TSK sever gibi görünüp Mehmetçiğe kurşun sıkanların sırtını sıvazlayanlar...

Algı operasyonlarını ve kirli ilişkilerini deşifre eden Akit'e kin kusmaya çalışan Odatv'nin kabarık sicili kabarık...

04 Haziran 2019 Salı 01:48
TSK sever gibi görünüp Mehmetçiğe kurşun sıkanların sırtını sıvazlayanlar...

 yeniakit.com.tr 

Millete düşman darbeci ve vesayetçi darbeci zihniyetlerin, medyamıza uygulanan baskı ve kapatarak susturma hamlelerine rağmen kahraman Türk ordusuna hiç bir şekilde kin tutmayan Akit, TSK'nın içerisindeki "Amerika'nın çocukları"na ise amansız mücadele etti. TSK ve şerefli üniformaları kirleten darbeci generallere karşı 28 Şubat ve 15 Temmuz başta olmak üzere asla prim vermedi.

Akit'in bu kararlı ve boyun eğmeyen dik duruşuna karşılık büyük bir kine gark olan karanlık odaklar hemen hemen her gün medya grubumuzu hedef aldı. Hatta PKK terör örgütü'nün kalaşnikoflu saldırısına bile uğradı. Son olarak Akit, geçtiğimiz yıllarda PKK'nın bir uzantısı MLKP'nin silahlı saldırısına hedef oldu.

Ancak Akit, terör örgütleri ile vesayet odaklarının tehdit, hakaret ve saldırılarına prim vermeden kuyruklarına basmaya devam etti ve etmeyi de sürdürecek.

Son algı operasyonları TSK üzerinden oldu

Vatanı ve milleti için şehadet peşinde koşan Mehmetçiğin bulunduğu her operasyonu 'cihad' şuuruyla destekleyen Akit'i bu kez FETÖ'cü bir hesabın cımbızladığı bir video ile vurmaya kalkıştılar. Kemalist ve sol medyanın başını çektiği Odatv, FETÖ'cü hesabın servis ettiği cımbızlı video ile Akit'i bir kez daha hedef aldı. Odatv, gazetemiz Haber Müdürü Murat Alan'ı ve Akit'i adeta "TSK düşmanı" ilan ederek algı operasyonunda bulundu.

Deşifre ettiğimiz Odatv, hemen her gün çarpıtmaya çalıştığı haberlerimizle Akit'e kin kusmaya devam ediyor. Karanlık Odatv, son olarak Haber Müdürümüz Murat Alan'ın darbeci generaller için sarf ettiği sözlerini çarpıttı. 

Odatv'nin terör örgütlerine terör örgütü diyemiyor

30 yıldır binlerce Mehmetçiğimizi şehit eden PKK ve şehirlerde kanlı eylemler düzenleyen DHKP-C'nin savunuculuğunu yaparken FETÖ ile işbirliği yaptığını daha önce birçok kez gözler önüne serdiğimiz Odatv'nin kirli ilişkileri saymakla bitmiyor. 

İşte algı operasyonlarını ve kirli ilişkilerini deşifre eden Akit'e kin kusmaya çalışan Odatv'nin kabarık sicili: 

PKK/PYD ve DHKP-C'ye terör örgütü diyemiyor

Karanlık Odatv, PKK/PYD ve DHKP-C için "terör örgütü" tanımını kullanmıyor ve bu örgütlerin kanlı saldırılarını ise "terör faaliyeti" olarak görmüyor.  Üstelik Odatv'nin bünyesinde DHKP-C'nin canlı bomba saldırısına katıldığı gerekçesiyle hapis yatmış olan ve hala DHKP-C üyeliğinden yargılanan Sami Menteş gibi isimlerin yer alması da dikkat çekiyor.

Odatv’nin muhabiri DHKP-C militanı çıktı

Odatv sitesinde FETÖ malzemeleriyle Gazetemiz Akit'i hedef alan Sami Menteş’in terör örgütü DHKP-C üyesi olmak suçundan yargılandığı ve hapis yattığı ortaya çıktı. Kanlı örgütün polis karakoluna düzenlediği canlı bomba saldırılarında yer aldığı tespit edilen Menteş’in, DHKP-C’nin birçok yasadışı gösterisinde ön saflarda bulunduğu belirlendi.

