FETO’nun bedduası, kendi başına mı döndü!!!

09 Ağustos 2018 Perşembe

Kendi ülkesinin insanlarına karşı yapmış olduğu beddua ve 15 Temmuz darbe girişiminden sonra, ihanetinin karşılığı olarak dünyanın her tarafında kaçacak delik arayan FETO’nun, bedduası kendi başına döndü. 

Bir Müslüman’a kâfir ve Firavun diyen, eğer söylediği insan mümin ve Müslüman ise, söylediği söz kendi başına döner, kendisi kâfir ve Firavun olur. Kendi ülkesine ihanet eden FETÖ’cüler, bombaladıkları insanların bedduaları ve lanetleriyle, şehitlerin kanının tutmasıyla darmadağın olup, dünyanın değişik ülkelerine kaçmak mecburiyetinde ve Vatansız Haymatlos (sığıntı olarak) yaşamaya mecbur kaldılar. Her ne kadar hicret ve irşad deyip kendilerini kandırsalar da.

En son darbecileri Türkiye’ye iade etmeyen Yunanistan, Türkiye’nin başına gelen bu darbe hareketinden çok mutlu olduğu gibi, darbeci hainleri koruması altına alarak, daha önceki PKK hainlerini de himaye ettiği gibi, FETÖ’nün bedduasından nasibini almak üzere, ilahi tokada, bela ve musibete davetiye çıkardılar. Ocaklarına ateş düşsün, ateş salsın dediği beddua, 9 darbeciyi Türkiye’ye iade etmediği için san ki Allah o darbecilerin başına gelecek ateşi, Yunanistan’ın başına saldı. 

Aniden çıkanorman yangınında 100’e yakın insanın yanarak ölmesi, 1000 taneden fazla evin yanması, yaralı sayısının da belli olmaması felaketiyle, Yunanistan’ın derinden bir sarsıntı geçirmesine sebep oldu. 1,5 saat süren yangında, rüzgârın saatte 100-120 km hızla eserek, 5-6 saatte ancak tahliye edilebilecek bir duruma fırsat vermedi. Kamu Güvenliği Sivil Savunma Bakan Vekili Nikos Toskas “Kundaklama ve cezai suçları işaret eden ciddi bulgular var” dedi. 

Bu arada nerede olduğu belli olmayan, saklanan darbeci hain askerlerin yangın esnasında kurtarılması ve askeri bir karargâhta oldukları ortaya çıktı. Türkiye’deki darbeye çanak tutan, FETÖ’cülere yardım ve yataklık yapan Yunanistan’a, FETÖ’nün ocaklarına ateş düşsün bedduası, döndü dolaştı ve kendi müntesiplerine ve FETÖ’ye destek olan Yunanistan’a da düştü. 

Yüzlerce sivil Yunan vatandaşı, şehitlerin laneti ve FETO’nun bedduası ile ilahi tokada çarpıldı. Daha önce Yunanistan’a sığınmak üzere giden pek çok mültecinin botlarını acımadan patlatan Yunanistan, Türkiye›ye ihanet eden, vatanını, milletini bombalayan hain askerleri korudu ve onları sakladı. 

FETÖ’nün beddua meselesiyle ilgili eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in HaberTürk kanalında, kendisinin anlattığına göre, FETÖ’nün imamı hain ve kaçak Şerif Ali Tekalan’ın kendisine gelip bu beddua meselesiyle ilgili, FETÖ’nün devlet ile karşı karşıya gelmesini önlemek üzere, FETO’nun bu derece saygısız beddualarına ve ihanetlerine rağmen, Diyanet’ten açıkça devletin geri adım atmasını, bu beddua meselesinin üzerinin kapatılması ve yumuşatılması hususunda arabuluculuk yapmasını, Mehmet Görmez’den istediklerini, canlı yayında HaberTürk kanalında açık açık kendisi söyledi. 

Şerif Ali Tekalan, FETO’nun verdiği talimatla, bedduasını laf cambazlığı yaparak kafaları karıştırmak üzere (mülaane veya mübahele) diyerek, yumuşatalım FETO’yu aklayalım teklifinde bulunabildi. Mehmet Görmez ise; “Bu teklif karşısında hayretle, bana bunu nasıl teklif edebilirsiniz. Fethullah Gülen bu hususta milletten, devletten ve Allah’tan özür dilesin, ben de bu hususta ona göre bir izah getirmeye çalışırım” dedi. 

