• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye'de yatırımlarını hızlandırıyor

Yeniakit Publisher
2016-07-13 20:27:00 - 2016-07-13 20:28:52
Türkiye'de yatırımlarını hızlandırıyor

Dünyaca ünlü Amerikan forklift ve istif makineleri firması HYSTER, TSM GLOBAL ile Türkiye yatırımlarını hızlandırıyor.

Dünyanın en geniş ürün gamına sahip forklift, istif makinesi ve liman ekipmanları üreticilerinin başında gelen Amerikan HYSTER, yeni bir yapılanma ile Türkiye’deki iş ortağı TSM GLOBAL ile başladığı büyüme ve yatırım atağına daha yüksek bir ivme kazandırma kararı aldı.

HYSTER ve TSM GLOBAL

Bu çerçevede TSM GLOBAL ve HYSTER, başta HYSTER kullanıcıları ve potansiyel müşteriler olmak üzere sektörel ve ulusal medyaya daha yakın olmayı amaçlayan bir dizi aktivitelere başlıyorlar.

HYSTER ve TSM GLOBAL

Yapılması planlanan bu aktivitelerin amacı, forklift ve istifleme makineleri üretiminde 90 yıllık tarih ve tecrübesi ile 12 ülkede yerleşik fabrikaları ve yüksek üretim kapasitesi gücü olan Amerikan HYSTER ürünlerinin kullanıcıya sağladığı büyük avantajları kullanıcılara daha yakından sunmak ve Türkiye ‘de pazar lideri yapmaktır.
Bu önemli kararları ilk kez açıklamak ve önemini vurgulamak üzere HYSTER ‘in Başkanı, Başkan Yardımcıları ve üst düzey yöneticileri İstanbul ‘da yapılacak Basınla tanışma ve Basın Bülteni Toplantısına TSM GLOBAL üst yönetimi ile birlikte katılıyorlar.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

HYSTER ve TSM GLOBAL

HYSTER

1920 ’li yıllarda Amerika ‘da üretime başlayan HYSTER, Dünya çapında 130’dan fazla ülkede yüzbinlerce faal makinesi ile hizmet veriyor. HYSTER, 12 ayrı fabrikasında 140’dan fazla farklı modelde akülü ve dizel forkliftler, depo içi istif makineleri, konteyner elleçleme makineleri, big truck forkliftler ile 1 tondan 52 tona kaldırma kapasitesi sunan dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahiptir.

HYSTER ‘in SPED ismini verdiği Özel Dizayn Mühendisliği bölümü, müşterilerinin standart dışı olan özel isteklerine özel dizaynlar geliştirerek, ve özel üretim yaparak cevap verebiliyor. Bu yönü ile rakiplerinden bir adım öne çıkan HYSTER, tecrübesi ve geniş ürün gamı sayesinde 900 ‘den fazla farklı endüstriye ve 600 ‘den fazla farklı uygulamaya uygun ürünler sunarak çözüm ortağı olmuş durumda.

 HYSTER, 90 yıllık tecrübesi ile sektörde dayanıklılık ve sadelikte ilk akla gelen marka olmuştur. Bu unvanını 400 ‘den fazla uzman dizayn ve test mühendisi çalıştırmasına borçludur. HYSTER sağlam kökler üzerine kurduğu büyüme stratejisi ile neredeyse bir asra yaklaşan bir endüstri devi haline gelmiştir.

HYSTER “güçlü makine, güçlü ortak” olarak çevirebileceğimiz sloganı ile kullanıcılarına ihtiyaç duydukları güç ve özledikleri dayanıklılığı bir arada sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

HYSTER ve TSM GLOBAL

HYSTER AVRUPA; ORTADOĞU ve AFRİKA ÜLKELERİ BAŞKANI HARRY SANDS: 

“HYSTER ve TSM GLOBAL iş ortaklığı yeni başarılara yelken açıyor.”

Öncelikle İstanbul ‘da bu güzel ve önemli günde Siz kıymetli basın mensupları ile birlikte olduğum için çok mutlu olduğumu belirtmeliyim. HYSTER adına hepinize burada olduğunuz için çok teşekkür ederim. HYSTER olarak dünyanın farklı ülkelerinde farklı ihtiyaçlara yönelik yük kaldırma, elleçleme ve istifleme makineleri pazarına eşsiz ürünler sunuyoruz. HYSTER, geçmişi 90 yıl öncesine dayanan köklü ve uluslararası bir yapıyı simgeliyor. Bu yapı 750 farklı endüstriyel uygulamaya 140’dan fazla değişik ürün üretip, bunları 130 ‘dan fazla ülkede satışını yapan yüzbinlerce faal makineye hizmet götüren dev bir yapıdır.

HYSTER, dünya çapında her noktada çeşitli yükleri taşırken, en önemli amacı kullanıcıya kolayca kullanabileceği, bakımını basit bir şekilde yapabileceği, ve uzun zaman arızasız bir şekilde çalışıp, ekonomik ömrü dolduğunda da yüksek değerle değiştirebileceği ürünler sunmaktır. HYSTER ürünleri yakından incelendiğinde ne kadar sağlam ve sade yapıda oldukları hemen fark edilebilir.

HYSTER dünya çapında haklı unvanını ürünlerinin üstün özelliklerine ve bu ürünleri çalışır kılmaktaki başarısına borçludur.

HYSTER bugün binlerce çalışanı kendi alanında en önde gelen firmalar arasında yer almıştır ve her geçen yıl teknolojiye ve mükemmelleştirmeye yaptığı yatırımlar ile daha da ileriye doğru gitmektedir.

