‘Türkiye’de tarım bitti’ diyenler çiftçileri isyan ettirdi! İşte o açıklamalar...

‘Türkiye’de tarım bitti’ diyenlere, İzmir’deki bir çiftçi tepki göstererek, ‘Çuvaldaki yemi alıp hayvanın önüne dökmeye üşeniyorlar’ dedi.

08 Haziran 2019 Cumartesi 12:33

"Türkiye'de Tarım bitt" diyerek algı operasyonu yapanlara yine çiftçiden cevap geldi. İddialara ‘Hazıra alışılmış’ diyerek tepki gösteren çiftçi, İzmir ve Aydın’da zeytin tarımının önemine değindi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Haziran 2019 Cumartesi 12:33

YORUM YAZ

 • Hüseyin CANPOLAT Hüseyin CANPOLAT 15 gün önce
  Kendi acizliğini hükümete atmakta üstümüze yok. Beğenmediğimiz yahudiler köpek gibi çalışıyor. Milyon dolarlık adam sefet tası ile yemek yiyor orta düzey arabaya biniyor. Kibir hiç yok adamlarda adam amacına yönelik çalışıyor biz rahatımıza yönelik çalışıyoruz ama asıl sorun şu bizim rahatlık ihtiyacımızın sonu yok. Bu uğurda vatan elden gidiyor haberimiz yok. Allah akıl, fikir, gerçek inanç vetsin inşallah. Ağzına ve yüreğine sağlık amca. Senle ölüme giderim.
 • PakizePakize15 gün önce
  Bu röportajı veren beyefendiye teşekkür ediyorum. Her söylediğine katılıyor ve Allah razı olsun diyorum.
 • muhammedmuhammed16 gün önce
  her dediğinin altına imzamı atarım
 • cumacuma16 gün önce
  Çiftçilik mesleği senin gibilerin sayesinde şimdilik yaşıyor. Sen son nesilsin bu mesleği anlayan,yaşatan. Fakat zorunlu eğitim yüzünden bütün çocuklar okula gidiyor 18 yaşına kadart mecbur okuyacak,işte çiftçiliği de bütün ana baba mesleklerini de,memleketin geleceğini de bitiren bu uygulama olacak. Herkes okula gidince senin mesleğini yaşatacak,öğrenecek olan kaç kişi görebiliyorsun.Zorunlu eğitim bir fetö projesidir,bunu gözü görüpte ortadan kaldıran yok.İlkokul zorunlu ondan sonra isteyen okusun dendiği an çiftçilik de diğer mesleklerde yok olmayacak,bir millet yok olmayacak,fakat gözü gören yok.
 • AHMEDAHMED16 gün önce
  Arife günüköyüme gittim. Dağ köyü. 20-25 yıl önce herkesde kara sığır vardı. Şimdi herkes süt verimi bol olan cins inek almış. kooperarife süt satıyor. Tuvalet- banyosu - mutfağı fayansolmayan ev kalmamış. Bir çok kişi traktör almış. sohbet ettiğim okul arkadaşımaÇiftci bitmiş ve aç kalıyormuş dediğimde güldü." Onu diyen kişiyi misafir etmeye hazırım. Gelip incelesin. Oturduğu yerden iftira atmasınlar" dedi. Bakanlık bir kişiye30 koyun hibe etmiş. Şimdi 100 koyunu olmuş ve bir traktör de almış. Köylü gıpta ile bakıyor.CHP zihniyeti medya da algı operasyonu çekiyor.
 • atilla atilla 16 gün önce
  helal olsun abime doğruları görebilen Türkiye’min insanı... Chp'lilerin dinleyince kuduracağı cümleleri kurmuş tebrik ediyorum kendisini...
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ16 gün önce
  Türkiyede her imkan var çalışacak adam yok. Rahata alışmış bir milletiz. Suriyeliler ve afganlılar olmasa hayvanları dağlarda güdecek çoban bile bulunmuyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Haziran 2019