Teröristler Cumhuriyet'i sever!

Devleti hedef alan kesimlerin Cumhuriyet gazetesine olan ilgisi sürüyor. PKK-PYD, FETÖ, DHKP-C terör örgütlerinin resmi sözcüsü konumundaki paçavra, Şehit Cumhuriyet Savcısı Selim Kiraz'ın katilleriyle yaptığı röportajı yayımlayarak katilleri savunmuştu. Cumhuriyet, bugün de suç örgütü lideri Adnan Oktar'ı gözaltına alınmadan dakikalar önce konuşturdu...

11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:51
Teröristler Cumhuriyet'i sever!

Adnan Oktar ve müridlerine bugün şafak operasyonu düzenlendi. Aylardır gündemi meşgul eden ve binlerce insan tarafından şikayet edilen Oktar, şafak operasyonuyla gözaltına alındı. Oktar, gözaltına alınmadan hemen önce Cumhuriyet Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Oktar açıklamasında 'Bu operasyondan Tayyip Bey'in de İçişleri Bakanı'nın da haberi olduğunu düşünmüyorum. Kırgın değilim ama şaşkınım' ifadelerini kullandı. Oktar'ın gözaltına alınmadan hemen önce Cumhuriyet'e konuşması dikkatleri topladı.


ŞEHİT SAVCI KİRAZ'IN KATİLLERİ DE CUMHURİYET'E KONUŞMUŞTU

Öte yandan 2015 yılında Çağlayan Adliyesi'nde şehit edilen Savcı Selim Kiraz'ın katili olan DHKP-C'li teröristler de savcıyı şehit etmeden yarım saat önce Cumhuriyet Gazetesi'ne açıklamalarda bulunmuştu. Savcı Kiraz'ın katillerini provokatör gazeteci Ahmet Şık konuşturmuştu.

Savcı Kiraz'ı şehit eden DHKP-C'li teröristlerin ardından hakkında 'Siyasi ve askeri casusluk' ve 'Terörle mücadele kanununa muhalefet' gibi suçlamalar bulunan Oktar'ın da gözaltına alınmadan hemen önce Cumhuriyet'e açıklama yapması vatandaşlara ''Teröristler Cumhuriyet'i sever'' yorumlarını yaptırdı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:51

YORUM YAZ

 • Rabia Zafer Rabia Zafer 8 ay önce
  Cumhuriyet de, Teröristleri Sever.Sevgileri Karşılıklı. Hiç Şüphesiz ki.
 • Cemalettin KarakocCemalettin Karakoc8 ay önce
  Basin hakkinda bir düzenleme yokmu, Milleti kshkirtip sürekli yalan makinasi gibi yazanlarin meslekden men edilmesi lazim.
 • hilmikurthilmikurt8 ay önce
  Yılanın başı bu tuvalet kagıdı cumhuriyet paçavrasıdır !!Bu hainliğe dünyanın hiç bir ülkesinde izin verilmez ! Böyle vatan millet düşmanı terör ve suçlu sevici sözde gazete başka hiç bir ülkede barınamaz ! Önümüzdeki günlerde bu alçaklara da gereken ders verilir inşallah ! yeter artık !Başkanlık geldi eski kokuşmuş sistem bitti. Yaşasın yeni SİSTEM ! Artık kimse bu ülkeye hainlik edemeyecek ! Yakında defterini dürerler bunların.
 • KanalizasyonKanalizasyon8 ay önce
  Bunlar adlarını deyiştirler eskiden Amaçları oldukları beli - birilerin azları doymadı bunlara satılar çirit atarlar vayvay ——— vay ; yok bölesi tuvalet vışşşşşş
 • K.K nin twitiK.K nin twiti8 ay önce
  Akit,K.K'nin Ali ismail Korkmaz twitini koy lutfen
 • KapatınKapatın8 ay önce
  Kapatın hepsini içeri atın. Hatta idam gelirse idam edin. Gelmesse sürün gitsin itleri. Yoksa bırakın osmanlı torunları halletsin
 • kayıkayı8 ay önce
  ya arkadaş lağvedin gitsin şu gazeteyi.ya adam gibi doğru dürüst haber yapsın yada....... kapatın gitsin.ne bu böyle.devletine düşman vatandaşa düşman.(teröristler hariç)...başlatmayın böyle basın özgürlüğüne.
 • HaticeHatice8 ay önce
  Bu vatan haini katil daima bu ulkeye zarar veren gazete neden kapatilmaz bir asirdir bu ulkeye hainlik yapan bu gazete sozcu ve digerleri kapatilsin hukumet elestrilir yalnis yaparsa ikaz edebilir ama bunlar oyle degilki bunlar dusman ulkelerin ajani gibi calisiyor insallah bunlarada bir gun nester vurulur eger o gunu gorup yasarsam fakire sadaka verecegim insallah
 • chp li bir doğrucuchp li bir doğrucu8 ay önce
  Hainlerin, alçakların, vatansızların, İslam düşmanlarının, ahlaksızlık ve utanmazlıkta sınır tanımayanların, para karşılığında yapamayacakları hiç bir şey olmayan bukalemun yapılı nursuz ve uğursuzların çıkartmış olduğu bir paçavradan ibarettirCumhuriyet! Gazetesi. Okurları da ya yukaridaki maddelere musait olanlar veyahut muhalif gazete zannıyla okuyan safdil ahmak-ül ahmaklardan ibarettir. Bilmiyorlarki bu malum gazeteyi, mossad-cıa-feto-abve benzeri iç ve dış hain ve düşmanlar finanse ediyor ve yönlendirip yönetiyorlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

27 Mart 2019