• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'de panik başladı! Kaftancıoğlu'ndan 'Muharrem İnce' talimatı

Muharrem İnce'nin yeni parti hamlesi CHP'yi panikletti. Örgütten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, teşkilatlarla görüşerek İnce hakkında talimat verdi.

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Cabir

Akparti'ye faydası olmaz.
 • 2 Ay Önce

diğer vatandaş

chpnin ileri demokrasi anlayışına güzel örnek olmuş.
 • 2 Ay Önce

FITRİ

HANİ TEK ADAMDI SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ GÖRDÜNÜZ MÜ TEK ADAMLIK NASIL OLUYORMUŞ KİMSENİN KONUŞMASINA İZİN VERMİYORLAR SUSTURUYORLAR BU MU SİZİN ADALETİNİZ ATATÜRK ÇÜLÜĞÜNÜZ DEMOKRASİ ANLAYIŞINIZ BIRAKIN HERKES FİKRİNİ İFADE ETSİN NEDEN KORKUYORSUNUZ DEMOKRASİ DEMOKRASİ DİYE DİYE MİLLETE DEMOKRASİNİN NE OLMADIĞINI İYİ ANLATTINIZ SİZ KENDİNİZ GİBİ DÜŞÜNMEYEN KENDİNİZ GİBİ İNANMAYAN İNSANLARIN NEFES DAHİ ALMASINA MÜSADE ETMEZSİNİZ
 • 2 Ay Önce

ömer

chp’de yetişti, partinin her molekülünde görev aldı. Dört dönem Yalova Milletvekili seçildi. Grup Başkan Vekilliği görevinde bulundu. CHP’de ‘’Değişim Harekatı’’nı başlattı. Kimseden korkmadı, iki kez CHP Genel Başkanlığına adaylığını koydu. Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyarak yüzde 30.6 oranında oy aldı. Bu oy yüzdesi partinin seçimlerde aldığı yüzdeden daha fazlaydı. Aydın’a geldi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den daha fazla ilgi gördü. Muharrem İnce’yi dinlemek için alanı dolduranlar o, kürsüden ininceye kadar ayrılmadılar. Kılıçdaroğlu'nu dinleyenler ise daha ilk saatler içinde gruplar halinde alanı terk etmişlerdi. Seçim yenilgisinin faturasını Muharrem İnce’ye kestiler, onu suçladılar; ama hiçbiri onun yanında değillerdi. CHP içinde başlatmış olduğu değişim rüzgarının hedefe ulaşmaması için birileri elinden geleni yaptılar. İsteseydi bunların hiçbirine girmez, milletvekilliğinin nimetlerinden yararlanmayı sürdürürdü. Muharrem İnce’nin yeni bir parti kuracağı söylentileri birilerini çok telaşlandırmış olacak ki, bir yıl önce onun peşinden gidenlerin çoğu şimdi onu siyaset sahnesinde linç etmeye çalışıyorlar. Muharrem İnce’yi her gittiği yerde, Türkü de, Kürdü de, Lazı da, Çerkesi de, Alevisi de, Sünnisi de birlikte dinlediler, birlikte alkışladılar; ama şimdi öyle değil. Sosyal medyayı izlediğimde, Muharrem İnce’ye hakaret eden, küfür edenlerin arasında mezhepcilik yapanları görmek siyasetin kirli yüzü olarak beliriyor. Sanki bir güç butona basarak Muharrem İnce’yi karalama kampanyasına başladı. Bu bir kin mi? Bu bir nefret duygusu mu? Yoksa korkularının dışa vurumu mu? Bence, Muharrem İnce'den korkuyorlar, bu korkularını gizlemek için de "CHP’yi Böler" diyorlar. Oysa CHP Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlığından bir iki yıl sonra zaten bölünmüştü. YCHP'liler ile Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu gerçek CHP’liler. Mücadele de bu iki grup arasında geçiyor. Ve olaylar gösteriyor ki mücadeleyi gerçek CHP’liler kazanacak. Bunun en belirgin kanıtı da CHP’yi kullanarak saltanatlarını sürdürenlerin Muharrem İnce’nin yeni bir parti kurmasından korkanlar. Su akar yolunu bulur, tek korkuları kendi dümenlerinin bozulacak olması. Varoluşun ‘’değişmeyen tek şey değişimdir’’ kuralı bütün baskıcı unsurlara karşın hükmünü sürdürecektir; çünkü şimdiye dek hiçbir güç bunun tersini yapmayı başaramadı. Muharrem İnce yeni bir parti kursa da Atatürk’ün kurduğu CHP’ye hiçbir şey olmaz. 82 yıldır Atatürk’ü öldüremeyen her türlü güç, Atamızın kurduğu partiyi mi yok edecek. CHP’nin başına gelenler, kendi bünyesinde amip gibi çoğalan asalaklar yüzündendir. Onların da sonu yaklaşmaktadır. Partiye ömrünü adamış bir insana küfredenler bu eylemleriyle gerçe CHP’li olmadıklarını da göstermişlerdir.
 • 2 Ay Önce

Haktan

Bu kadın neden tutuklanmadı
 • 2 Ay Önce

Europa

Seçimsiz Tek partili cumhuriyet yillaridan tek farki kaldi chp nin oda ,Tc ve turkler hariç turk dusmanlariyla Yol almayi istiyen bir chp var !!! Pkk hdp dusman bati zionistler chp nin kanklari ve Ya sahipleri nasil gormemistir isterseniz.
 • 2 Ay Önce

ahmet

bakın demokrasiye korkaklar altlarına kakaladılar adamın adını anmaktan nasıl korkuyorlar siz zaten iyi demokrat sanıyorsanız kendinizi bu adamın adının anılması size neden dokunuyor ki niye korkuyorsunuz ki.demek size zararı olacak korkmayın akepeliler var ayrılıp parti kuranlara göz kırpın onlar zaten yalvarıyorlar içinize onları alın.güçlenirsiniz.
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23