• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Süresiz nafaka mağduru endişeli!

Türkiye’nin kanayan yarası haline gelen nafaka konusunda somut bir adım atılmaması süresiz nafaka mağdurlarını endişelendiriyor.

Yeniakit Publisher
2019-07-12 09:45:00 -
Süresiz nafaka mağduru endişeli!

 Resul Ekrem Şahan  Ankara 

Türkiye’nin kanayan yarası haline gelen nafaka konusunda somut bir adım atılmaması süresiz nafaka mağdurlarını endişelendiriyor. Süresiz Nafaka Platformu kurucularından İlhan Ergincan, bu konudaki endişelerini şöyle dile getirdi: “Seçimden seçime bizleri hatırlayan, seçimden önce ekranlardan inmeyen siyasiler, seçim bitince körler, sağırları oynamaya başladılar. Mağdurların ağzına bir parmak bal çalanlar bizleri saf sanmasınlar. Süresiz nafaka ve çocuk haczi mağdurları olarak bizleri sadece seçim zamanı hatırlayan siyasilere, ‘aileler yıkılsın’ diye çaba gösteren dernek ve platformlara hakkımızı helal etmiyoruz.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ayhan sırma

Tamamen katılıyorum. Kadın cinayetlerinin artmasının sebebi İstanbul sözleşmesidir çocukları haciz malı olmaktan kurtaramayan siyasetçileri biz seçtik herkesi oy vermemeye çağırıyorum o siyasetçiler bürokratları atayıp başımıza bela yapıyorlar o siyasetçiler kemalistlerden, AB gavurundan, femşnislrden korkup yada çıkar menfaatinden dolayı olabilir ALLAH cc bilir adam gibi bir yasa çıkartıp önümüze koymuyorlar Müslümanı değil haksız olanı galip getiriyorlar
 • Yanıtla

ali

sadece hakkımı helal etmeyi geçtim, şurada ya erken seçim var yada seçime 4 yıl var, bakalım oy isterken bu nafaka kalkacak diye söz verenler kimden oy alacak, artık ya kadem in kapısını yada lgbt lilerin kapısını çalar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı