tıpkı geçmişte olduğu gibi; halk açlıktan süpürge tohumu yerken bunların balolarda gününü gün ettikleri gibi!..
 • 2 Ay Önce

Şu 3 kişinin

Turk milletinin gençligini iğfal ifsad etmiş şu 3 kişinin: Fetulah Gülen Abdulah Öcalan ve Acun ılıcalı ...
 • 2 Ay Önce

Yanar

En önemlisi siyasilerin başta Erdoğan ve KIlıçdaroğlunun 20 yıllık mal varlıklarının açıklanması...Kimler nereden nereye...kaç liradan kaç liraya yükselmiş... Mesele tamamen çözülür... Haydi hodri meydan...
 • 2 Ay Önce

7 yıldır

Fetö ilk kez 2014 yılında mgk bildirisine girdiginde dolar 2 tl idi. Fetö enikleri tam 7 yıldır döviz alıp yurtdışına kaçıyorlar kaçırıyorlar!? fetö enikleri 7 yılda en az 500 milyar doları yurtdışına kaçırdı ve kaçırıyolar ama hesab soran yok?!
 • 2 Ay Önce

emekli ismail

ali ağbi bırakın şu 128 milyar doları.adamın biri çıkmış sonu menderes gibi olamsın diyor. alın şu adamı medyada asın artık.bu şerefsiler hala konuşuyor. tamam anladık dokunulmazlığı var ama medyada dokunamaz değil ya. bu adamın ne gibi usulsüzlükleri varsa dokunun. konuşamaz hale getirin. sizde deyin biz sizi asacağız az kaldı deyin. bu ülke şeriat kanunları ile yöneteceğiz. osmanlı 12 asır bu şekilde yönetildi.sizin gibi hainler olmasa bir 12 asır daha yönetilirdi deyin. sizin gibi ingiliz,abd,fetö,ab uşaklığı yapanların sonucunda osmanlı yıkıldı deyin. ne olur onların ekmeğine yağ sürmeyin. birazda biz medyayı yönlendirelim. onların tevüzleri,pkk seviciliğni,uşaklıklarını,geçmişteki hırsızlığını,devlet hastshanesindeki yolsuzluklarını,kuyrukarını,sezerin fırlattığı kitapcığı,ecevitin durumunu,doların bir günde kaçlira olduğunu........
 • 2 Ay Önce

Salih

Merkez bankası her zamanyeri geldi dolar alır yeri geldi dolar satar bunu bilmeyenlere kandir yönelik büyük bir yalanı döndürüp duruyorlar sizde sürekli bu yalanı gündeme taşıyarak ekmeklerine yağ suruyorsunuz istediklerini yapıyorsunuz yani tuzağa duruyorsunuz bakın CHP'de olan belediyeler yolsuzluktan geçilmiyor ama onlar bu rezilliklere cevap bile vermiyor böylece gündemden düşüruyorlar mesela Enver aysever olayları Yalova'daki chpli belediyenin yolsuzluklari tacizler tecavuzler daha neler neler hala bunu anlamadinizmi
 • 2 Ay Önce

Murat Başar

Ne zaman CHP kuyruğu sıkıştırsa yalan ve iftirayla işi örtmeye kalkıyor. Eğitimde sınıf yönetim modellerinde insanlar arası ilişkileri çözümleme modelinde kişinin içinde bulunduğu durumu dışa vurma biçimleri var. Bunlardan birisi de "benim yaptıklarım yanlış senin yaptıkların da yanlış" dır. CHP kendi yanlışlarını mazur göstermeye çalışıyor. Size katılıyorum. Açıklansın bir deyimde lduğu gibi ava giden avlansın
 • 2 Ay Önce

kehanet

çöplüğe çöp atılır. ama temiz yerlere bir küçük çöp bile fazla olur. chp ne kadar hata yapsa az bile gelir. ama adı ak ve din adına çıkan ak parti asla yapamaz. dolarları kaçtan kimlere sayıldığı açıklanmalıdır. bu çok öneml, bir olaydır. bu ülkenin KIRMIZI ÇİZGİSİ YOLSUZLUKTUR. reis bunu engellemediği için asla kaybedilmeyecek kalelerini istanbul u ankara yı yani türkiye yi kaybetti. istanbul seçim sonucuna göre kendi ifadesine göre türkiye kaybedilmiş oldu. yani hükümet meşruiyetini kaybetti. seçime gidilmeliydi.
 • 2 Ay Önce

Yavuz

SOLYANDANÇARKLİ TAYFA ...................... ............................................................... 128 MİLYAR DOLAR CA HA PE ..NİN. . KASASINDA............................................. NEREDE..?.CHP..NİN desteklediği. GEZİ. .OLAYLARINDA.........................................NEREDE..?..CA..HA..PE.Nin desteklediği. PKK..nin..HENDEK LAYLARİNDA. ............ NEREDE..?....CHP..NİN. desteklediği. .15 TEMMUZ..HAİN. .FETO..DARBE ..KALKİSMASİNDA...GİTTİ. ....................... NEREDE..?..BEN ALDIM...HAVAALANI ADALARINDA .. HARCADIM....................... NEREDE..NEREDE..??..HASTAMİSİNİZ LAN SİZ. .?..ŞİZOFREN MİSİNİZ. .LAN..SIZ
 • 2 Ay Önce

Vaaaaay be vaaaaay be

Merak etmeyin herkes nasibince bu şeref haysiyet din iman yoksunu yaratıklarla mücadele ediyor. Allah daima korudu kıyamete kadar da korusun İnşaAllah. Amin
 • 2 Ay Önce

Hakkı kul

Rusya devlet başkamı vlademir putin'in mal varlığı açıklanmış, rusyada garajlı iki apartman dairesi, 3 de otomobil
 • 2 Ay Önce

Nihal

Belediye seçimlerindeki sloganları neydi İSRAF kimin israf yaptığıda gözüküyor şimdi benzer algı oluşturup iktidara oynuyorlar İsraf kelimesi tuttumu pkk oylarımı tuttu onu bilemem.Kıasacası bunlar mevcut iktidarı sadece israf eden çalan çırpan zevk içinde sefa süren külliyenin adınada saray diyen masallardaki gibi Saraylarda vur patlasın çal oynasın sürekli israfta israf yapan halktan anlamayan bir algı içindeler biz o ayyaşları tanımıyoruzmuyuz?Boğazlarda kadeh kaldıran halk yerine önderleri pkk temsilcileri ile anlaşan halkı hiçe sayan sadece oy zamanları ağızlarında geveleyen ayyaşlar grubunu onlar ki kıyı şeridleri mesken tutmuş keyif çatan Anadolu insanına varoş deyip aşağılayan doğu için tukaka batı için tapınan değiller mi?
 • 2 Ay Önce

Gerçek osmanlı tokadı

Chp nin ahlak anlayışına bakarmısınız, chpli beyefendiler, hafendiler, domuz eti yerler, asla ama asla kul hakkı yemezlermiş, erbakan hocamızın deyimiyle hadi ordan domuzun uşakları, Allahın haram ettiği şeyi yiyen zihniyet kul hakkımı tanır, adalet hak hukuk isterler, ama İslamın şeriat hukukuna karşı çıkarlar istemezler, gerekçeleri ise şeriat hukukunda hırsızlık yapanın eli kesilir kuralı vardır, onun için şeriat dedim mi ödleri kopar chpli hırsızların, şeriat chpnin istiklal mahkemelerine benzemez, önce sanığın idamına sonra tanıkların bilhare dinlenmesine diye karar vermez, açlığı yoksulluğu bitiremediğiniz bir yerde şeriat hukukunu uygulayamazsınız, 80 yıl boyunca bu ülke için yapılmak istenen her şeyin önüne takoz olup, atam izindeyiz deyip aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyip içip zıbarmak dışında hiçbir şey yapmayan, kendi yaptıkları yolsuzlukları gizlemek için heryere heykel dikip ülkeyi heykel çöplüğüne döndüren, son 18,19 yılda ise niye hala ekonomik olarak almanyayı yetişemiyoruz deyip, ülkenin bugün kü yönetim biçimi acımasızca eleştirmeye suçlamaya ve sorgulamaya hakkı yoktur.
 • 2 Ay Önce