Hâlbuki FETO için arabuluculuk yapan bu hain Şerif Ali Tekalan’ın, o anda yakalanması, tutuklanması ve örgüt arabuluculuğu yapmaktan cezalandırılması gerekirdi. Aynı teklifi Mustafa Özcan da yapmıştı. 

Mülaane ve mübahale Peygamberimizin, Yahudilerle Asr-ı Saadet’te yapılan karşılıklı lanetleşme ve yeminleşmenin adıdır.FETÖ’nün yaptığı ise, Türkiye’nin Müslüman milletine ve devletine yaptığı % 100 bedduadır. 

Müşrikler Peygamber (AS)’dan, İslam›ı anlatacak 70 sahabenin kendilerine gelmesini isterler, Efendimizin gönderdiği en seçkin sahabeler, İslam ve Kur’an’ı anlatmak üzere yola çıkarlar. Bir-i Maune Vakası denilen (kuyunun başında) konakladıkları bu yerde, tuzağa düşürülüp öldürülmesi olayında, Peygamber Efendimiz bu olayın haberini alınca, gözlerinden yaşlar boşalır ve ciğeri yanar, hayatı boyunca ilk kez müşriklere bu sözlerle beddua ettiği kaydedilir. 70 arkadaşının şehit edildiği bu hususta söylenen sözleri, FETO aynen kendi devletine, kendi askerine, kendi milletine karşı rahatlıkla yapıyor ve buna mülaane diyerek yumuşatmaya, kafa karıştırmaya ve üzerini örtmeye çalışıyor. Gurur ve enaniyetinden dolayı geri adım atamıyor. 

