YSK'da flaş İstanbul gelişmesi

Yüksek Seçim Kurulu'nda toplantı sona erdi. Gerekçeli karar bugün açıklanmayacak.

21 Mayıs 2019 Salı 15:25
YSK'da flaş İstanbul gelişmesi

Yüksek Seçim Kurulu'nda (YSK) toplantı bitti. Gerekçeli karar bugün açıklanmayacak.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mayıs 2019 Salı 15:25

YORUM YAZ

 • galipgalip28 gün önce
  Murat oyların çalındığını kim tespit etmiş kaç kişi yakalanmış kaçı sorgusunda itiraf etmiş,
 • MuratMurat28 gün önce
  Özgür nickli vatandaş sana tavsiyem şu özgürü bir at başından neden diyeceksin vicdanın imamınoğlunu göstermiş ama dekikanlıca cehape ve diğerlerinin gözünün içine soka soka oyların çalındığını tespit ettikleri halde işkembeden sallıyorsun işine gelmiyor abd yunan ermeni avrupa kırmaları siyonistler ve ne kadar türkiye düşmanı varsa ha pkk yıda unutmayalım adama destek yağdıryor hele onuda vicdanınla söyle bakalım bize mesele devlet millet ülkeni yüz sene önce işgal ermek isteyen şerefsizler yinenyeni yeniden sadece farklı yolla geliyor senn bunuda söyle delikanlıca bizde sana destek verelim bak ben abd israil yunan ermeni pkk sövüyorum hadi gardaş senden de bekliyoruz
 • YusufYusuf29 gün önce
  Hala bir yalan bulamadılar.
 • GerçeklerGerçekler29 gün önce
  Oyların çalınması somut bir eylemdir, soyut değildir. YSK gerekçeli kararında Binali Yıldırım’a verilmiş oyların nasıl çalındığını, çalma anını maddi delillere dayanarak bir bir açıklamak zorundadır. 200 sayfalık gerekçeli karar bunu açıklayamazsa, İmamoğlu’nun mazbatasını YSK’nın çaldığı kesinlik kazanır.
 • Özgür türkiye Özgür türkiye 29 gün önce
  Hercai kardeşim benim bir beynim var araştırabiliyorum düşünebiliyorum ve sorgulayabiliyorum.önemli değil 32 gün sonra secim var ve halk kararını verecek bende sende ysk da bu saatte ne derse desin boştur nazarımda.
 • Abdülhamit Doğrucu Abdülhamit Doğrucu 29 gün önce
  cuma günü açıklarlar.piyasalar kapanınca
 • Cengiz Büyüközdemir Cengiz Büyüközdemir 29 gün önce
  Bu kadar aleni bir şekilde usulsüzlük,hırsızlık tespit edilmişken gerekçeli kararı açıklamaksadece kanunî olması sebebiyledir. Biz hiç bir partiye mensup değiliz. Lakin en önemli ve doğru taraf olan hakkın ve haklının tarafındayız.
 • hercaihercai29 gün önce
  Vicdandan bahsediyorsun ama gerekcelerin sonucuna katlanamiyorsun. O gerekceler YSK nin uyeleri tarafindan, belgelere dayanarak yazilacak ve halka sunulacaktir Ozgur Turkiye.
 • ......29 gün önce
  İmamoğlu'nun kalibresi İstanbul'a yetmez be dostlar. İstanbul bir devlet. İstanbul'u yönetmek devlet tecrübesi ister. İmamoğlu, inanın ve çok af edersiniz ....r, dağıtır, batırır atar. Bunu bile bile ismini anmak bile ahmaklık olur. Haaa, ama rahatlık, düzen, iyilik İstanbul halkına battıysa da yapacak bir şey olmaz. Layık oldukları gibi yönetilirler. Diğer yandan bir ilin başbakanlık yapmış, meclis başkanlığı yapmış bir isimle yönetilmeye layık olması lazım.
 • hakanizmirlihakanizmirli29 gün önce
  ret oyu veren 4 hakim ne yazacaklarına karar veremediler galiba. elle tutulur bi gerekçe sunmaları lazım ama elle tutulur hiç bi gerekçe yok. şaşırdılar tabi. 7 üye gerekçelerini yazmış ama malesef bu 4 üye şaşaladı kaldı. arkadaş ret veriyorsanız sonucunu da düşüneceksiniz.
 • Özgür türkiye Özgür türkiye 29 gün önce
  Benim nazarımda gerekçesi ne olursa olsun umrumda değil benimde buna en büyük gerekçem vijdanimdir benim bu hukuksuzluğa vijdanim el vermiyor arkadaş ben kimsenin adamı degilim olmamda sizede tavsiyem kimsenin adamı olmayın doğrunun hakk'ın adaletin yanında vijdaninizla baş başa olun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Haziran 2019