Birçok kez Akit’i hedef alan Odatv muhabiri Sami Menteş’in sicili oldukça kabarık. Odatv’de yalan haberlere imza atan Sami Menteş, kanlı terör örgütü DHKP-C’nin gençlik yapılanmasında yer aldığı iddia edilen bir isim. Menteş’in İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen DHKP-C soruşturması kapsamında 21 Ocak 2013’te tutuklandığı belirlendi. 9 ay Kocaeli Kandıra Cezaevi’nde cezaevinde yatan DHKP-C’li Menteş’in 11 Ekim 2013’te tahliye edildiği ve yargılamasının hâlen sürdüğü kaydedildi.

Terör örgütü üyeliğinden yargılanan Sami Menteş’in adının karıştığı eylemler ise dudak uçuklatacak cinsten. 2012 yılında İstanbul’da polis merkezine düzenlenen ve 1 polisimizin şehit düştüğü DHKP-C saldırısında yer aldığı belirlenen Menteş’in, örgütün düzenlediği yasadışı gösterilerde ise ön saflarda yer aldığı öğrenildi.

Odatv’ci Menteş’in terör yoldaşları

DHKP-C yuvasına dönen Odatv sitesinin muhabir kadrosunda bulunan ve yaptığı haberlerde FETÖ malzemeleriyle Akit'i hedef alan Sami Menteş’in yargılandığı dava ile ilgili sarsıcı ayrıntılara ulaşıldı. Sami Menteş’in yargılandığı DHKP-C davasında zanlılar arasında yalnızca Menteş değil; örgütün savcı katili militanı Şafak Yayla, Emniyet saldırganları Elif Sultan Kalsen ile Berna Yılmaz’ın da yer aldığı ortaya çıktı.

Odatv'nin PKK bağlantısı! Soner Yalçın'dan hala ses yok

PKK ilişkisini deşifre etmemizin ardından uzun süre ara vererek konuyu unutturmaya çalışan Sobacıoğlu Soner Yalçın, PKK sempatizanı ve teröristbaşı Öcalan'ın kitaplarını yazan, 'Beni o yetiştirdi' dediği Yalçın Küçük'ün ideolojik pazarlamasını yapmaya devam ediyor.

Akit'in, Odatv ile terör örgütü PKK bağlantısını deşifre etmesinin ardından "PKK terör örgütü müdür, değil midir?" şeklindeki sorularımıza cevap veremeyen Sobacıoğlu Soner Yalçın, sahibi olduğu Odatv'de uzun süre ara verdiği PKK sevici Yalçın Küçük güzellemeleri yapıyor. M. Kemal düşmanı ve PKK sevici Yalçın Küçük'ü cilalayan sözde 'vatansever' ve 'Kemalist' Sobacıoğlu Soner Yalçın, "AKP bitiyor", "Abdullah Öcalan dahil genel af şart" ifadelerini kullanan 'akıl hocası' Yalçın Küçük ile birlikte geçtiğimiz aylarda terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'a 'af' istedi.

Odatv ve Yalçın Küçük Öcalan'a af istedi

Yalçın Küçük'ün sözlerine destek vererek dolaylı yoldan PKK propagandası yapan Odatv "Hdp’nin “çözüm” dediğinde, ön plana çıkardığı başlıklardan biri, Öcalan'ın özgürlüğü pazarlığı. Akp ile pazarlık sürerken, Kürt siyasi hareketinden devrimci, hatta “yarı devrimci” herhangi bir çıkış beklemek mümkün mü?" sorusuyla kendini ele verdi. Manşetten teröristbaşı Öcalan'a af isteyen Sobacıoğlu Soner Yalçın'ın "Beni o yetiştirdi, her şeyi ondan öğrendim" dediği akıl hocası Yalçın Küçük ile aynı zihniyette olduğu ortaya çıktı.

PKK'lı teröristi savundular

Sobacı oğlu Soner sahibi olduğu ‘Odatv’de, Paris’te öldürüldüğü dönemde, Sakine Cansız ile ilgili bir haberi tüm gün sitenin en çok görülen noktasında tutarak terör örgütünün savunuculuğunu üstlendi.

Haberde kullanılan manidar dilde; Sakine Cansız’ı öldürdüğü iddia edilen şahsın hayatını kaybetmesinden dolayı davanın düşmesinden fevkalade şekilde rahatsız olması dikkatlerden kaçmadı.  

Bu yönlendirme metni de akıllara Sobacıoğlu’nun neden açıklama yapamadığını bir kez daha getirdi. Böylelikle Sobacıoğlu’nun PKK ile organik bağı gözler önüne serilmiş oldu.

Teröristbaşı Öcalan, Sakine Cansız, Yalçın Küçük

İşte FETÖ-Odatv iş birliği

Daha önce Fetullahçı terör örgütünün gizli kayıtlar ile siyaseti defalarca dizayn etme girişimlerine şahit olmuştuk. Örgüt ile mücadele etkin şekilde sürerken Odatv isimli kara propaganda sitesi, CHP ya da MHP içerisindeki FETÖ uzantıları ile ortak bir eyleme imza atarak başkanlık sistemi için yapılan anayasa değişikliğini engellemeye girişti. 

Malum site TBMM Genel Kurulu'nda gizli çekimle kaydedilen bir görüntü yayınladı. Bunun üzerinden MHP’li milletvekilleri itibarsızlaştırılmaya çalışarak anayasa değişikliğini engellemeye çalıştı.

Örgütün propagandasına alet olmamak adına yayınlamaktan kaçındığımız kayıtlar incelendiğinde, çanta veya benzeri bir şeyle gizlenen kamera ile habersiz çekim yapıldığı net bir şekilde anlaşılıyor. Yöntem olarak FETÖ’nün taktiği olduğu çok net bir şekilde anlaşılan gizli kayıt çekimi üzerinden Anayasa değişikliği ve MHP’li vekillerin karalanmak istenmesi, Pensilvanya'ya hizmet amacı ile hareket edildiğini ispatlıyor.

FETÖ'nün o dönemde yayınlattığı görüntüleri odatv’ye servis etmesi ilişkilerini açığa vurdu.

Akit Odatv-Adnan Oktar ilişkisini deşifre etti

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik operasyonun yankıları sürerken, Oktar ve ekibinin işbirlikçileri de deşifre oldu. Adnan Oktar ve ekibinin çocuk tacizciliğini ilk olarak Akit Medya Grubu kamuoyunun gündemine getirirken, Adnan Oktar Suç Örgütü Akit'i yıldırmak için her yolu denedi. Bir yandan sahibi oldukları A9 TV ve sosyal medya kanalları üzeriden Akit'e ve çalışanlarına karşı akıl almaz iftiralarla saldıran örgüt elemanları medya grubumuzu zor durumda bırakmaya çalıştı.

Özellikle Akit TV eski sunucusu Ahmet Keser üzerinden örgüt, Akit’e saldırmak için kendi avukatları Tuğba Bal ve Nihan Toklu’yu görevlendirdi. Operasyon sonrası tutuklanan ve örgüt üyesi olduğu bilinen isimler, kendileriyle ilgisi olmayan konularda dahi, Ahmet Keser hakkında suç duyurusunda bulunarak medya grubumuza saldırdı. Yürütülen hukuki işlemler sırasında kimsede olmayan çarpıtılmış bilgiler, başı-sonu kesilmiş videolar ise ilk olarak odatv tarafından servis edildi. Adnan Oktar Suç Örgütü ve Odatv’nin aynı anda Akit’i hedef tahtasına oturtması ve hukuki süreçlere konu olan isnatların aynı zaman diliminde, kimsede yokken odatv tarafından yayınlanması, Türkiye’de İslam karşıtlarının ittifak halinde olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

İlk Odatv'den servis edildi

Oktar grubu Akit’e her saldırdığında, her suç duyurusunda bulunduğunda, aynı konudaki detaylı bilgileri yayınlayan ilk haber sitesi odatv oldu. Özellikle Ahmet Keser'in kamuoyunca linç edildiği dönemde odatv, ajanslara dahi düşmemiş olan haberleri Oktar grubunun kendilerine servis yapmasıyla yayınlayabiliyor, Akit’i açık hedef göstererek Adnancılarla aynı ağızdan konuşuyordu. Oktar ile karanlık odatv’nin Akit’e aynı anda saldırması ve tamamen aynı üslubu takınması, iki İslam karşıtı arasındaki bağı açık bir şekilde gözler önüne serdi.

