Tecavüzcü Erol Gülen CHP'li çıktı! Kemalist sol kesim sessizliğe büründü

Kızılay'ın bir dönem Nevşehir şubesinde başkanlık yapan Erol Gülen, 16 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. Ensar Vakfı'na sızan Kemalist ve ateist şahsı diline dolayarak vakfı hedef alan Kemalist sol kesim, tecavüzcünün kendilerinden çıkmasının ardından sessizliğe büründü.

19 Temmuz 2019 Cuma 18:57
Tecavüzcü Erol Gülen CHP'li çıktı! Kemalist sol kesim sessizliğe büründü

10 yaşındaki kız çocuğuna taciz ve 16 yaşınadaki kıza tecavüzde bulunan şahsın CHP'li Erol Güven olduğu ortaya çıktı.

Ensar Vakfı'na sızan bir Kemalist ve ateist bir şahsı diline dolayan sol kesim, tecavüzcünün CHP'li çıkmasının ardından sessizliğe büründü.

CHP'li Gülen'den taciz

Kızılay'ın Nevşehir şubesin başkanlık yapan Cengiz Gülen'in babası CHP'li Erol Gülen iddiaya göre 16 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Cinsel tacizde bulunulan 16 yaşındaki kız çocuğu emniyet güçlerine durumu psikolog eşliğinde alınan ifadesinde zorla cinsel istismarda bulunduğunu öne sürdü. Yapılan incelemeler ve soruşturma sonrası Erol Gülen göz altına alındı. Nevşehir Adliyesinde yapılan sorgusu sonrası çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Nevşehir Kapalı Cezaevine gönderildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Temmuz 2019 Cuma 18:57

