Vodafone’dan firmalara tasarruf imkânı

Vodafone, ‘Red Kontrol’ ürünleriyle firmalara tasarruf imkânı sağlıyor.

14 Ağustos 2019 Çarşamba 11:27
Vodafone’dan firmalara tasarruf imkânı

Vodafone Business, ‘Red Kontrol’ ürünleriyle firmaların verimliliklerini arttırıyor, maliyetlerini kontrol etmelerini mümkün kılıyor.

Personel Verimliliği Takip Yönetimi’, ‘Makine Yönetimi’ ve ‘Enerji Yönetimi’nden oluşan ürünlerle firmalar fabrikalarını 7/24 takip edebiliyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, ‘Red Kontrol’ sistemi sayesinde tek bir uygulamayla tüm üretim sisteminin uçtan uca takip edilebildiğini belirtti.  Şahin, “Her büyüklükteki firmayı iş ortağımız olarak görüyor, onlar için heyecan verici yeni olasılıkları hayata geçirmeye çalışıyoruz. ‘Red Kontrol’ çözümümüz de bu bakış açısıyla ortaya çıktı. Tüm dünyanın içinden geçtiği ekonomik zorluklar, işletmeler için tasarruf, kontrol ve denetimi artık zaruri birer ihtiyaç haline getirdi” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ağustos 2019 Çarşamba 11:27

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ağustos 2019