HYSTER bu başarıya ulaşırken, en önemli dayandığı temel noktalardan biri dünyadaki dağıtım kanalları ve stratejik ortaklarıdır. Türkiye ‘de TSM GLOBAL ile başlattığımız iş ortaklığımız, TSM GLOBAL ‘in yapılanmadaki üstün performansı, bizlere yeni bir aşamaya geçme kararı almamızı sağladı. Bugün burada TSM GLOBAL ile birlikte HYSTER ‘in yeni servis hizmeti yatırımları ve kullanıcının yanı başına kadar gideceğimiz demo turu, fuarlar, seminerler gibi bir dizi organizasyonlarımızı birlikte başlatmanın arifesindeyiz. 

HYSTER ve TSM GLOBAL

Sizler aracılığı ile bunu tüm Türkiye ‘ye duyurmaktan dolayı gurur duyuyoruz….

Taner SÖNMEZER: Hedefimiz Hyster’i Türkiye’de lider yapmak… 

Bu anlamlı ve önemli günde katılımlarınızla bizleri onurlandırdığınız için, hepinize şahsım ve TSM GLOBAL ailesi adına teşekkürlerimi sunarım. 

Bugün burada bulunma sebebimiz: 1920’li yıllarda Amerika’da kurulup üretime başlamış ve 130 ‘dan fazla ülkede, yüzbinlerce aktif makinası ile hizmet vermekte olan, dünya çapında 12 fabrikası ile endüstriyel bir dev olan HYSTER forklift, istif ve liman ekipmanlarının, hem coğrafi konumu hem de büyük yatırımları ile lojistik ve üretim üssü olan ülkemizdeki gelişmelere paralel olarak, Firmamız TSM GLOBAL ile birlikte gerçekleştireceği yeni hizmet yatırımları ve aktivite planlarını siz değerli basın mensupları aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktır.

HYSTER ve TSM GLOBAL

HYSTER, 140’dan fazla farklı modelde akülü ve dizel forkliftler, depo içi istif makineleri, konteyner elleçleme makineleri, büyük sanayi forkliftleri ile 1 tondan 52 tona kaldırma kapasitesi sunan alanında dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip markadır. 

90 yıllık geçmişe ve güçlü bir kurumsal yapıya sahip, kimyadan endüstriye, otomotivden perakende sektörüne, madencilikten ağır sanayiye, limanlardan büyük lojistik merkezlerine kadar geniş bir sektöre hitap eden Amerikan HYSTER, Türkiye ve bölge ülkeleri pazarının potansiyelini daha iyi değerlendirmek ve bölgesel güç oluşturmak adına böyle önemli bir karara imza attı.

23 yıllık sektör tecrübem, güçlü ve deneyimli ekibim ve Türkiye’nin tamamına dağılmış yaygın ve etkin satış ve satış sonrası ağı ile bu büyük grubun temsilcisi ve iş ortağı olmaktan gurur duyuyorum. Köklü geçmiş ve kurumsal kimliğe sahip HYSTER markası, dünyanın her yerinde müşteriye sağladığı güven ve desteğin yanı sıra üstün satış sonrası hizmetleriyle de bilinmektedir. Türkiye’de bu yeni dönemde sektördeki gerçek 7/24 hizmet mantığını ülkemizde sanayici ve tüm kullanıcılarımızla tanıştıracağız.

Son iki yıldır sektörün parlayan yıldızı TSM GLOBAL AİLESİ olarak, İstanbul Genel Müdürlük ve Asya Bölge Müdürlüğü ile İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü’ne ilaveten Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bursa, Antalya başta olmak üzere yurt çapına dağılmış bayilerimiz ile etkin bir satış ve satış sonrası hizmetler ağı kurduk. Türkiye’nin ve bölgenin en verimli, en hızlı, en kaliteli, değer katan ve en iyi çözümler üreten istif, iş ve inşaat makineleri şirketi olmak misyonu doğrultusunda yapılanmamızı hızla tamamladık. 

Şimdi HYSTER ’in bu yeni hizmet yatırımı ve gelişim planları ile daha büyük hedeflere doğru yürüyeceğiz. Hedefimiz bu markayı Türkiye ’de ve bölgede lider yapmaktır... 

Bu doğrultuda Ağustos ayından itibaren Türkiye’deki kullanıcılara yeni ürün ve modellerimizi kullanma ve tanıma fırsatı yakalayacakları dev bir Road Show organizasyonu başlatıyoruz.

Road Show organizasyonunu destekleyecek boyutta bir reklam ve tanıtım kampanyası, seminerler zinciri ve ihtisas fuarlarına katılımlar da olacak. Bu sayede Türkiye’deki birçok kullanıcının HYSTER ’in ürün ve avantajlı özelliklerini daha yakından tanımasını arzu ediyoruz.

Şu an bayilerimizle birlikte 500 kişilik bir aileyiz ve yılsonuna kadar yapacağımız yeni yatırımlar ile bu sayıyı 1000 kişilik istihdama çıkarmayı planlıyoruz. Bu sayede Türkiye’de hâlihazırda kullanılmakta olan binlerce HYSTER marka makinelerimize daha da iyi servis ve yedek parça hizmeti verebileceğiz. Ülkemiz sanayicileri, iş adamları ve yatırımcıları HYSTER markasının kendilerine sağladığı avantajlarla, kendi sektörlerinde, büyük rekabet üstünlüğü de sağlayacaklardır.

HYSTER ‘in “Güçlü Makine-Güçlü Ortak” sloganı ile özetlediği dayanıklılığı, performansı ve verimliliği sayesinde, Ülkemizin gelişimine ve büyük yatırımlarına katkı sağlayacağız.

Bu mutlu günümüzü siz değerli basın mensupları ve saygıdeğer kamuoyu ile paylaşmanın haklı gururu ile tekrardan hoş geldiniz der ve teşekkürlerimizi sunarız. 

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23