YORUM YAZ

 • Ahmet kartalAhmet kartal1 ay önce
  Vay be tacizci CHP li çıkmış, AKP liler dindar kesim çıldırıyorlar adeta, nasıl olursa bizemal olmuş bu mevzuda bizim önümüze nasıl geçersiniz, haklılar vallahi.
 • MisafirMisafir1 ay önce
  Demekki gerçekten her şey çok güzel olağının belirtileri görünmeye başladı.
 • pınar demirpınar demir1 ay önce
  onur yürüyüşüne destek veren hdpkkyla kolkola giren islama kurana müslümana türkedüşman fırsat kollayıcılar neredesiniz
 • AlperenAlperen1 ay önce
  Bu pisliklerin alayı böyledir.
 • turkturk1 ay önce
  butun chp liler yunandir ermenidir.. ASILLARI ATALARI GENELEVDEN GELME IRKLARDIR.. HIC BIR TURK TURK KANI TASIYAN CHP OYVERMEZ VERENDE KANINI BIR ARASTIRSIN.. KESIN BIR YERLERDE BOZUK CIKACAK.... DEMEDI DEMEYIN... BUTUN TECAVUZCULAR HEPSI KEMALISTIR.. CHP LIDIR... MUSLUMAN ALLAHTAN KORKAR VE HICBIR SEY YAPMAZ MUSLUMANCENNETI CEHENNEMI BILIR.. GERISI DERISIDIR.. O DERIDE CHP DEDIR..BUTUN KOTULUKLERIN ANASI CHP DIR....
 • Fr frFr fr1 ay önce
  Bu ne ALLAH aşkına adalet yargı etik kurulu rtük basın konseyi hangisi işini layıkıyla yapıyor eğer bunlardan sadece biri görevini layıkıyla yapsa akit diye saçma bir haber kanalı olabilirmi?
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  parti ile ne alakası var diyene mallara soruyorum iyi okutun BU GÜN CİNSEL EŞİTLİK ADI ALTINDA HER TÜRLÜ SAPKINLIĞI VE SAPIKLIĞI HANGİ BELEDİYELER DÜZENLİYOR. KİM FİNANSE EDİYOR EN ÖNDE KİMİN VEKİLLERİ YÜRÜYOR. SİZ RAZIYSANIZ BİZ DEĞİLİZ KARDEŞŞŞŞ.KERHANELERİN MUCİDİ BİR PARTİDEN NE BEKLİYORUNUZ Kİ. VELEVKİ İBNESİNİZ BANA NE LAN GÖT SİZİN
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
   SAPIKALR bunların böyle göründüklerine bakmayın her türlü sapkınlık var bunlarda işleri güçleri ..
 • Hakan Murat Hakan Murat 1 ay önce
  CHP'limiy miş ?
 • Nuri Nuri 1 ay önce
  Serefsiz lerin önde gideni
 • HadraHadra1 ay önce
  Zihniyet ve Tiynetleri icabı, tarihleri bu gibi olaylarla doludur, Eski İç işleri Bakanlarının Aynur Aydanla Beşiktaştaki , Güneş Moteldeki MebuslarınTarsferlerinin, Ergun Göknelin İskideki Sekreteri Feray Göknelle SİDNEYDE ki(Avustralyada)İstanbul Susuzluktaktan kıvranırken Kendisi sidneydeydi Tarih ve Genetik Yapıları bu , Markszim, darvinizm, Lennizm, Maoizm, hangisi yazalım, Deniz Gezmiş İstanbul Hukuk Fakültesi Öğrencisi iken Vezneciler Öğrenci Yurdunda kayıtlı , O tarihlerde Erdal İnönüde Orta DoğuTeknik Üniversitesi REKtörü (ANKARA) Deniz Gezmiş DEV -GENÇ in liderlerinden Ortadoğu Üniversitesi Yurdunda meşhur 404 nolu odada kalıyor. ozamanın güya okumaya gelmiş Dev Genç mensubu genç kızların ilişkileri o günlerin Polis kayıtlarında mevcuttur. bunlar o dönemde basına yansıyanları idiemniyet kayıtları daha neler biliyor neler, Kısacası Köy Enstitülerin Tarihi Ülkemizde rezalet sayfası ve safsafatası diz boyuzaten o dönemde mezun olan Ağabeylerin hatıraları tarihtir.zaten Çoğu vefat etti Demektir ki Bunların zihniyeti bu İslam Tarihine Mal olmuşAziz Milletimizin,iffetini, Haysiyet ve Kutsaal değerlerini bozmak, yok etmek, ortadan kaldırmak, hayvani ,şehevi ve sapkın bir hale getirmek istemektedirler, Millet ve Memleket için Yapılmak istenen Her türlü, Güzel ,Müspet,Hayırlı işe de karşı çıkar engellemeye çalışırlar.
 • TarafsızTarafsız1 ay önce
  Bu gibi iğrençlikleri keşke bir partiye bağlamasanız. Şimdi birisi de çıkıp vakıf evlerindeki, cemaat evlerindeki 8-10 yaşındaki oğlan çocuklarına tecavüzleri bir parti ile ilişkilendirse, başka birisi çıkıp falan partiye yakın Hüseyin Üzmez 13 yaşında kız çocuğuna tecavüz etmişti dese.Bu gibi olayların fikir ile, parti ie ilgisi yok, bu kişilik meselesi bence. Bazı yorumcular hemenişte bu chp zihniyeti diye yazmışlar. Benim verdiğim örnekler hangi zihniyet peki?
