• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yalanın kitabı olsa yazarı Ekrem olur! Yok dediği görüntü ortaya çıktı

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti'yi lekelemek için, Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde hiç İBB Başkanı görmediğini, büyükşehirin kendisiyle ilgilenmediğini ileri sürdü. İmamoğlu'nun merhum Kadir Topbaş ile görüntüleri arşivden çıktı.

Yeniakit Publisher
2022-07-03 15:28:00 - 2022-07-03 16:46:18

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da düzenlenen "Hasat Etkinliği" kapsamında açıklamalarda bulundu.

İmamoğlu'nun konuşması esnasında kullandığı "Sevgili hemşehrilerim, ben 5 sene boyunca ilçe belediye başkanlığı görevindeyken o dönemin büyükşehir belediye başkanlarını bir kez bile ilçemde görmedim. Tek bir konuyu bile çözemedik. Yapamadık yani. İki kere iki dört. Allah şahit, biz ayırt etmiyoruz. " ifadelerini kullandı.

Ancak Ekrem İmamoğlu'nun Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan merhum Kadir Topbaş'ın Beylikdüzü'nde düzenlenen bir etkinliğe katıldığı ve İmamoğlu'nun kendisine bu ziyaret nedeniyle teşekkür ettiği anlar ortaya çıktı. İmamoğlu ziyaret esnasında yaptığı konuşmada "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş'a öncelikle tabii ki o İstanbul'un belediye başkanı ama yine de ilçemize hoşgeldiniz diyoruz. Sefalar getirdiniz" ifadeleri kullanmıştı.

Diğer yandan 2014 yılında İBB Başkanı olan merhum Kadir Topbaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Beylikdüzü İlçesi'ndeki Yatırım ve Hizmetlerin Açılış ve Toplu Tanıtımı'nı yaptık." ifadelerini kullandığı görüldü. Bu paylaşım İBB Başkanı İmamoğlu'nun sözlerinin gerçek dışı olduğunu da ortaya çıkardı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nur

ALLAH ELBET EN BÜYÜK ŞEHİTTİR EKREM AHİRET ÇETİN OLACAK TÜM YALANCILARA

Muhammed ensar doğan

Merak etmeyin, resi yazdı zaten yalanın kitabını. Bak finlandiya örneğine, hemen gitti bastı imzayı. Allah Yar ve yardımcımız olsun, Amin
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23