• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Sn. Erdoğan, duygu seli ve merhametin adıdır

13 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Melosss

Yüzündeki nur herşeyi anlatıyor, kusur bulanlar bi kendilerine baksın önce 
 • 2 Ay Önce

Firfir

Bu gazetenin satın alınmış kalemciklerden bir tane daha. O kadar mutefazi ki kendisine kaçak 1100 odalık saray yaptırıyor, senelik masrafı BIR MILYAR YENI TÜRK LIRAsından daha çok olan, ABDnin beyaz sarayı 230 oda, ABD başkanın 2uçagı var iken ,Angela Merkel uçaksız ike, bu mutavazi AKPli Cumhurbaşkanı sadece 8 uçak ile yetiniyor, ne varki Türkiye ekonomisi bunu kolaylıkla kaldırır çünkü zavvalı ABD ve ALMANYANIN çökmüş ekonomilerine nispet Türk ekonimisi şaha kalkıyor, bütün dünya kıskanıyor, be olmuş asgari ücreti muazzam 308 evro olan bir devvlet elbet ki Cumhurbaşkanına bu nimetleri kolaylıkla verebilir, niye ilmasın bu tam anlamı ile mütavaziligin örnegidir, tabi 49990$ çantada bu nimetler içindedir.
 • 3 Ay Önce

Yuh

Yalakalikta çığır açan bir yazı
 • 3 Ay Önce

Levent 15

Madem Tayyip Bey'den böyle sitayişle bahsederek ne kadar yakın olduğunu anlatmaya çalışıyorsun, lütfen şunlara da dikkat edin. 1-Tayyip Bey 'in hayatında hiç problemli bir " Türk " denk gelmedi mi? 2-O çok yakın olduğun, - ceketini isteyecek kadar - Tayyip Bey'e destek veren MHP' yi "PRANGA" olarak nitelendirmek hiç yakışık aldı mı? (Daha önceki yazılarınız kastedilmiştir.)
 • 3 Ay Önce

Sami

Eyvallah.
 • 3 Ay Önce

1

FETÖ'YE DİK DURUŞUN, EYVALLAH ETMEMENİN. DERBACELİRİ DEVİRMENİN  ADIDIR
 • 3 Ay Önce

Abc

Kendinizi bu kadar küçük düşürmeyin yalakalığında bir sınırı olmalı, okuyunca sizin adınıza üzüldüm, zavallı, ne demek istediğini anlayamadım. RTE insan üstü biri Eeee
 • 3 Ay Önce

Mustafa

Yeterli değil elbet. Allah razı olsun. .
 • 3 Ay Önce

ahmet

sayın yazar,sayın erdoğanın siyasetteki ilk yıllarına bakarsak övdüğünüz bir çok özellik yerine oturuyor,bende 24 senedir sayın erdoğanın destekçisiydim hiç bir oyumu ziyan etmedim.lakin bizi birbirimize düşürmenin diğer adı olan fetö piçi ve teröristinin hainliğini önlemedeki bazı hatalarından dolayı şu an da küskünüm,ince adalet ve merhamet duygusunu(ÇEVRESİNDEKİ YANLIŞ YÖNLENDİRENLER)yüzünden kaybetti.bizim gibi kendisini canından çok sevenleri acele alınan yanlış kararlarla perişan etti.bu küskünlerin varlığından bahsedildiğinde yok öyle bir şey dedi.temize çıkanlara bile haklarını vermedi.bakın bugün gene çevresindeki hainler(efendim kapanan dükkan yok diyerek)gene hainlik yapıp erdoğana eksi puan yazdırıyor.ben osmanbeyde çalışıyorum burası tekstilin kalbidir,burada dükkanlar faaliyetteyken kiralamak isteyenler yüklü hava parası teklif ederlerdi,şimdi gelinde kapanan dükkanları görün,lakin erdoğa ne diyorlar efendim kapanan dükkan yok,2 senedir fiyat artışları zirveye çıktı daha yeni haberdar oluyor.sayın erdoğan ne yazıkki bu adamları görmüyor,kendini seven gerçekden masum insanları terörist diye hapse atıyor,işsiz güçsüz bırakıyor.inşaallah bir an önce uyanır,bize sahip çıkar bizde ona sahip çıkarız.
 • 3 Ay Önce

Sabri bey

Başbakandan ceket alabiliyorsunuz.Alevi kızların eştlik talebini anlayan sayın Erdoğan'ı anlıyorsunuz!Ne zamandır aile ile ilgili bir manşet haber yok akit'de.Zina,süresiz nafaka,6284(367'nin aynısı)çocuk haczi ve tek taraflı velayet,ebeveyne alanen yabancılaştırma selbest bu ülkede.Aile gitti gidiyor.com oldu.Televizyon dizileride bunları körüklüyor.Bir grub avukatlar durumdan nemalanıyor.Aileden kopuk çocuklar.Muhalefet evet çapsız.Ceketi alabilen,yok olma durumuna düşmüş milletin değerlerinide sayın Erdoğan'a bir hatırlatır ve Hakkı tutar kaldırır.
 • 3 Ay Önce

GERÇEK

Dışarıdan emir alan birilerinin MHP ve Bahçeli üzerinden Cumhur ittifakına saldırması ve senin Erdoğan'ın kamburu diye ifade etmen aklımda deli sorular oluşturdu. Şimdi de Erdoğan güzellemesi. Sizi takipteyim.
 • 3 Ay Önce

Harun

Üstad Reis’i en az senin kadar seviyorum ama sen de kantarın topunu fazla kaçırmışsın. Olağanüstü güçler yüklemenin bir anlamı yok.Sen o cekete sarıl ve uyu.Geçen seçim olmadı ama belki bu seçimde seçilirsin.Selam ve duayla
 • 3 Ay Önce

Kocayusuf

Dünya, "İlahi-Demokrasi"nin tecelli meydanıdır. Yüce Yaratan (c.c.), imtihan için yarattığı kullarına öyle sınırsız bir hürriyet vermiş ki!... Bu fani dünya hayatında, dileyen Allah'a kul olur; dileyen "nefs-i emmare"sine kul olur... İman ve inkar yelpazesinde, herkes dilediği istikamette yaşama hak ve hürriyetine sahiptir. Ölüm'le noktalanan, ve bir rüyadan farkı olmayan bu dönemde, herkes, Allah'ın (c.c.) nimetlerinden eşit olarak yararlanır. Ölüm, bir "yok oluş" değil, "ebedi hayata doğuş"tur; Allah'a kul olanların Cennet'le mükafatlanacağı; nefsine kul olanların Cehennem'le cezalanacağı, ebedi hayat... Bu itibarla, Erdoğan ve ekibi, Vatanımız ve Milletimiz için, İlahi bir ikramdır!.. Yüce Mevla (c.c.) ömürlerini uzun, sa'ylerini meşkür, emsallerini ile'l-ebed Vatan ve Milletimiz üzerinde daim eylesin...
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23