 • mustafamustafa1 ay önce
  bu ülkede sapıkların sürekli olarak SOL VE KEMALİST kesimden çıkması neden bizi şaşırtmıyor.aaaaa tabi çünkü atalarıda sürekli küçük yaştaki kızları evlatlığı diye alıp tecavüz ediyordu ondan olmasın sakın. nede olsa atalarının izindeler. 14 yaşında atanın tecavüzüne urayan şu yabancı şarkıcı kadının kitabını okusun inanmayanlar.
 • KerimKerim1 ay önce
  Bir insanın CHP’yi savunmasıyla, yaptığı şeyin ne alakası var. Size AK Parti’yi savunan yüz binlerce iğrenç insan gösterebilirim. Aynı şekilde MHP, İYİ parti ve HDP gibi. Dipnot - Akit şirketinin yaptığı küçük hesap: İnsanların kafasına CHP’yi öyle kötü, öyle iğrenç bir yere koyayayım ki bilinçaltlarında onun hep kötü olduğunu düşünsünler.
 • Milletin iradesiMilletin iradesi1 ay önce
  Demekki tecavüzcü Chp,li olunca lisanslı sapık oluyor yani kanunen ehliyetli sapık ve böylece dile dolamaya gerek yok , hayret edilecek bir durum yok. Ne yargılaması ! Adamlar lisanslısapık.
 • AynısıAynısı1 ay önce
  İkiniz de aynı b.ksunuz.
 • Kürşat Kürşat 1 ay önce
  Bütün chp liler, laik ler, kemalistler, sosyalistler,koministlerve bunlar ile ilişkilistk lara tecavüzcü, sübyancı, pedofilidüşkünüdür diyebilirmiyiz. Elbettehayır, lakin bu chp liler,laikler,kemalistler,sosyalist ve koministler ve bunlara bağlıstk lar, münferid ve tasvib edilmesimümkünolmayan bir olayda, bütün bir dindarkesimive stk larınıhedef almışlarve kinlerinikusmuşlardı. Lgbti li sapkınların onursuz ve şerefsiz eylem ve yürüyüşlerinedestekveren kesimlerin kimler olduğuaşikar ortadayken, tecavüzcükim, sübyancı kim ve kimlerdir gayet açık ve net.
 • EdyEdy1 ay önce
  Sapıklığı direkt olarak parti ile ilişkilendirmek yanlış olsa gerek..
 • SungurSungur1 ay önce
  Bilinçli müslümanlar chp yi çok iyi bilir. Derdimiz bilinçsizleri uyandırmak. CHP sapgınlığın ve pkk, dhkpc..... gibi tüm terör örgütlerinin kollayıcısı vezevkle uygulayıcısıdır. Aslında çok şanslıyız. Tüm saflar en net biçimde ortada dururken bizden olduğunu iddia edenlerin tutarsızlığı ve basiretsizliğiyle sapgınların safında durmaları içimizi acıtıyor, ahirette bilhassa onlardan şikayetçi olacağız, inşallah.
 • Eren Eren 1 ay önce
  Sapık sapıktır. Sapığın dini imanı yoktur. Olsa zaten yapmaz
 • iskenderiskender1 ay önce
  laik kafir düzenin ikramıdır !ne bulursanız bastırın ananızın babanızın ruhu için olsun,birazda karl marx'a yazdırın.!!!
 • CezalandırıcıCezalandırıcı1 ay önce
  Karına baksana şerefsizin, içmekten davul gibi olmuş. B.k çuvalı seni. Bir elime geçsen var ya, seni ite çalar gibi çalardım. Bu domuzları boş yere beslemeyin, hemde hayvanat bahçesindeki onca aslan aç dururken. Atın önlerine de karınlarını doyursunlar. Yazık değil mi onlara.
 • Bir OsmanliBir Osmanli1 ay önce
  Allahsiz kitapsizlar bunlar ya. ne hiristiyan ulkeleri ne musluman ulkler bunlari Kabul eder. tahmin et nered yasiyorlar. Turkiyede.
 • Dindarlara iftira atan sapıklarDindarlara iftira atan sapıklar1 ay önce
  Akılları şeylerinde
 • hercaihercai1 ay önce
  VAY YA....SAK VAY! TORUNUN YASINDA BIR KIZA TECAVUZ! ISMI DE GULEN BIR DE! OKTAY OLSAYDI DA OLURDU! KEPAZELER!
 • Ali koyuncuAli koyuncu1 ay önce
  Esat yanlıları türkiyeye gelip pislik çıkarıp masum suriyelerin üzerine atması gibi şerefsizler
 • VeliVeli1 ay önce
  Zaten başka nerden olacakki bunlar çağdaş geniş insanlar orasını burasını açarlar içip  yatarlar çağdaş ilericiolurlar
 • AkilAkil1 ay önce
  Pedofil çoğaldı CHP'li sabici başka ne beklersin
 • shmetshmet1 ay önce
  sapikligin, kahpeligin, serefsuzligin, hirsizligin partisi olmaz...butun partiler bu konularda ilkeli olmali, benim sapigim iyidir dememeli suca sessiz ortak olmamali... haydi goreve

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Ağustos 2019