• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ve Almanya’da ekonomi patladı! Hükümet yardım paralarını geri istemeye başladı

Koronavirüs salgını nedeniyle dünya çapında, hükümetler ekonomik darboğaza girdi. Dünya basınına her şeyi iyi gösteren Avrupa basınının haberleri bu gelişme ile patladı. Almanya hükümeti pandemi sürecindeki yardım paralarını geri istemeye başladı.

22 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Fehmi sapuk

Almanya yardımı hak eden hiç bir işletmeciden birşey geri istemiyor. Kesin bu yardimi haksizca almıştir. Ondan isteniyor
 • 1 Yıl Önce

Pençe

He biz yardım yapmadık istemiyoruz demeyemi getiriyorsunuz Almanya yaptıda ne oldu bak istiyorlar diyorsunuz yani akitçiler siz varya siz bu akepeliler kadar suçlusunuz ülkenin vatandaşın bu yoksulluk durumuna düşmesinden yazıklar olsun sizlere sözün bittiği yer bu olsa gerek
 • 1 Yıl Önce

Mesut SARP

Avrupa sürünüyor diye başlık atarak, içimizdeki bereketsizlik ve iktisadi kaosa destek aramak züğürt tesellisinden öteye gitmiyor.
 • 1 Yıl Önce

Mesut SARP

Söz konusu paralar korona krizinde yalan beyanlarla Alman devletinden alınan paralar. Almanlar yolsuzluk yapanların evlerine kadar haciz getiriyorlar. Görevli memurlar halk ve hükumetten tam destek alıyorlar. Allah bu dünyada bereketi hangi din mensupları olduklarına göre değil sadece dürüst toplumlara Nasib ediyor.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Soylu

Ve Almanya'dan mülteci akını başlar, sınırları kapatılır
 • 1 Yıl Önce

Salihce

O evrak “ haksız ödeme “ almış kişiye gelmiş. Madem öyle Gelsin bütün Almancılar cennet Türkiye’yi reisin kanatları altına girsin!!
 • 1 Yıl Önce

faşist türk

yorumlarda yine vatansız işgalci göçmen hırsız kemalist fetullahçı pkk’lı terörist ...leri
 • 1 Yıl Önce

Beter Olsunlar

Biz pembe dünyalarda uçuyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Komünist

Onlar yardım yapıp geri istiyor bizim hükümet direk bağış istiyor
 • 1 Yıl Önce

Yalan yanlış beyanlarla haksız yardım alanlardan geri alınır!

يَٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُوٓا۟ إِن جَآءَكُمْ فَاسِقٌۢ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوٓا۟ أَن تُصِيبُوا۟ قَوْمًۢا بِجَهَٰلَةٍ فَتُصْبِحُوا۟ عَلَىٰ مَا فَعَلْتُمْ نَٰدِمِينَ Ey imân etmiş olanlar! Eğer size bir fâsık bir haber ile gelirse hemen onu tahkik ediniz. Belki, bilmeksizin bir kavme saldırırsınız da sonra yaptığınızın üzerine peşimânlar olmuş olursunuz. {Hucurât Suresi 6. Ayet Meali}
 • 1 Yıl Önce

İslam

... 2020 de almanya 756 milyar euro dağıttı 600 milyar eurosunu alman devi firmalara verdi
 • 1 Yıl Önce

Esra

Algınıza s... İnsanda şeref,namus olacak arkadaşlar,yokki sizde !!
 • 1 Yıl Önce

Mektubun üst kısmınıda yayımlasaymışta, sebep anlaşılsaymışya!!!

