Seçim 2019 Sayfası

Van’ın ilk hacı kafilesi yurda döndü! Duygu dolu anlar yaşandı

Kutsal topraklardaki ibadetlerini yerine getirdikten sonra yurda dönen Vanlı hacılar, pasaport işlemlerinin ardından havalimanı çıkış kapısında yakınları tarafından karşılandı.

12 Eylül 2018 Çarşamba 17:57
Van’ın ilk hacı kafilesi yurda döndü! Duygu dolu anlar yaşandı

Kutsal topraklarda hac ibadetini yerinde getiren Vanlı hacılar, yurda dönmeye başladı.

VAN MÜFTÜSÜ HURMA İKRAMINDA BULUNDU

Kutsal topraklardaki ibadetlerini yerine getirdikten sonra yurda dönen hacılar, pasaport işlemlerinin ardından havalimanı çıkış kapısında yakınları tarafından karşılandı. Duygusal anların yaşandığı karşılama sırasında bazı hacılar kendilerini bekleyen yakınlarına sarılarak gözyaşı döktü.

Van Müftüsü Nimetullah Arvas’ın riyasetinde hacıları taşıyan uçak gece 02.00’ de Van Ferit Melen Havalimanına iniş yaptı. Hacılar, havalimanında büyük bir coşku ile karşılandı. Van Müftüsü Nimetullah Arvas havalimanında kendilerini karşılayan vatandaşlara hurma ikramında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2018 Çarşamba 17:57

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Nisan 2019