• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

WhatsApp'tan toplu bayram mesaj nasıl gönderilir? Whatsapp toplu mesaj nasıl atılır?

WhatsApp toplu bayrama mesajı gönderme nasıl yapılır? Dini bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramı tüm İslam aleminde büyük bir sevinçle kutlanıyor. Zilhicce ayının 10. günü Kurban Bayramı’nın birinci günüdür. Kurban Bayramı mesajları da vatandaşlar tarafından yakınlarına, arkadaşlarına ve sevdiklerine gönderilmekte. Kurban Bayramı mesajı toplu olarak atmak isteyenler WhatsApp'tan toplu bayram mesaj nasıl gönderilir? WhatsApp toplu mesaj nasıl atılır? sorularını sormakta. Peki WhatsApp'tan toplu mesaj atma nasıl yapılır?

Yeniakit Publisher
2021-07-20 23:39:00 - 2021-07-20 23:55:44
WhatsApp'tan toplu bayram mesaj nasıl gönderilir? Whatsapp toplu mesaj nasıl atılır?

WhatsApp'tan toplu mesaj listeleri nasıl kullanılır? Toplu mesaj listesi özelliğiyle bir mesajı birden fazla kişinize aynı anda gönderebilirsiniz. Toplu mesaj listeleri, devamlı olarak toplu mesaj gönderebileceğiniz kişilerden oluşan kaydedilmiş listelerdir. WhatsApp toplu mesaj sayesinde, mesaj göndermek istediğinizde aynı kişileri yeniden tek tek seçmenize gerek kalmaz.

 

iPhone toplu mesaj nasıl gönderilir?

Toplu mesaj listesi özelliğiyle bir mesajı birden fazla kişinize aynı anda gönderebilirsiniz. Toplu mesaj listeleri, devamlı olarak toplu mesaj gönderebileceğiniz kişilerden oluşan kaydedilmiş listelerdir. Bu sayede, mesaj göndermek istediğinizde aynı kişileri yeniden tek tek seçmenize gerek kalmaz.

Toplu mesaj listesi oluşturma WhatsApp’ı açın. Sohbetler ekranının en üstünde bulunan Toplu Mesaj Listeleri’ne dokunun. Toplu Mesaj Listeleri ekranının en altında bulunan Yeni Liste’ye dokunun. Eklemek istediğiniz kişileri aratın veya seçin. Oluştur’a dokunun. Bu seçeneğe dokunduğunuzda yeni bir toplu mesaj listesi oluşturulur. Toplu mesaj listesine gönderdiğiniz mesajlar, listede bulunan ve sizi telefonlarındaki rehbere kaydetmiş olan tüm alıcılara gönderilir. Alıcılar bu mesajı normal bir mesaj olarak alırlar. Ve cevapladıklarında mesaj Sohbetler ekranınızda normal bir mesaj olarak görünür.

Gönderdikleri cevap toplu mesaj listesindeki diğer alıcılara gönderilmez. Not: Toplu mesajlarınızı sadece sizi telefonlarındaki rehbere kaydetmiş olan kişiler alır. Kişiniz toplu mesajlarınızı alamıyorsa sizi telefon rehberine eklediğine emin olun. Toplu mesaj listeleri, bir kişinin birden çok kişiyle arasında sağlanan bir iletişim yöntemidir. Alıcılarınızın bir grup sohbetine katılmalarını istiyorsanız toplu mesaj listesi yerine grup sohbeti oluşturmanız gerekir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23