• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Doktor Mehmet Öz'den ürküten açıklama: Koronavirüsten kaçış yok

Dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz koronavirüsten kaçış olmadığını herkesin buna yakalanacağını söyledi. Öte yandan koronavirüsten korunmak için de önemli maddeler sıraladı.

3 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

semih

ali iyi de burada dedikleri nin obeziteyle yiyecek sanayisiyle ne ilgisi var bütün insanlar menfeatlerine göre haraket eder ve davranır aslolan konuşulan ve yapılan algıları seçecek zekaya sahip olmak kimse artık her söze inanmıyor okumakla kalmıyor değerlendirme yapıp ona göre hareker ediyor
 • 1 Yıl Önce

Ali Osram

Dr. Oz, The wizard of OZ gibi sahtekar ve aldatici birisi olarak bilinir ABDde. Ozellikle yiyecek ve icecek hakkinda verdigi tavsiyelerin (bu sacma makalenizdeki gibi) zerre kadar tibbi bir tabani olmadigindan, bilim dunyasi ve hakiki yiyecek-saglik experleri tarafindan bir duzenbaz, sahtekar ve yiyecek endustrisi tarafindan beslenen bir orta cag sihirbazi/wizard-of-oz olarak gorurler ve onun populist tavsiyelerini de o kadar ciddiye alirlar. Oz bir medya sihirbazi (ve food-industry-adami) oldugu icin, 60larda ortaya atilan ve amerikalilarin bugunku obezite salgininin sebebi olan saglik tezleri uzerinden tavsiyeler verir. Turkiyenin amerikayi obezite salgininda pesinden gitmesini istemiyorsaniz, oz yerine bilimsel gerceklere tutunun... Ikra!
 • 1 Yıl Önce

mahoaga

Ali Osram, sallaa!.. Gerçek !wizard of Oz' arıyorsan her yıl dünyayı maddi olarak milyarlarca dolar olarak söğüşleyen, hastalık olarak ta faydadan çok sayısız zararları olan ilaçları, aşıları dünyaya kakalayan Big Pharma'ya bak. Bilim olarak dünyaya sunulan ilaçların çoğu tedavi için işe yarama-makta, sadece Semptomları azalmak, ağrıları haifletmek için kullanılmakta, dahası yan tesirleri azalttıkları semptomlardan çok daha tehlikeli ve de ölümcüldürler. En basitinden kanser için tedavi diye millete kakalanan üç yöntemin(radyasyon, kemoterapi/zehir, ameliyet) üçünün kullanımı sonucu her yıl milyonlarca insan ölmektedir. Neden vücudun Savunma sistemi olan bağışıklık sistemini güçlendirmeyi öneren insanları TU-KA-KA'lamak zorunda hissediyorsunuz kendinizi? Sen istersen bizde 'ilaç' denilen ingilizce 'PHARMA' 'Pharmacy' kelimesinin latince ne manaya geldiğini bir araştırarak başla işe!

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23