• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vaat öyle değil böyle verilir! Başkan Erdoğan'dan vatandaşlara söz

İstanbul Üsküdar'da cami açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'i yanına çağırarak vatandaşlara kentsel dönüşüm için söz verdi. Erdoğan "Eğer bu söz yerine gelmezse, Üsküdar Belediyesi'nin önüne gidip oturma eylemi yapın. Ben de sizin yanınıza geleceğim." dedi.

Yeniakit Publisher
2021-06-11 16:14:00 -
Vaat öyle değil böyle verilir! Başkan Erdoğan'dan vatandaşlara söz

Yaptığı hamlelerle Türkiye'yi dünyada bir marka haline getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefete örnek olacak bir vaatte bulundu.

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde restorasyonu tamamlanan Şehriban Hatun Camii'nin açılış töreninde konuşan Erdoğan, sözlerinin sonunda vatandaşlara seslenerek kentsel dönüşüm projesine destek vermelerini istedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bütün Burhaniye mahallesi sakinlerinden özellikle bir ricada bulunacağım. Diyorum ki buradaki tüm konutların, yolların bir anca önce sıkıntılardan kurtulması için kentsel dönüşüm noktasında belediyemize, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza yardımcı olun. Bir an önce buralardaki dönüşümü yapalım." sözlerine vatandaşlardan birisi "Sayın Cumhurbaşkanım, Kirazlıtepe'de verilen sözleri burada vermiyorlar" sözleriyle cevap verdi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'i de yanına alan Erdoğan "Hiç endişe etmeyin, her şey aynı olacak. Cumhurbaşkanı olarak ben burada söz veriyorum, tamamen aynı şartlar geçerli olacak." ifadelerini kullandı.

"Ben de sizin yanınıza geleceğim"

 

Aynı sözü Türkmen'den de alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Eğer bu söz yerine gelmezse, Üsküdar Belediyesi'nin önüne gidip oturma eylemi yapın. Ben de sizin yanınıza geleceğim." dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sakaryali

He he kimin parası ile yapacan 
 • Yanıtla

MHP' li ülkücü

3600 nerede  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23