• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeni Yılın İlk Dersi Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu'dan

Yeni akademik yılın ilk dersi Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu tarafından “Kronik Böbrek Yetmezliği ve Su Tüketimi” konusu üzerine verildi.

Yeniakit Publisher
2017-10-16 14:26:00 - 2017-10-16 15:01:02
Yeni Yılın İlk Dersi Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu'dan

Bezmialem Vakıf Üniversitesi (BVU) düzenlemiş olduğu törenle birlikte 2017-2018 eğitim öğretim yılına merhaba dedi.

Prof. Dr. Kazancıoğlu “Puanlamalarımızda geçen senelere göre farklılıklar olacak ama çalıştırmayı değiştirecek hiçbir şey yok" dedi.

Üniversitesinin Dekanlık Konferans Salonu’nda düzenlenen yeni akademik yıl açılış törenine BVU Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Akça, Rektör Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından BVU Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Akça, Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu, Öğrenci Konseyi Başkanı Ahmet Serdar Mutluer açılış konuşması yaptı

Yeni akademik yılın ilk dersi Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu tarafından “Kronik Böbrek Yetmezliği ve Su Tüketimi” konusu üzerine verildi.

Bütün eğitim camiasının yeni eğitim öğretim yılını kutlayarak bu yıla da yeni heyecanlarla birlikte başlayacaklarını söyleyen Prof. Dr. Kazancıoğlu, “Yeni öğrenciler aramıza katıldıkça daha mutlu oluyoruz. Giden öğrencilerimiz için ise üzülüyoruz fakat iyi birer sağlıkçı oldukları için de haklı bir gurur yaşıyoruz. Bu sene sayımız artık 3 binleri aştı. Yeni heyecanlarla güzel bir yıl geçeceğini umut ediyorum. Yeni üniversite öğrencilerimize de ayrıca üniversitede olmanın kıymetini bilmelerini tavsiye ediyorum. Hayat sadece dersten ibaret değil sosyal hayatı da unutmasınlar. Hayatın bir parçası olsunlar. İnsanlara dokunmaya gayret etsinler. Özellikle bizim alanımız sağlık alanı olduğu için ihtiyaç duyan herkese dokunsunlar. Bu sayede ne kadar mutlu olduklarını da kendileri de görecekler. Biz şöyle diyoruz; ‘Bezmialem sana iyi gelecek, sen de herkese iyi geleceksin.’” dedi.


Üniversiteye girişi sınavının değişmesi ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Kazancıoğlu “Puanlamalarımızda geçen senelere göre farklılıklar olacak ama çalıştırmayı değiştirecek hiçbir şey yok. Gönlünden geçen okula gidip mesleğini yapabilmek için herkes çalışmaya devam edecek” diyerek sözlerini sonlandırdı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı