• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ünlü fast-food zincirinden mide bulandıran skandal! Hamburgerden sümüklü böcek çıktı

İngiltere'de yaşayan bir çift, eve gitmeden ünlü fast- food zincirine uğrayarak, hamburger satın aldı. Sevgililer, hamburgeri açtıklarında paketin içinden sümüklü böcek çıkması nedeniyle büyük şaşkınlığa uğradı. İkili, sümüklü böceği ilk başta turşu sandıklarını ve az kalsın yiyeceklerini söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-06-23 23:48:00 - 2021-06-23 23:53:22
Ünlü fast-food zincirinden mide bulandıran skandal! Hamburgerden sümüklü böcek çıktı

İngiltere'de dünyaca ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden çıkan sümüklü böcek, skandala neden oldu. Animee Welch isimli genç kız ile arkadaşı Josh Bakin, tüm gün gezdikten sonra yorgun olmaları nedeniyle, dünyaca ünlü bir fast food zincirinden hamburger satın aldı.

Neye uğradıklarını şaşırdılar

Eve gittiklerinde aç olmaları yüzünden hızlıca paketi açan arkadaşlar, hamburgerin içinde dikkat çeken bir madde ile karşılaştı. Hemen hamburgerin içindekini incelemeye başlayan Welch ile Bakin, bunun bir sümüklü böcek olduğunu anladı. Sevgililer, sümüklü böceği turşuya benzettiklerini ve az kalsın yemek üzere olduklarını söyledi.

Para iadesi sözü verdiler

Hamburgerlerinden sümüklü böcek çıkmasının ardından durumu sosyal medya hesaplarında paylaşan ikiliye kısa sürede çok sayıda destek geldi. Olayın duyulmasının ardından sevgililerden Animee Welch ile iletişime geçen fast- food zinciri yetkilileri, skandal olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ve para iadesi yapılacağı sözünü verdiler.

Saklamaya devam ediyorlar

Animee Welch, firmanın kendilerine para iadesi sözü verdiğini ancak şu ana kadar paralarını alamamaları nedeniyle, sümüklü böceği hamburgerin içinde tutmaya devam ettiklerini anlattı. Gençler, paranın ödenmemesi durumunda, ellerindeki hamburgeri kanıt olarak göstermeyi planlıyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fetösavar

sümüklü böcekli hamburger ekstra pahalı olduğu için para iadesi değil, ilave para istemişler... olay açığa çıkmış... özel sosa bulanmış hindistan yeşil sümüklü böceği imiş... lezzeti süper diyorlar.
 • Yanıtla

Ahmet

Benim bu haberden aldığım ders mümkün olduğunca dışarıdan bir şey yememek gerektiği zaman da simit gibi basit şeyler yemek ev yemeği gibisi asla yok ...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23