• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Türkler PKK'ya teşekkür etmeli” diyen Fatih Portakal’dan “yerel hükümet” skandalı

Terör örgütü PKK’nın Irak’taki Türkmenlerin DEAŞ tarafından katledilmesini engellediğini savunarak “Türkler PKK’ya teşekkür etmeli” hezeyanında bulunan FOX TV Ana Haber Sunucu Fatih Portakal, sunduğu haber programında bu sefer de “yerel hükümet” skandalına imza attı.

Yeniakit Publisher
2020-04-01 10:24:00 -

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) menşeli medya tetikçisi kanal FOX TV’de ana haber bülteni sunan Fatih Portakal, Türkiye karşıtı skandallarına bir yenisini daha ekledi.

“Türkler PKK’ya teşekkür etmeli”

Yıllar önce sunduğu ana haber bülteninde bebek katili PKK’nın Irak’taki Türkmenleri DEAŞ katliamından kurtardığını ve Türklerin terör örgütü PKK’ya teşekkür etmesi gerektiği hezeyanında bulunan Portakal, dün sunduğu haber bülteninde de gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koydu.

“Yerel hükümetler” skandalı

Dünyada ve Türkiye’de can kayıplarına neden olan ölümcül yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ülkemizde alınan önlemleri saptırmaya çalışan Portakal, vatandaşlara yapılan yardımların “yerel hükümetler” tarafından da sağlanması gerektiği gibi provokasyon kokan bir söylemde bulundu.

Yerel hükümetler” hezeyanıyla neyi anlatmak istediği anlaşılamayan Fatih Portakal’a tepkiler yağarken, provokatör Portakal’ın nasıl ‘kıvıracağı’ merak konusu oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ahmet

Bu adam bir vatan haini savcılar harekete geçmeli
 • Yanıtla

Vatandaş

Bu adamların bu ülkeye olan kinleri hiç bitmez, lafını silah gibi kullanan bu adamların eli silahlı vatan hainlerinden ne farkı var?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı