• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Trump çağırdı siyah beyazlı yıldız gitmedi! “Beşiktaş çok ciddiye alıyor”

Dünya çapında binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüsün ABD’de de yayılmasının üzerine yurt dışındaki vatandaşlarına ülkelerine dönmeleri çağrısında bulunan Trump’a cevap veren Beşiktaş’ın yıldızı Tyler Bold, Türkiye’de kalacağını, siyah beyazlı kulübün koronavirüsü ciddiye aldığını söyledi.

2020-03-25 07:18:00 -
Trump çağırdı siyah beyazlı yıldız gitmedi! “Beşiktaş çok ciddiye alıyor”

Beşiktaş'ın ABD'li oyuncusu Tyler Boyd, ABD Başkanı Donald Trump'ın yurt dışında yaşayan vatandaşlarına bir an önce ülkeye dönmesi için yaptığı çağrıya rağmen Türkiye'de kalacağını açıkladı.

Trump’a dergi aracılığıyla cevap verdi

Dünya genelinde yayılan korona salgının ardından ABD Başkanı Donald Trump, yurt dışında yaşayan vatandaşlarına seslenerek ülkelerine dönmeleri çağrısında bulunmuştu. Beşiktaş'ın ABD'li oyuncusu Tyler Boyd ise Trump'ın çağrısına Sports Illustrated dergisi aracılığıyla cevap verdi.

"Türkiye'de güvende hissediyorum"

Başkan Trump'ın, yurt dışında yaşayan ABD vatandaşlarının ülkeye dönmesi için yaptığı çağrıya ilişkin soruyu yanıtlayan Tyler Boyd, "Ailemden uzaktayım ama burada kalıyorum. Sınırlar kapalı. Hiçbir sorun olmadan ayrılamam ve geri dönemem. Bende bu noktada Türkiye'de kalmaya devam ediyorum. Kendimi burada güvende hissediyorum. Evde olabildiğimce formda kalmaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş salgını çok ciddiye alıyor"

Beşiktaş'ın süreci çok iyi yönettiğini dile getiren Boyd, "Hastalığın Türkiye'deki yayılması ve kulübün aldığı önlemler hakkında sürekli bilgilendiriliyoruz. Bu konuda gerçekten bir grup mutabakatı yok. Gerçekten bir bölünme de yok. Takım otobüsü, eğitim tesisi ve yemek alanları sterilize edildi. Oyuncular bir grup mesajı uygulamasıyla sık sık kontrol ediliyor. Beşiktaş salgını çok ciddiye alıyor. Güvenliğimin tehlikede olduğunu hiç hissetmedim" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ulvi Ungay

Akıllı hareket.Burada her şey bedava .Ülkesinde koronaya yakalanırsa donuna kadar soyarlar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı