• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gündeme bomba gibi düşen ses kaydı! 'Süleymancılar meselesinin iç yüzü'

28 Mayıs seçiminin ardından sosyal medyada servis edilen bir videoda, Süleymancıların içinde bulunduğu durum gözler önüne serildi.

23 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

hesap

evet o sözü söylemişseler onlarda ona evet doğrudur onayı vermişseler kafir değil hemde kıpkızıl kafirdirler
 • 3 Ay Önce

Akif

Nufusun yarisi imansiz mi? Yuh be
 • 1 Yıl Önce

Gerçek

Akif, sen uyumaya devam et.
 • 1 Yıl Önce

Hii

BU  MÜSLÜMANIZ DIYE GEÇINEN SÜLAYMINCILAR 28 MAYISTAKI CUMHURBASKANLIGI SEÇIMLERINDE VATAN HAINLERI TERÖRIST ISBIRLIKCILERI ZILLETI VE TERÖRIST BASI KILIÇDAROGLUNU DESTEKLEME KARARI ALMISKARDIR SÖZDE BU SAHTE IKI YÜZLÜ MÜSLÜMANIZ DIYE GEÇINEN 1994 YILINDA SAYIN RECEP TAYYIP ERDOGAN IBB YE ADAY OLDUGUNDA OZAMAN BU SÜLAYMANICI ALCAKLARI ANP I DESTEKLEMISLERDIR BUNLAR BÜLEND ECEVITI TANSU ÇILLERI SÜLAYMAN DEMIRELI DESTEKLEMISLERDIR SIMDIDE 28 MAYIS 2023 SEÇIMLERINDE CHPKK A TERÖRISTLERINI DESTEKLEME KARARI ALMISLARDIR SOSYAL MEDYADA ALDIKLARI BU KARARLAR DOLASMAKTA BILHAKIS BENDE VAR BU SÜLAYNANCI IKI YÜZLÜLER FETÖ NÜN DEVAMIDIR TIPKI FETÖ NASIL MILLI GÖRÜSE DÜSMAN ISE SÜLAYMANCILARDA AYNEN DÜSMANLARDIR SÜLAYMANCILARIN BASINDAKI BU KARARI VEREN BASLARI CENABETIN SAHTEKARIN ALÇAGIN TAA KENDISIDIR BUNLARIN IÇLERINDE IYILERI VARDIR ONLARI AYRI TUTUYORUM ASIL VATAN HAINLERINDEN BIRTANESIDE BU SÜLAYMANCILARDIR BUNLARIN GEÇMISLERINI COK IYI ARASTIRMAK GEREKIYOR KIM BILIR ALTINDAN NELER ÇIKAR NELER AYNEN FETÖ HAINLERI GIBI
 • 1 Yıl Önce

Nur

Bu süleymancılar denen insanlar da bir muamma camilerde namaz kılmıyor bu haspamlar kot pantalon da yasakmış yurtlarına girilmiyormuş kotla öğrenciler fötöcüler gibi olacak sonları chp ye oy veren bu insanlar diyaneti beğenmiyor kadınlarınıda başörtüsü bağlama şeklinden anlıyoruz yollarda süleymancı olduklarını Allah akıl fikir versin bunlara chp gibi bir partiye oy vermeleri çok düşündürücü.
 • 1 Yıl Önce

Beyninizi bir gün kullanın

Dinsizin hakkından imansız gelir. Her seçimde sülolar hep aynı yapıyorlar. Feto 2.0. Amerikanın yedek fetoşu.
 • 1 Yıl Önce

hülya

neden talebe diyorsunuz da öğrenci demiyorsunuz?
 • 1 Yıl Önce

Gültekin

Süleyman efendinin talebesine ait olan bu ifadelerin hiç bir kıymeti değeri yoktur, niçin? savaşı kazandıktan sonra bu sözleri servis etmenin ne anlamı var. Savaşta Hz. Ali'nin yere düşürdüğü kafiri tam öldüreceği zaman, yüzüne tükürmesiyle öldürmeyişi" bunu düşünebilirsek Süleymancıların açıklamalarını anlamını da anlamış oluruz.
 • 1 Yıl Önce

54

ülkedeki cemaat tarikatçı fetöcü yapılardır bunları akpye söyleyin görsünler anlasınlar kirli görünmeyen gerçek yüzlerini dünya genelinde ülkede görün işte chpye verilen her oy abd natoya verilen oydu hainler
 • 1 Yıl Önce

thunder

vallahi hicde dua etmem sizler icin bekleyip sabrettim diyorsun niye bekledin madem namus seref din iman ekden gidiyor acaba bende feto gibi hac taksammi diye bekledin ,,namustan sereften soz etmeyin siz sizleri hem yurt disindan hemde turkiyeden iyi biliyoruz fetonun bir kolusunuz MASONIK bir yapisiniz yonetim kadronuz haric cemaatinizin cogu zengin ve cahil INEK gibi sagiyorsunuz isiniz gucunuz menfaat asirmak bosuna konusmayin GUNAH CIKARMAK ICIN VATIKANa PAPAYA gidin Haadiiiii
 • 1 Yıl Önce

Kürt Oglu

Secimden once neredeydin,ahmak herif. Secimden önce olsaydi bizlerde samimiyetine kefil olurduk.
 • 1 Yıl Önce

tarih bunu da kaydetti: chp’li süleymancılar!

mesele süleymancıların Erdoğan muhalifi oluşu değildir; mesele süleymancıların chp’li olmaları meselesidir! milli gorüşçülerden bunu, hatta daha da berbat şeyleri beklerim, yaparlar, sonuçta önlerinde manevi bir önder bulunmayan heriflerdir bunlar; ama süleymancıları sahipli sanırdık!
 • 1 Yıl Önce