eyüp yılmaz

bunlar ekonominin teröristleridir.. 85 milyonun alın terine ihanet eden bu ve bunun gibileri yalan ve provakatif haberlerinden dolayı adalet önüne çıkartacak kanunlar çıkartılmalı.. yalan ve iftiranın bir bedeli yok bu ülkede..olmayınca işte böyle oluyor..cimer üzerinden adalet bakanlığına 3 yıldır yalan ve iftiranın ağır suç kapsamına alınmasını talep ediyorum.. bakanın bundan haberi var veya yok. bunlar büyük büyük adamlar olduğu için bizim gibileri eşşek yerine koyup aldırış etmiyorlar tekliflere.. insan bu eşşek ne diyor! bir bakar..dağdaki silah sıkıyor! tamam düşman..ekonomiyi emeğimizi çarçur eden terörize eden bu puştlardan hesap soracak kanun neden yok.. küçük bir azınlık 80 milyonun emeğini gasp ediyor, aval aval bakıyor bakanlar..ulu büyükler.. adalet ve milli eğitim bakanlıkları acilen lağvedilmeli.. bu iki bakanlık ülkeyi uçuruma götüruyor .. adalet bakanlığı adliye faliyetleri savcı hakim avukat üçlüsü bilerek ve istiyerek kin ve hınç biriktiriyor ahalide, milli egitim de paramızla bize düşman yetiştiriyor ülkeye.. ahmaklık olimpiyatlarının şampiyonu açık ara bu ülkedir..
 • 2 Ay Önce

Buna derler meydan okuma güvenme altı okuna

Talan edenlerin başı sensin chp suçu akp atma kirli çamaşırlar dökülür ortaya bakan olmaz suratına, yoksulun yanındaymışsın gibi, kodamanlıkda aldın yerini sahilde yatını katını saltanatını, laf cambazlıgı yaparak karabola getiırme böylelikle doları götürme.
 • 2 Ay Önce

Düşünür.

Ah Ali bey ah.Nihayet diyeyim.günaydin diyeyim.oda olmadi good morning diyeyim.Ya biz siz niye hep savunmada kalıyoruz.Bu aşagilik karaktersiz iftiracılar nasil hiç utanmadan yalani soyluyor iftirayı atiyor sonra akpartide sizde valla öyle degil böyle diye savunmaya geciyorsunuz.Malvarlıginda bütun akpartili yandas yazarları toplasan bir laik sözcu yazarinin yaninda gariban kalırsiniz.Adamln birsuru degerli gayrimenkulu var fakat utanmadan çıkip fakirlik yoksulluk edebiyati yapiyor birsüru ahmak gerzekte yiyor.. Bu dolarlari alanda tabiki dededen c.h.p li ülkenin geçmişte beri ayrıcalıkli kesimil laikler kemalistler.. milyon dolarlari. saglama almak için bankaya bizim gariban akepeliler degil.Gec kalmis bir meydan okuma olsada evet acıklansada bilsek.Biz biliyoruzda bazi ahmak gerzekler bunlari akpartili sanıyor..
 • 2 Ay Önce

Muh.

Kardeşim günlerdir yazıyoruz ama bize inanan yok tekrar ediyorum 128milyar dolar Kemal Kılıçdaroğlu'nun ip İstanbul il başkanının vede özgür özelin ... bir daha da yazmam canan da olabilir yakında cikarabilir
 • 2 Ay Önce

Bence de liste açıklanmalıdır

Mugalata yapma, işi gargaraya getirme. Soru şu: Bütün bu ekonomik kararlar verilirken usulsüzlükler yapılmış mı, birileri kayırılmıs mı, o soruluyor... Ben de son senelerin döviz hareketlerini merak ediyorum, hangi holdingler, hangi şahıslar aktifler.. Kendi bakanlığına dezenfektan satan devlet büyügünü unutma Ali Bey...
 • 2 Ay Önce

Okur

Hodri meydan
 • 2 Ay Önce

Kemal Kelle

Bu doğru tesbitlerden sonra algı operasyonunun Chp den birilerinin kemiğine dokunacağını fark ettikleri anda kıvırmaları seyredeceğiz.İşin özeti asalak beslenenler korosunun kuyruk acısıdır.
 • 2 Ay Önce

Şuayıp

Muhalefet ölçüyü tümüyle kaçirdı. Duşmanlığa dönüşturdu
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23