• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İşte CHP zihniyeti! Kaftancıoğlu'dan yakınlarına büyük kıyak

31 Mart yerel seçimleri sonrası CHP'li başkanlar koltuklarına oturur oturmaz, yandaşlarını belediye kadrolarında yerleştirmeye başladı. Seçim öncesi vatandaşa verilen sözlerin unutulduğu CHP'de İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun 6 yardımcısını ilçe belediyelerinde göstermelik olarak işe soktuğu ortaya çıktı. İşe bile uğramadan 5-8 bin lira arası maaşlarını alan ‘bankamatik yandaşlığı’ CHP’li belediyelerde art arda patlak veren rezaletin son halkası.

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Millet

BU HAİN KÖPEKLERİN ALAYI KRİPTO ERMENİDİR VE DEVLETTEN ÇALDIKLARI HER ŞEY ONLARA GÖRE GANİMET HÜKMÜNDEDİR
 • 3 Yıl Önce

hep cehape :))

CHP yönetimi ve seçmeni napotizm-kayırmacıık yapan partili belediye başkanını hizaya çekiyor.. halktan da takdir görüyor.. siz asıl gıkını çıkaramayan AQPli belediyelerin kayırma ve yolsuzluklarını bir yazabilseniz :)))
 • 3 Yıl Önce

uyan tc

iş bankasıda aynı durumda. torpilliler devamlı idari izinde. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır. chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. (gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) . chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudiler tc nin kurulmasınıda engellerlerdi. (osmanlıyı yıkan içimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.)
 • 3 Yıl Önce

aa

yaaa cok eğlenceli be: secimle yönetime geleceksin ama kendi kadronu olusturmayacaksin, hadi ordan, hadi ordan :))) iltimas-kayirmacilik başka seydir, liyakata gore görevlendirme başka sey… bunlari pek iyi bilirsiniz de... bilmezden gelip, algıya oynarsiniz… zavallı medya, az sonra, emeklilere bomba haber, dusen uçak kimin basina dustu, az sonra... hele yorumlar, muhteşem, tam ders cikarmalik… cok güzel, boyle devam, eğlenelim, guzelleselim:))
 • 3 Yıl Önce

Edebsiz adam

Chp akp mhp ...filan ...felan... Partiler bu bankamatik cocukları hepsinde var suclu ikdidar partisin 17 yıldır dürüstlüğü getirememiş olması coğu kamu kurumunda devlete zerre emek vermeden gelip giden bir çivi çakmadan emekli olan anlı secdeli olsun olmasın her kesimden kanı bozuklar çıkıyor. Chpye değil bu topluma has birşey sinik yönetiçiler kaypak insanlar her yerde var.şeytan var oğlum şeytan şeytanın kıyamete kadar zinçirsiz salmış allah sınıyacak bizi oğlum sınayacak cennetide cehenemide yaratmış şeytan huşuyla görevini yapıyor. Lakin allah şeytandan beter insanı unuturmuş gibi yapmış süre vermemiş ömür vermiş, şeytana rahmet okutuyor. Cennet cehennem şarlatan hocaların elinde istediğini istediği deliğe tıkıyor.
 • 3 Yıl Önce

mustafa

neolacakti sandiniz +herseyguzelolacak÷ beter olun aziz nesin çok zekiydin Allah var
 • 3 Yıl Önce

Ayhan sırma

Bankamatik memurları bunlar tam yiyici takımı
 • 3 Yıl Önce

Yağlı kapılara kapağı atıp bir iki nesil devlet ve özel sektörde hep ballı kaymakları yiyen bu sayede semiren solculardır

Moğultay ve oktay gibi laikçi ateist YOBAZ ların devlete soktuğu pkk sevici dhkpc tkpml tikko luları da biliriz k kılıçdaroğlu nun ssk ya soktuğu pkk lılarıda biliriz biz... Bunlar halkın parasıyla semiren asalak parazit lerdir 1923 50 arası seçim meçim yok olsa ne yazar tek parti CHP.. Yat yat uyu uyu uyu yat atam izindeyiz Atam izindeyiz Atam izindeyiz
 • 3 Yıl Önce

Alperen

Bu oldukça yavan bir haber..Ak Partili belediyelerden seçim kazanamamış yandaşların Yönetim Kurulu denilen arpalıklara atanmalarından gayet iyi biliyoruz..Türkiye klasiği..Sağcısı solcusu muhafazakarı İslamcısı aynı kalıptan çıkmış gibi.Yok birbirimizden farkımız ama biz osmanlı bankasıyız reklamındaki gibi.Ne ülke ama!..
 • 3 Yıl Önce

Şeref Kazan

Bu suçsa 17 yıldır iktidarda olan ve milletin parasını çalışmadan yiyenlerin sülalesini cıktığı yere tekrar geri sokacak kanunları düzenlemeye piçlerde değilmi
 • 3 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23