MİLLET

Süleymancılar değil de onlara fetönyahunun yeni versiyonu demek daha doğru olur. Onlar ya içinde bulundukları gafletten uyandırılması, yada ihanet içinde olanlara gereken yasal işlem ivedilikle yapılmalıdır.
 • 1 Yıl Önce

sancaktar

bu  ikinci fetö aman dikkat bu pisliklere ne yardım ne de evlatlarınızı teslim edin din kisvesine bürünmüş dinsizler
 • 1 Yıl Önce

bir

Süleymancılarda tutuklansın dağıtılsın huzursuz oluyoruz Kur'an Azimuşşan'ınımızı ellerine almasınlar
 • 1 Yıl Önce

Kasım Hoca

 şimdi yalandan temizlemeye çalışıyorsunuz secimden önce niye bu konuşmayı yapmadın ulan .....siz oğlu ......siz.Sizin gibi cemaatlerin arkasında batı var haçlı var siyonistler var emperyalistler var PKKlilar var Türk düşmanları var Vatan Millet düşmanlar var.DEVLETIME SESLENIYORUM DUYUN SESIMİ ARTIK.Bu tür yapıları böyle olan cemaat ve tarikatleri yok edin.Yeni Asya grubu da aynı bunlar gibi işbirlikçi. Illa ...müze kazık girdikten sonra hamle yapacaksıniz FETÖ örneğinde olduğu gibi.
 • 1 Yıl Önce

Hayro

Sade ve inanclı takva bir müslüman olmaya calışıyorum. Rabbimle arama aracı sokmam! İbadet ihale ile olmaz! Bütün cemaatlerde akceli işler var …Paranın girdiği her cemaat mafyadır. Bunlar süslü tavuskuşları… Süslerni cemaatten temin ediyorlar! Tamamı nın gayesi cıkar . Uzun ömrümde samimi bir cemaat görmedim…Tümü : Fakirin hakkı olan ; Fitreyi zekatı sadakayı be kurbanı çalarak saltanat sürüyorlar.. Tümünüde İngiliz ve siyonistler organize ediyorlar… Cakma seyitlerle ve başıbozuk hoca bozuntularıyla! Dinini öğrenmeyen aptallarla dolu islam dünyası ! Çok büyük bir sektör…Günahkar günahtan kurtulmak için buyılanlara sarılıyor…Günah senin yalvaracağın yer Allahtır!Allahtan başka kimse seni günahında kurtaramaz…Geri zekalı müslüman!Sistem : Kuran aptalların elinde kalır : mallar mülkler ve paralar bu fetbaz soysuzlara gecer…Uyan artık müslüman! Ölünce mi ayıkacaksın!
 • 1 Yıl Önce

Bal

Ne yazikki Süleyman çıkar cemaati yine muhalefete oy verdi çünkü 15 temmuz un ikinci gününde cemaat liderlerinin mit tarafından öldürüldüğüne inanmislar kimse mevzunun amarika tarafından yapılan operasyon olduğunu düşünmüyor cemaatte ramazan aylarında elinde çanta para toplayan birçok ibadet kısmında insan ama artık bunların malvarliklari ve ortada dönen para fetocularinkine döndü ve devlete isyan noktasında özellikle sn cumhurbaşkanına küfür noktasında en ondeler ve memleketteki cemaatin başını Alanya çekiyor .devlet bir an önce Alanya ve orada dönen para ve yurtların önünü almazsa bu seçim geçti ama bir dahaki seçimlerde kesinlikle bunlar devletin başına bela olacaklardır . Durmadan yurt yapıyorlar ve oralarda hükümete düşman gençler yetistiriyorlar ortada dönen paranın da hesabı yok
 • 1 Yıl Önce

Garip

Ne yani simdi kiliseyi besmele ile acan, zinayi suc olmaktan, cikaran, domuzu kasaplik hayvan yapan musluman , bir partiye oy veren dinden cikar oyle mi, yesinler sizi. Sap samana at izi  izine o kadar karisti ki coz cozebilirseniz.
 • 1 Yıl Önce

gdfg

belliki müslümanların yaşadıklarından haberin yok,bu saydıkların engel değil,yasak değil,ama diğer ideoloji başa geçtiğinde insanlar dinini yaşayamadı anlatamadı kuran öğretemedi,islami giyinemedi,sen belliki gençsin,müslümanlar oy verirken adayların haşa peygamber oldukları için vermiyor,hangisi islama daha az zarar verir hangisi islamı yasaklar,hangisinde daha rahat allahı anlatabilir,çocuklarımızı hangisinde islama uygun yetiştirme immkanı olur buna bakıyor,bir taraf yasaklayacaım diyor,diğer tarafta rahatça anlatıyor ve yaşıyoruz,senin yazdıkların kişilerin tercihleri ile yapmayabileceği konular,ama diğer ideoloji islamı ortadan kaldıracağım diyor,ve bunu güç buldukça yapıyor,çok eski değil 28 şubatta bunu gördük,ama o günleri yaşamayan ,akpartıde gözünü açanların bundan haberi yok,

Mert

secim bitti, is isden gecti, maglup oldular, simdi geliyor bu sözler...bence gec kalindi
 • 1 Yıl Önce

Muhammed Genç

Evet "FETO - FETOCULAR " üstad BEDİÜZZAMAN dan tokat'yediler. "SÜLEYMANCILAR "da SÜLEYMAN EFENDİ ' nın tokatını Yeyip ayni duruma ..
 • 1 Yıl Önce

Akif

Boş konuşmuşsun koçum.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23