• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhur İttifakı bakın niçin kaybetmiş! Gerçekten çok şaşırtıcı

Cumhur İttifakı bakın niçin kaybetmiş! Gerçekten çok şaşırtıcı

13 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

bir tatafta ittifak,diğer tarafta mücadele=akılsızlık=kayıplar.

ne akılsızca bir ayrı ayrı girme beyinsizliği...bunu hiç mi akıl edemediler. erdoğan ve bahçelinin 45 dakikalık görüşmeleri ile olmaz bu işler. güzelce detaylı hesaplı çalışmalar olmalı idi.partilerin yetkilileri çalışmışlardır elbette. işte ferasetlerinin sonucu... hem cumhur ittifakı,hem de bir taraftan karşılıklı mücadele....... türkiye genelinde akılcı bir çalışma olması gerekmez mi idi.
 • 1 Ay Önce

Abdullah Kılıç

genel seçim değil miydi? o zaman cumhurbaşkanı niye miting yapıyordu?
 • 1 Ay Önce

lafa bak hizaya gel. senin esprine......

elinin köründen ,kurnaz çakaloviç..

!!!! AKP YE oY YOK !!!

AKP çok ileri gitdi MHP Ye de oy yok çünkü 2016 dan beri AKP yi destekliyor MHP, AKP den ayrılırsa MHP ye Yozgatlı olarak oy veririm
 • 1 Ay Önce

kazık mı soktu. az gelmiş eser ve hizmetler belli.

bak seeen. akp bu kadar mı kötü. sen git chp/dem e. onlar daha iyi çocuklar. psiko... 21 yılda türkiyeye 3 türkiye ilave edildi. dünya görüyor,ama sen daha akıllısın idrak abidesi..sen ak parti, mhp derken sol ve bölücü geliyor. uyanma daha.

Ayhan

Yaşanan olumsuz şeyler, harap edilen ekonomi, işsizlik, yolsuzluk değil yani sebep. Sadece aynı yerde aday çıkarmak. İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa hepsi mi öyle?
 • 1 Ay Önce

yusuf

şimdi gelen chp belediyeleri,ekonomi,işsizlik,yolsuzluk sorununu halleder. yoksa bin beter mi eder..sen biliyor musun istanbulda 5 yılda sadece yıkım hizmetsizlik ve yolsuzluk oldu.hiç mi olumlu bir şey göremedin bu ülke genelinde 21 yılda.

HİZİPSAVAR

ana sorun eyt ile ipler verilen haram emeklilik ve emekliler 2- ak partiye oy veren seçmen şöyle diyordu domates 4 yıldır 1 tl daha ne istiyorsun enflasyon pazar manav kasap markete hiç dokunmadın dın tarlada 6 tl olan domates pazarda manavda 45-50 tl. avrupanın en çok canlı hayvanı bizde kasapta et 550 tl avrpada 200 tl. veeeeeeee en büyük sorun bu sorunların ana kaynağı adalet. bakanları görevden aldın yargılanma ve ceza yok niye aldın. beleidye başkanlarını görevden aldın yargı cza yok. şike yapan suç üstü yakalandı ceza yok büyük ihalelerin hiç birinini uyuşmazlık mahkemeleri türkiyede değil neden adalet yok diyorlar. en son trabzon fener maçı seyirci sahaya giriyor fenerde trabzonda aynı cezayı alıyor hiç bir seyirci fenerli futbolculara saldırmıyor ama fenerli futbolcular seyirciyi darp ediyor yarısı var yarısı yok olanlarda kavgaya karışma maddesinden ADALET yoksa hak yerine gelmez yatırımcı gelmez sayın başkanım.
 • 1 Ay Önce

ver coşkuyu.

zırvadan seçmeler.durup dururken zalim ve saldırgan fenerli fodbolcular tribünlerdeki o sakin o uysal o münis o efendi o zarif adeta eski istanbul beyefendileri misali trapezus seyircilerine tribünlere tırmanarak saldırdılar. ne yapsaydı o masum o uslu çocuklar .. kendilerini çok masum bir şekilde korumaya çalıştılar, ama o azgın fenerliler uf yaptılar yavrularımızı. uf oldu uff. eytlilere haram emeklilik oldu şimdi. 3 sene 4 sene türkiyede kıyameti kopardınız. eyt platformları bilmemne.bin bir edepsizlik.chp ve ip oradan da az mı oy devşirdi. hep bana hep bana .vay öbürüne verilene . ilkel ülke ilkel toplum. klasik orta doğu kafası.

emir

geçen seçimde kırşehiri tepsşde sundular akıllanmadılar.yazık değil mi milltin oyuna kardeşim.bu bize dokunuyor size dokunmuyor mu.neden bizleri üzüyorsunuz.
 • 1 Ay Önce

yavhehe

sizde buna inandınız.. yani bundan dolayı kaybetti şeçimi sadece? başka sebepleri yok, ekonomi, emekliler, tepki oyları falan değil yani.. mağlubiyeti bile makyajlıyorsunuz valla helal.
 • 1 Ay Önce

nasıl kıçının altındaki minder yumuşak mı.höhöhö

chp 74 yıldır öyle yapar canım. bak bunlar millete cahil demiyor senin chp gibi canım.pandeminin artçıları,bizi her yönü ile ile etkileyen rusya savaşı,döviz komplikasyonları ardından üstüne üstlük türkiyenin 1/6 sını yıkan 8 saat ara ile 7.7 ve 7.6 lık iki dev deprem.....ekonomiiii,emeklileeeerr .. seninkiler olsa otuz sene kendine gelemezdi.... ne güzel g.. g... konuşmak

ERMAN

Dua edin genel seçim değil. Yoksa çok mazlumun canını yakacaklardı.
 • 1 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23