Adnan Oktar’ın genç kızları alıkoyduğunu haber yaparak sapkın örgütün pisliklerini gündeme getiren Akit TV, bu din istismarcılarının ipliklerini pazara çıkarmıştı. Kızı, Adnan Oktar tarafından alıkoyulan bir baba, Akit TV’de açıklamalarda bulunmuş, Oktar cephesinden açıklama ise yine Tuğba Bal isimli avukattan gelmişti. Tuğba Bal, kızların kendi rızalarıyla Oktar’ın yanında olduğunu savunmuştu.

Mossad ajanı ile Türkiye'de Siyonizm propagandası

Kendisini ‘antiemperyalist’ olarak pazarlayan odatv’nin ‘köşe yazarı’ Rafael Sadi gerçekte kimdir. MOSSAD ajanı Rafael Sadi, sufle ile ‘köşe yazıları’ kaleme alan büyük bir Türkiye ve İslam düşmanı bir isim. Ancak asıl soru ise şu: Odatv’nin bu operasyonel ismi nasıl oluyor da böylesine rahatça faaliyetlerini sürdürebiliyor.

Vesayetçilere boyun eğmeyen paşalara 'köpek' bile dediler!

Öte yandan Murat Alan’a attıkları iftiraları süsleyerek piyasaya süren vesayetçi odaklar, geçmişte Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına da en büyük hakaretleri bizzat yapanlar oldukları ortaya çıktı. Oda TV adlı Siyonist uşağı sitenin sahibi Soner Yalçın ile aynı zihniyetin temsilcisi olan Bekir Coşkun, 29 Nisan 2012 tarihinde Cumhuriyet gazetesindeki köşesinde karaladığı ‘Paşa…’ başlıklı yazısında Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına terbiyesizce ve küstahça, ‘Köpek’ benzetmesi yapacak kadar ileri gitmiş ve askeri küçük düşürmeye çalışmıştı.

Ancak sözkonusu Akit olunca sesleri gür çıkan ve TSK'yı seviyormuş pozisyonuna giren vesayetçiler, bu 'köpek' benzetmesine o dönem hiç ses çıkmamıştı.

Apolet sökmekle tehdit ettiler

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerde CHP’den Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, katıldığı bir törende sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışladığı için dönemin İkinci Ordu Komutanı Metin Temelli’yi hedef tahtasına koymuş ve TSK mensubuna parmak sallamıştı. İnce, Afrin Harekatı’nı koordine eden Temelli Paşa’yı tehdit ederek, “Seçildiğimde o apoletleri sökeceğim” ifadelerini kullanmıştı. Sözcü ve Cumhuriyet gibi vesayetçi Kemalist odaklar da İnce’nin TSK mensuplarını hedef tahtasına koyan sözlerine destek çıkmış ve küstahlığı köpürterek sayfalarına taşımışlardı.

Şehitlikle dalga geçtiler

CHP’nin özde HDP’li Sözde CHP’li İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 21 Ağustos 2016 tarihinde sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yayınladığı bir mesajında terör örgütü PKK ile çarpışan ve şehit olan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına önce hakaret etmiş sonra da dalga geçmişti. Kaftancıoğlu, mesajında “Kim şehit olmak istiyorsa gitsin olsun. Aptal politikalara yüzünden ölen masum insanlara şehit diyerek ölümü kutsamaktan vazgeçin.”ifadelerini kullanarak, şehit mertebesine ulaşmış vatan evlatılarına saygısızlık yapmıştı.

 

