Turkcell Global Bilgi'ye ödül

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld”de Avrupa-Orta Doğu ve Afrika bölgesi (EMEA) “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünün sahibi oldu.

17 Mayıs 2018 Perşembe 07:35
Turkcell Global Bilgi'ye ödül

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur, sektörün dünyadaki en büyük otoritesi tarafından birincilik ödülüne layık görüldüklerini belirtti. Aynur, “Tamamen duygular üzerine inşa edilen yeni bağlılık programını tasarlarken müşterimize ‘seni seviyorum’ demeyi çok istedik ve başardık. Müşterinin kaliteli hizmet alması için artık kral olmasına gerek kalmadı, birinci sınıf servisi tüm müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” diye konuştu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 07:35

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Ocak 2019