Yardımlar yardıma muhtaç insanlara yapılıyor Almanyada! Yardıma muhtaç olmayanlarda zaman zaman kendilerini yalan, yanlış veya eksik beyanlarla yardıma muhtaç gibi gösteriyor!!! Yalan yanlış eksik beyanlarla haksız yardım alanlardan ise aldıkları yardımlar geri alınıyor!!! Almanyada korona döneminin yardımlarından haksız yararlanmak istiyen bir çok fetö vbleri, binbir entirika çevirdiler, bu pilanlardan biride karıkoca sahte ayrıldılar ve ilk etapta gerçekten ihtiyaç sâhibi âilelere yapılan 5000,00€ yardım için. Bizim yakınımızda 3 âile bunu yaptı, korona yasak ve yardımları bittikten sonra tekrar aynı evde yaşamaya başladılar!!! Almanyada sırf bir kişi farklı eyâletlerden hayali şirketler kurarak tam 2.000.000,00€ yardım alıp hemen Kripto paraya çevirip ingiltere bankalarına aktarmış, tutuklandı ve Almanyanın en büyük dolandırıcılık olayı olarak mahkemeler devam ediyor!!! Bazı dernekleri bile kullanmışlar kripto fettöşiler haksızlıkla covid yardımlarından yararlanmak için, ondan sonra polis baskın yapınca yok halılar ayakkabılarla çiğnendi vayvelaları kopardılar, bunun üzerine mâli polis artık baskın yapacağı dolandırıcılık yaptıkları derneklere baskın vermiye giderken yanında hâlı götürüyor! Mâddi kaynakları kuruyan fetö o dönemde elinde bulunan şirket ve dernekler üzerinden bu işleri yaptıkları ve bunun üzerine Almanyada medyada haklarında *illumunatiden daha tehlikeli karanlık örgüt" haberleri yapılarak , fetöye aba altından sopa gösterilerek uyarı yapıp kontrol altında tutmaya çalışmaktadır fetö terör örgütünü Almanya... İşin aslı fetö Almanyanında başına dert oldu, Almanyada oturumu olanlar fetöcüleri kontrol etmek hadi neyse, Savcılar en azından mülteci kamplarındaki fetöcüleri *ülkenizde savaş veya sizin için hayati bir tehlike yok* kararı verip, polis nezaretinde derdest edip geri göndermeyide denediklerindede bu şekilde sosyal medyadan ortalığı birbirine kattılar *TC'de kendilerine zulmden başka bir şey olmayacağı* iddalarıyla kamuoyu oluşturup mâni oldular paket edip geri gönderilmelerine... Yoksa Almanya gelir durumuna bakılmaksızın çocuklar için iki kere olmak üzere çocuk başı 200,00€ verdi, onuda kimseden geri istemiyor.... Bunun dışında yapılan corona yardımları ihtiyaç sâhibi muhtaçlara idi, kendilerini yalan yanlış beyanlarla muhtaç gösterenlerden ise her zaman geri alırlar o yardımları.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Dünyada Türkiye harç her yerde açlık var. Kıtlık var. Enflasyon var. Ama bizim solak medya ve talipçileri görmüyor. İyi ki varsın akit ve a haber.
 • 1 Yıl Önce

Dff

6 milyon ciron varsa neden yardım aldın? Sen sahtekarlık yap sonra devlet parayı geri isteyince yaygara kopar......
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Gerçek yolsuzluk bunlarda şarlatan medyalarıyla hep beraber götürüyorlar, bunların iyi günleri, yurdum insanınında iyi günleri, nankörlük, şükürsüzlük haddinden fazla, korkarım bu Allah cellecelalühü bilir, cezasız kalmayacak.
 • 1 Yıl Önce

Delikanlı

Akit? Acaba bu yav.ak yardım ödeneği alıp ama buna rağmen işcileri tam gün calıştırmış olabilir'mi? Bunu fark eden yetkililer corona yardım ödeneği'ni geri istemeleri gayet normal değil'mi..Kesin badem bıyıklıdır"haram parayı nasıl kursağında gecirecekti? Adamlar bu ya.şağı günah'tan kurtarmışlar. Ben olsaydım iki mislisini geri isterdim..
 • 1 Yıl Önce

mahmut

akrabalarım var almanyada paraları adan z ye geri istiyorlar haber doğru
 • 1 Yıl Önce

Bekir

Almanya da ödenen yardimlar geri istenmiyor, sadece haksiz yere alinan paralar geri aliniyor.
 • 1 Yıl Önce

Arif

Alsınlar zaten. Bütün Almancılar buralardan arazi kapattı o paralarla. Bize verilmeyen yardım, niye onlara verilsin. Almanya Türkiyeden büyük mü.
 • 1 Yıl Önce

Erol

kimseye yaranamadı şu döviz getiren gurbetciler almanya'da yabancı, vatan'da almancı arif efendi esnaf dört gözle bekliyor ama gurbetcileri, gelselerde bir çarpsak diye. Dürüst esnafları tenzih ederim.

Ali Mehter

cifte standartlik yaratma bilmez bilmez konusuyorsun

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23