Beddualar Müslümanlara karşı yapılırsa, bumerang gibi sahibine geri döner. Pek çok iyi niyetli insanın kandırılarak, sonunda mafyalaşmış uluslararası terör örgütü haline dönmesi, açıkça bedduanın akıbetinin ne olduğunu açıkça gösteriyor. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • MARDİN MÜZESİ SOYGUNUMARDİN MÜZESİ SOYGUNU6 ay önce
  MARDİN MÜZESİ SOYGUNUNDA FETÖ-PKK parmağı var mı? Hırsızları FETÖ'nün ve PKK'nin mülki ve yerel amirleri, siyasetçileri, hakim ve savcıları korudu mu, hala koruyorlar mı?FETÖcüler ve PKKlılar FETÖ-PKK ile mücadele kapsamında tutuklandıkça iddianamelere ve itirafçı tutanaklarına tarihi eser hırsızlığını organize eden siyasetçilerin ve müzecilerin de adı giriyor. Bakalım Mardin Müzesi'ndeki skandal Sürekli Hazinesi soygunu, namı diğer Kırk Haramiler Definesi soygunu hakkındaki iddialar irdelendikçe daha neler ortaya saçılacak. Bakalım o eskiden çok güçlü olan İngiliz destekli siyasetçi her yerde konuşulduğu gibi gerçekten müze soygununun içinde miydi, içeriden ve dışarıdan organize eden suç ortaklarını ve hırsızları gerçekten koruyanların başında mıydı? Çok yakında ahlak sahibi vatansever hakimlerimizin, savcılarımızın, polislerimizin ve derinden derine araştırmasını yapan gazetecilerimizin sayesinde hırsızlar deşifre edilip hakettikleri cezaları alacak ve tüm medya adi hırsızların ve vatan hainlerinin ellerinde kelepçelerle kodese tıkıldıkları anı paylaşacaktır. Nurettin Veren'in Mardin Müzesi soygunu ve tarihi eser kaçakçılığı işinde FETÖ parmağının olup olmadığı konusunda da kamuyu bilgilendirmesini, hırsızların yakalanıp cezalandırılmasını vehala kayıp olan ünik altın ve gümüş eserlerin bulunmasında yardımcı olacağını umut ediyoruz.
 • Vida somunVida somun6 ay önce
  Karakter ve mizaç olarak Adnan' la Feto' yu çok benzetiyorum birbirlerine! Hayta Kafataş ise daha bi sağı solu yontulmamış, aşırı kıymıklı olanı gibi geliyor bana..
 • Mehmet gülerMehmet güler6 ay önce
  Fetö bir piç vatan haini ona inanlar hizmet edenlerde öyledir. Ancak artık bu lafları bırakın ülke ekonomi battı dolar euro nerede tl nerede hepimiz borçluyuz dürüst olun düzgün yazılar yazın artık
 • vatanım sana canım fedavatanım sana canım feda6 ay önce
  Allah o darbe gecesi .Vatanımızı milletimizi yaptıgı yardımlar,iyiler yüzü gözü hürmetine korudu bende tamda ateşin oetasındaydım fakat Allah yüreginden korkuyu alıyor.Vatansız yurtsuz kalma korkusu inan ölümü unutturuyor.Allah razı olsun reisim meydanlara cıkın diyince hiç başka bir şeyi düşünmedim.Allah fetöyü ve onu sevenleride KAHRETSİN İNŞALLAH
 • KAMİLKAMİL6 ay önce
  KİM Kİ ALLAH I VE RESÜLÜNÜ DÜMEN EDİP HAKİKATİ FAŞ EYLEMİŞ...BOYU DEVRİLSİN
 • Ahmet KoçakAhmet Koçak6 ay önce
  elbetteki fetö teröristi ve destekçileri bedduayı aldılar,ama yangının bir ucuda biz erdoğan sevdalısı ak partilileride vurdu.şu an evladım hiç bir pisliğe bulaşmadığı,hiç bir soruşturması ve kriteri olmamasına rağmen ihraç oldu.bizimde evimize ateş düştü bu nasıl olacak.devletimiz koyduğu kriterlere bulaşmayanları iade edecekti ama yapmadı.şu an tanıdığım 5 kişi fetö piçinden korunmuşken terörist ilan edildi.şimdi benim oğlum sivas lıanne ve evladını öldüren teröristle aynı kefeye kondu.bundan ALLAH razı olacakmı.bu suçsuzların ahları ne olacak.
 • Asımın NesliAsımın Nesli6 ay önce
  Nurettin Veren yıllar önce hakikatı gördü ve kendibasiretiyle ve inayet-i ilahi ile şer yolundan kurtuldu. Milletimiz de öyle. Şükürler olsun ya Rabbi
 • lütfi kulaççılütfi kulaççı6 ay önce
  Yunanistan tespiti çok isabetli...Yunanistan Yangınları özellikle fetöcü hainin olduğu bölgede çıktı...
 • Yunus 16Yunus 166 ay önce
  İSLAM İLE DALGA GEÇEN HOCA KILIKLI PAPAZ IN BEDDUASI ANCAK KENDİLERİNİ VURUR. EVLERİNE ATEŞ DÜŞTÜ, DARMADAĞIN OLDULAR, DÜNYADA SAKLANACAK SIĞINACAK YER ARIYORLAR. NURETTİN BEY, CIA İLE ÇALIŞANLAR ABD YE, M16 İLE ÇALIŞANLAR İNGİLTERE YE, BND İLE ÇALIŞANLAR ALMANYA YA SIĞINDILAR? TESADÜFEN ORALARA GİTMEDİLER? YUNAN ACİL SIĞINMA YERLERİ? DAHA DA PERİŞAN OLACAKLAR? 15 TEMMUZ GECESİ, CENAB I ALLAH KİTABIMIZ KUR'AN I KERİM E MÜDAHALE NİN İLK GİRİŞİMİNİ KORUDU. BÖYLE BİR DARBE GİRİŞİMİ İNSAN GÜCÜ İLE 15 SAATTE DURDURULAMAZDI? MEYDANLARA KOŞANA DEĞİL KOŞTURAN KİM? TANK IN ÖNÜNE DİKİLEN ALTINA YATANA DEĞİL YATIRAN KİM? YÜREKLERDEKİ KORKUYU ALAN KİM? ALLAH IMIZA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN.
 • RahmiRahmi6 ay önce
  Asıl musibet ve muzır musibet dine gelendir
 • Ahmet Faruk ÇarıkcıoğluAhmet Faruk Çarıkcıoğlu6 ay önce
  FETÖ Allaha Peygambere ihanet etmiştir. Bu yüzden fetöye desek verenler Allahın gazabını üzerlerine çekmiş olurlar. Birde 50 senedir Müslümanlara her türlü kumpası reva görüp, çalıp çırparak hak yediler o da ayrı bir konu. Bütün bu rezillikleri FETÖnün sahte içtihatları ile helal sayarak yaptılar. Dinleride gitti, nikahlarıda. Tövbe edip tüm oyunları bozmalılar.

Günün Özeti