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 04 Haziran 2019 Salı 01:48

YORUM YAZ

 • TAKİTAKİ1 ay önce
  DHK-PC KİM MERKEZİ ALMANYADA STTURGATTA OLAN ÖRGÜT KİME ÇALIYOR ALMAN DERİN İSTİHBARATI BNT YE AMACI NE ERMENİ ANAVATANI OLARAK GÖSTERİLEN KUZEYBATI ANADOLUYU VE DOĞU KARADENİZİN GÜNEYİNİ TÜRKİYEDEN UZAKLAŞTIRMAKONLARCA POLİSİMİZİ ASKERİMİZİ ŞEHİT ETTİLER DHKP-C NİN BESLENME MEKANİZMASİ NEDİR ÜNİVERSİTELERDE DEVRİMCİLİK SOSYALİZM AYAĞINA ÖZELLİKLE ALEVİ GENÇLERİ ÖRGÜTE KATMAK DAHA LAFA GEREK VARMIŞEHİTLERİMİZE SAYGI DUYALIMASKERLERİMİZ POLİSLERİMİZBOŞUNAMI ŞEHİT OLDULAR NÖBET TUTAN POLİSLERİMİZİ VURDULAR TRAFİK VE KARAKOL POLİSİMİZE BİLE ACIMADILARASKERLERİME VURDULAR İSTANBUL SAMANDIRAD DEVRİYEDEN DÖNEN ASKERLERİMİZİ VURDULAR MERSİNDE ASKERLERİMİZİ VURDULARNE HAKLABÜGÜN 1 AMERKAN ASKERİ 1 İSRAİL ASERİ VURULDUMU NELER YAPIYORLARŞEHİTLERİMİZE SAYGISIZLIK OLURMU
 • komünistkomünist1 ay önce
  iskendere sallama diyen andavallar, aynısını reisiniz dese Allah razı olsun dersiniz
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 1 ay önce
  Şerefsiz Hain Alçaklar. Bunların Topu Bizans Artık ları. Hepsi de Temizlemelidir.
 • Aslan akbeyAslan akbey1 ay önce
  Her daim akitinyanındayız. Akit gerçek bir vatanseverdir. Böyle bir gazete olduğu için Rabbime şükürler olsun.
 • ÜmitÜmit1 ay önce
  Tamamda önce iğneyi kendinize batırın ..
 • Gören GözGören Göz1 ay önce
  Dönemin başbakanına pzb. diyen pzb. generali alkışliyanların bugün ahkam kesmeleri tamda pzb. liklerini deşifre ediyorlar.
 • OrhnbktsOrhnbkts1 ay önce
  Yanınızdayız. Bu hain sürüsüne fırsat vermeyin. Akparti bile aleyhinize açıklama yaptı. Kararlılığınızı kutluyorum. Selamlar.
 • iskenderiskender1 ay önce
  Gene çarpıtma ! soruyorum batı tırayada ve balkanlardaki soydaşlarımızın kaç tane radyo ve tv kanalı var,yunanitanda bir cami varmı ??????????Türkiyede ana muhalefetin vekilleribelediye başkanları yunanlı istanbulu fethediyor,beton,dan ses çikmıyor.İsmin müslüman ismiya cenneti garantiledin,vur akite öylemi ? alnınızda yazılı rum,ermeni ve yahudi fiziki özellği de gizlesenize.İnsanlık adına uyarıyorumKÂİNATIN SAHİBİ ÂZİZ ALLAH hiçbir haksızlığı sineye çekmedi ve çekmeyecek edenler kendine ediyor.Sahibimiz şöyle buyurdu "size dokunan iyilik benden kötülükse kendinizdendir" hesab gününde neyin arkasına sığınacaksınız ?!O EL ADL sıfatıyla mazluma hakkını tam olarak alıp verecek,biz müminler buna îmân ettik ve gayretimiz bu yöndedir.
 • SnsSns1 ay önce
  Niyet temiz,yol, hak yol.Durmak yok, yola devam.İyiki varsın Akit.
 • ABUZERABUZER1 ay önce
  Selçuk irtica avını akp yapıyor nekadr türbanlı bacı vars tutukluyorlar adınada fetö diyolar.28 şubatta yapılmadı ako nın yaptıkları o dönemde bunları temizlemeye kalkanları din düşmanı dıyordunuz şımdı aynısını ve daha beterini alkışlıyorsunuz siz kendi sizde nasıl bir islam asnlayışı var .senin islam anlayışın İSLAMDA GÜNCELLEME YAPILMALI DİYENLERE SES ÇIKARARAMAKTIR.
 • Mehmet Mehmet 1 ay önce
  Iskender saçmalamışsın.Peygamberimiz kim benim söylemediğim birşey uydurursa cehennemde yerini hazırlasın diyor.Cok satirik olmamali
 • Hursit dilaverHursit dilaver1 ay önce
  Pensilvanyadan bunlara bir selami şahane geldi ki ona helva oldular.hep oyle olmadi mi.hayatlarini söndurdukleri şimfilerde kulu kolesi olmuş.bu ne is be.en siki kemalist,kabalist,aydinlanmaci,laikci ve sufyanist takimi bunlarin agzina bakiyor be.vaftiz mi isterler,papanin yaptigi gibi ayak suyu mu bekliyorlar.o zaman 90 dan beri oldurulen,denize atilan laiklerin suçu neydi.28 şubatci paşalar bile bunlara biat etmişti.o zaman kemalist subaylar niye silivriye tikildilar.hepsi helva olmus turkiyenin 15 temmuzla brsber isgale ugramasi için miydi.bakin hala o emekli olmuş,devşirme medyaya emir veren takimin sesi cikmiyor.
 • Selçuklu Selçuklu 1 ay önce
  İskendermisin Nesin sallama sende. 
 • SelçukluSelçuklu1 ay önce
  Bunların aradığı ordu batini olup dine savaş açacak.Amerikaya rusyaya çine biat edip sabah akşam sokaklarda irtica avına çıkacak. Geçti o günler geçti hadi varsa cesareti olan çıksın sokağa irtica avı başlatsında görelim.
 • HaticeHatice1 ay önce
  Ak partinin bir huyu var anlamadan dinlemeden akiti kim susturmaya calisiyorsa hemen o haberin ustune atlayip kendi taraftar gazeteleri kendi partilerinden uzaklastirmaya calisiyorlar yalnis yoldalar ahmet keser dede oyle yaptilar obur tarafta fox tv habercileri sehitlerimize askerlerimize cumhurbaskanimiza halkimiza parmak salliyorlar kimse onlar hakkinda bir suc duyurusunda bulunmuyor lutfen akit yetkilileri sizde baskalarinin sozuyle elemanlarinizi harcamayin ve ak parti yetkilileri ile gorusun bu tur yalnis anlamalarla luzumsuz demec vermesinler yoksa cevrelerinde kimseyi bulamiyacaklar
 • YazıcızadeYazıcızade1 ay önce
  Sözcü, Cumhuriyet, Oda tv, Halk tv ve Fox tv müesseselerinden şiddetle uzak durun.
 • İskenderİskender1 ay önce
  Akit okuyucularına tavsiyem !15,temmuz derbe kalkışmasını âlemlerin efendisi haber verdi bakabilirsinizkıyamet âlâmetlerinde ve kütübi sidde,de ayrıca kütübi sidde muhtasarı adlı eserde"Medine (şehir) sarsılacak içindeki kafir,zalim ve pislikleri dışarı atacak orada halis iman kalacak" ve bu haberler daha uzunca var,"körük demirin pasını nasıl temizlerse medine (şehir) dört kere şittetle sarsılacak içindeki pislikleri kâfir,münafig hepsini dışarı atacak" .Hani onlar ülkeye hizmedediyorlardı neden yunana ve ab,abd,ye kaçıyorlar birde ! istanbulu yunanlı beton ekrem fethetmiş, çaldı oynadılar evet ÇALDILAR BİRDE OYNADILAR,Şimdilik bukadarını yazdım devamı var saygılarımla !!! .
 • HaticeHatice1 ay önce
  Simdi de tum muhalif gazete ve tv leri bitirme islemine baslayacaklar demekki boyle boyle ilk sizden basliyorlar demekki ama akit sizde kizmayin ama tartisma programlarinda yorum programlarinda cesitlilik olsun diye sacma sapan insanlari ekrana cikarmayin ali tarakcimidir nedir ben sahsen bir izleyici olarak onu izlemek istemiyorum ve izlemiyorumda stres yasatacak programlari dizileri seyredecek gucumuz yok zaten hayatimiz stresli geciyor bu tur programlarda hata yapma sansi fazla karsi mahluklarin ellerine firsat veriyorsunuz vermeyin
 • ÖmerÖmer1 ay önce
  Ahmet Keser i birgünde yediler daha doğrusu biz verdik.Şimdi Murat Alan kardeşimizi yeme işlemi başladı...Bir kere olsun boğazlarına takilsin da yiyemesinler.Yeter gerçekten yeter...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Temmuz 2019